Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

gosika67 20:46, 06 lut 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Agatko wszystkiego najlepszego z okazji Imienin co prawda były wczoraj ale życzę Ci jeszcze raz samych słonecznych dni.
Dziewczyny gdzie się wybieracie, na zakupy roślin?
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Agania 20:52, 06 lut 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
mira napisał(a)
Czy fotka nowej donicy była bo mnie babska ciekawość żre

Mira właśnie do tego zmierzam, bo chcę już drugą kupić, ale pierwszą, którą dostałam od eMa w prezencie, jeszcze nawet nie dotykałam....schował ją przede mną.........pokażę wkrótce...mam się skupić na kuchni, remocie i jej realizacji, farba, kolor, malowanie....nie na donicach....druga w planie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
20:58, 06 lut 2017
gosika67 napisał(a)
Agatko wszystkiego najlepszego z okazji Imienin co prawda były wczoraj ale życzę Ci jeszcze raz samych słonecznych dni.
Dziewczyny gdzie się wybieracie, na zakupy roślin?


I ja,i ja chcę Ci Aganiu złożyć życzenia wszelkiej pomyślności
Na zakupy się nie piszę bo daleko mieszkacie.
Agania 21:02, 06 lut 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Mariusz napisał(a)
To było fajne spotkanie , miło ogląda się te foty. Zegar słoneczny powstał w ramach projektu "Rytmy Przyody", plan wykonany został przez projektanta z Warszawy, mi dano wolność w doborze roślin, do zegara wchodzi 200 sztuk lilii wodnych.

Mariusz nie wiedziałam, tyle jeszcze i więcej chciałabym się dowiedzieć, wspominać zawsze będę, to była dla mnie niezapomniana wycieczka
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Katkak 21:03, 06 lut 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Agania napisał(a)

Kasiu to musisz u nas zobaczyć....nie wiem czy powinnam Ci to napisać....może nie będę Cię kusić

Ależ Kochana, ja bardzo lubię być kuszona . A ulegać lubię jeszcze bardziej .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Agania 21:05, 06 lut 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Mariusz napisał(a)

Wszystkie to olbrzymie, tyle, że każda inaczej rośnie. Nawet jeden gatunek zachowuje sie różnie, zależne skąd pochodzi, i oczywiście od siedliska.


Taką miałam...teraz już ją wspominam, posadziłam w tym miejscu tulejnika. ..na razie jednego...czekam czy wiosną się coś pokaże
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:07, 06 lut 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Mariusz napisał(a)

W donicy rośnie araukaria, w niektórych rejonach polski uprawiana jest w gruncie.

Pokręciłam, piszesz, że w niektórych rejonach polski uprawiana w grunicie...może w Małopolsce?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:09, 06 lut 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Mariusz napisał(a)

To aktinidia chińska, smaczne kiwi, ale nie tutaj, za zimno, przemarza, po czym odbija w długie pędy. W sklepie najczęściej kupujemy Actinidia deliciosa.

Czy a.deliciosa to ta sama co na zdjęciu?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:12, 06 lut 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Mariusz napisał(a)

Odmiana zimotrwała 'Lilypons' chryzantemowa

Mariusz podpisujesz moje zdjęcia. ..dziękuję, piękna jest ta lilia wyjątkowa....niebywałe chryzantemy na wodzie w środku lata...zjawisko i Twoja ręka sadziła
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:14, 06 lut 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
eee_taam napisał(a)
letnie wspomnienia ....ech ...w takie bure dni jak dziś ...zaczynam tęsknić za ciepełkiem

Ciekawa jestem, czy masz teraz biało za oknem
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies