Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 21:19, 06 lut 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
anka_ napisał(a)
Agato oczywiście, że podobna ... Dopiero teraz jak cofnęłam się do tego postu to zrozumiałam, co napisałam... Cały czas miałam przed oczami grążel (Nuphar a nie Nymphaea ) stąd było moja zdziwienie. Koniec z czytaniem wątków po nocach....

A co w tym zegarze słonecznym w Bolestraszycach robi za wskazówkę? Jak sprawdzaliście czy działa...

Aniu siem nie przejmuj....wiem jaką już wiedzę posiadasz ogrodnictwo masz w sercu, w pasji i z ciężkiej pracy...ja też się złapałam ostatno na błędzie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:29, 06 lut 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Aniaaa napisał(a)
Witaj Aganiu

Masz niesamowity ogród z klimatem.Bardzo tajemniczy,uwielbiam takie ogrody
Obejrzałam wizytówkę bo nie sposób nadrobić tyle stron wątkowych,kilka pierwszych stron przeczytałam.
Pięknie wzruszająco opisałaś Wasze początki,czytałam i wyobrażałam sobie.Urządziliście niesamowity ogród,Wasze miejsce na ziemi.
Napisałaś,ze Twoim marzeniem jest by przetrwał.Przetrwa na pewno.

Pozdrawiam serdecznie
Ania

Aniu pięknie ujęłaś wstęp, nasze ogrodowe dusze czują i widzą podobnie, początki były trudne i wyjątkowe, jak w każdym ogrodzie, teraz mam potrzebę nowych wyzwań ogrodowych, ale nie wiem na ile mi się to uda...doczekać....zrealizować...rodzina teraz w sercu mi najbliższa
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:32, 06 lut 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
MiloslawaIwaniecPlizga napisał(a)
Wszystkiego najlepszego w dniu imienin,dzisiaj rano podali w wiadomościach,że jest Agaty


gosika67 napisał(a)
Agatko wszystkiego najlepszego z okazji Imienin co prawda były wczoraj ale życzę Ci jeszcze raz samych słonecznych dni.
Dziewczyny gdzie się wybieracie, na zakupy roślin?


Aniaaa napisał(a)


I ja,i ja chcę Ci Aganiu złożyć życzenia wszelkiej pomyślności
Na zakupy się nie piszę bo daleko mieszkacie.


Dziękuję

Katkak napisał(a)

Ależ Kochana, ja bardzo lubię być kuszona . A ulegać lubię jeszcze bardziej .

To giełda w Krakowie na ul. Balickiej...dawniej kwiatowa, gdzie zaopatrują się na niej kwiaciarnie....czułam się tam jak małe dziecko w sklepie z zabawkami...wracam tam po drugą z donic. ...i nic więcej....nic więcej....
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 12:25, 07 lut 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
A u mnie dzisiaj maki



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 12:29, 07 lut 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Niczym papierowe panienki



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 12:33, 07 lut 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Rosną na nie urządzonym jeszcze warzywniku, będąc jego absolutną ozdobą
planuję i planuję jak przerobić i kim to całe poletko...na tą łąkę kwietną



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 12:37, 07 lut 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Lubię na nie patrzeć, choć kwitną tak krótko...wymagają większego kwietnego towarzystwa...w tym sezonie
muszę się bardziej postarać



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
sylwia_slomc... 13:20, 07 lut 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Uwielbiam maki dzięki za tą energię
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Milka 13:25, 07 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Maczki cudne pokazałaś fajnie dmuszek do nich pasuje i stipa, albo molinie ale te wyższe.
Na słonecznym stanowisku pewnie nie będą się płożyc i wyciągać, czasami zbędne liście po prostu wycinaj, buziaki i byle do wiosny
100 buziaków na imieniny
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
23:12, 07 lut 2017
Aganiu jak z bibuły Ten drugi gnieciuszek niesamowity.Przyroda i jej cuda są fascynujące.Wszystkie maki a każdy jakże inną ma strukturę płatka.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies