Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

TAR 09:18, 30 mar 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7792
i ja unikam wiadomosci, co jedne to gorsze. a najbardziej mnie wkurza i dołuje, że jest bardzo zle, wszystko leci na łeb i szyje a politycy dra koty. nie potrafia sie zjednoczyc nawet w takich chwilach. krokodyle łzy na pokaz jedynie. i zawsze partyjka ponad czlowiekiem, a jeden mierny jest gotów narazic dla chorych ambicji zdrowie innych. to jakas paranoja. nigdy nikomu nie zlorzeczyłam ale teraz mam ochote.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Agania 09:50, 30 mar 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
W 100% się z Tobą zgadzam Tarciu...ja już mam dość tego kłamstwa w TVP
Śnieg szybko stopnieje, świeci słoneczko czyli nawóz pięknie zasila hortensje
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Milka 09:52, 30 mar 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Powinnam zasiąść do maszyny i też uszyć kilka masek. Ale powinien być odpowiedni materiał, kusi mnie do LM ruszyć i jakiś kupić, ale M. mnie izoluje od sklepów.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Agania 09:59, 30 mar 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Milka napisał(a)
Powinnam zasiąść do maszyny i też uszyć kilka masek. Ale powinien być odpowiedni materiał, kusi mnie do LM ruszyć i jakiś kupić, ale M. mnie izoluje od sklepów.

Irenko Ty się lepiej więcej nie narażaj jeden drugiego pilnuje i tak powinno być
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
hankaandrus_44 10:58, 30 mar 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7206
Agatko, dziękuję za miłe słowa, które u mnie zostawiłaś. Każdy ma inny sposób na chandrę, ale najważniejsze, nie wolno o tym co nas czeka stale myśleć. Ja wiem jedno: ogród na mnie czeka!
I tego się trzymam od lat.
Miłego tygodnia
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Magleska 11:03, 30 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18938
Agatko u mnie też zimowo za oknem ….ostatnie podrygi zimy

nowe wisienki śliczne
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
mirkaka 12:47, 30 mar 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9715
Milka napisał(a)
Oj Agatko, tak jest. U nas ja bardziej panikuję, albo znowu jakieś zobojętnienie mnie łapie. Jeszcze przeżywam wciąż mamę i sunię.
Też mi brak przytulasów z dziećmi i z wnusiami, ale boimy się ryzykować, ja szczególnie muszę uważać. Też każdy osobno, ale nawet nie myślę nic o tych świętach, czekam co z tą tarczą w końcu będzie, wszystko takie nieczytelne.
Co do ogrodu, sama prawda, w dużym tyle tej pracy, że ja latam, raz tu raz tam, a już ile razy sobie obiecywałam, że do końca ogarniam jedno miejsce i idę do drugiego, niestety u mnie to jakoś niewykonalne


Wszystko co napisałaś to jakbym ja napisała i co do paniki, do świąt i pracy chaotycznej w ogrodzie.
Pozdrawiam Was kobietki serdecznie, obyśmy wszyscy wytrwali
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 12:52, 30 mar 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9715
Agania napisał(a)
Dzisiaj dostałam od koleżanki maseczkę zakupową

Śniegiem na szczęście chyba tylko postraszyło


Ja szyję z włókniny ogrodowej a w środek wkładam dwie warstwy ręczników jednorazowych. Poszyłam dla dzieci, powysyłałam im.
Smutno, święta będą osobno.. zresztą co to za święta w czasie epidemii..

Mojej magnolii Galaxy która ma kwitnąć pierwszy raz owinęłam pąki włókniną, myślę że zobaczę jej kwiaty
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Agania 13:36, 30 mar 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
hankaandrus_44 napisał(a)
Agatko, dziękuję za miłe słowa, które u mnie zostawiłaś. Każdy ma inny sposób na chandrę, ale najważniejsze, nie wolno o tym co nas czeka stale myśleć. Ja wiem jedno: ogród na mnie czeka!
I tego się trzymam od lat.
Miłego tygodnia

Haniu zdrowo jest mieć swojego bakcyla
Codzienne życie by mnie teraz dobiło, a tak mam tą odskocznię i moje
koty przytulaski
Moja mama izoluje się od wirusa, wiesz gdzie na działce z pieskiem
i jest szczęśliwa, wytrzymuje te zimniejsze dni zadolona
Grzeje grzejnikami, czyta, słucha radia, gotuje,
Możliwość spacerów też ma...codziennie się melduje, a jak nie
to ja do niej dzwonię
Do ogrodów nas ciągnie, bo on żyje dla nas i dzięki nam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:38, 30 mar 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Magleska napisał(a)
Agatko u mnie też zimowo za oknem ….ostatnie podrygi zimy

nowe wisienki śliczne


Magdziu oby ta zima była tylko z przymrużeniem oka
Macham
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies