Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 19:02, 28 lut 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Szymka napisał(a)
Witaj Aganiu.
Masz piękny, dojrzały ogród. Raj dla kotów . W jesiennych barwach jeszcze piękniejszy. Jak mogłaś choć przez chwilę pomyśleć o sprzedaży domu ? Rozstać się z takim miejscem...Drugiego takiego nie stworzysz

Każdemu przychodzi chyba taki moment jak są niesprzyjające wiatry, ale to może minie Szymka....dzięki Waszemu wsparciu
i ogrodowi też, mimo wszystko kocham to miejsce
Oczar nadal mi kwitnie

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 19:10, 28 lut 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)
Gliny współczuje, nawet silna kobieta nie jest w stanie przeorać tyle ziemi... Ale czekam na foty wiosennych zwiastunów

Kasieńko teraz lepiej gliny nie ruszać, bo od łopaty nie odleci, jest grząsko i mokro, teraz po moich stresach schudłam 10 kg to bardzo się nie zapadam.
Z brzegu rabaty coś tam sobie powycinam, są ptaki, są trele , miło sobie tak poskubać
Zwiastuny

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
jolanka 19:41, 28 lut 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Próbuję nadrobić zaległości ale trochę mi to zajmie czasu więc dzisiaj tylko cieplutko pozdrawiam i zabieram się za czytanie i oglądanie
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Anda 19:50, 28 lut 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
Aganiu, pozdrawiam Zwiastuny wiosny już są, to i lepsze czasy też nastaną.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
BASIA8 19:59, 28 lut 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Agania napisał(a)

Jeszcze trochę do tego wyjazdu, a podasz mi na jakiej to jest ulicy, pamiętasz?


Aganiu centrum ogrodnicze Pracuś jest na ulicy Brzozowa 4a w miejscowości Schodnia. Jadąc od Opola w Stronę Ozimka. Numer drogi jak dobrze pamiętam 46.
Mam nadzieję że złe wiatry od Was szybko odejdą.
Buziaki Kochana.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Iwonka 06:46, 01 mar 2021


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4194
Agania napisał(a)
Zwiastuny


Cudne te zwiastuny, jak one cieszą na przedwiośniu Poidełko słitaśne
Żółty oczar jest jednak spektakularny. Mam czerwony i to już nie to
Pierwiosnki to moje niezrealizowane marzenie. Zawsze sobie myślałam, że w większym ogrodzie to łanów potrzeba. Zmieniam zdanie. Nawet taka malutka kępa cieszy. Trzeba ją znaleźć, pochylić się i cieszyć. Przedwiosenny rytuał, małe drobiazgi...
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
April 09:37, 01 mar 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10270
Piszesz że twój oczar nadal kwitnie a mój dopiero zaczął. Też mam żółtego, Westerstede. Ale już się zakochałam i planuję jeszcze pomarańczowego Jelena i czerwonego. Tak się zaczyna kolekcjonerstwo
____________________
April April podbija las Mazowsze
TAR 10:44, 01 mar 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7569
moje oczary dopiero ruszaja, nawet nie ma co focic
ale sa juz przebisniegi, ranniki i wczoraj pojawil sie pierwszy żółty krokus na tarasowej. weekendowe prace w ogrodzie przyplacilam mega zakwasami ale swiadomosc, ze wiekszosc prac porzadkowych jest wykonana przynosi mi ulge. teraz powoli porobie opryski i rozrzuce nawoz pod hortensje i iglaki. i pokorzystam sobie na spokojnie z przedwiosennego ogrodu, wczoraj na hustawce słoneczko tak pieknie mnie grzalo, znalezlismy chwilke pomiedzy pracami by wypic kawke na dworze. i znowu naszlo nas ze chyba nie chcemy sprzedawac tego naszego domu i miejsca gdzie spokoj odzyskalismy po bardzo trudnym okresie.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
April 10:54, 01 mar 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10270
TAR napisał(a)
weekendowe prace w ogrodzie przyplacilam mega zakwasami ale swiadomosc, ze wiekszosc prac porzadkowych jest wykonana przynosi mi ulge.


Jak po jednym weekendzie można mieć większość uprzątnięte. Ja już dwa weekendy pracowałam a potrzebuję jeszcze z pięć. To niesprawiedliwe. Albo ja jestem taka słaba
____________________
April April podbija las Mazowsze
TAR 11:04, 01 mar 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7569
April napisał(a)


Jak po jednym weekendzie można mieć większość uprzątnięte. Ja już dwa weekendy pracowałam a potrzebuję jeszcze z pięć. To niesprawiedliwe. Albo ja jestem taka słaba


kiedys pisałam, mimo duzej roznorodnosci mam ogrod praktycznie bezobsługowy. zostały mi do przyciecia hakonki, z ktorymi poczekam do polowy marca i do wykonania prace w lezakowni, tam pod nóż pojda horty, kilka pecherznic, kilka traw i kilka bylin i ogarne zawilce bym mogla naszykowac do wysylki. reszta zrobiona. pozegnałąm sie z sekatorem, nozyce elektryczne ulatwiaja mi robote. to co zazwyczaj we dwoje robilismy w 3 weekendy zrobilam sama w jeden weekend. i nadgarstek cały a rownie duza przyjemnosc. na przyszly sezon zeby sobie ulatwic zainwestuje w rebak. 2 godziny ciecia a 4 upychania w wory, niewygodne, traci sie mnostwo czasu i energii. a tak wepchne wszystko do rebaka i jeszcze z pozytkiem dla ogrodu bedzie.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies