Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

popcorn 12:19, 01 mar 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ale piękna wiosna Bedzie dobrze Agatko! Buziaki
____________________
Mój nowy ogródek
Alija 16:03, 01 mar 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8864
Piękny ten żółty oczar, chyba ten kolor prezentuje się najlepiej. Już masz wiosnę w ogrodzie. Pozdrawiam.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
sylwia_slomc... 17:11, 01 mar 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
Agania napisał(a)

Miejsce mam, łączka już od dawna chodzi mi po głowie, ale co mi z nasion wyrosło do tej pory ślimaki mi wszystko wszamały.
Co roku się przymierzam i w tym roku też spróbuję

Łąki są piękne, ja uwielbiam bo się człowiek nie narobi, a efekt fajny i z pożytkiem dla zwierząt I sentyment z dzieciństwa mi został
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agania 17:26, 01 mar 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
jolanka napisał(a)
Próbuję nadrobić zaległości ale trochę mi to zajmie czasu więc dzisiaj tylko cieplutko pozdrawiam i zabieram się za czytanie i oglądanie

Macham Jolu i pozdrawiam, nie wiem czy się u mnie nie zanudzisz

Aktualnie nic tylko powolne porządki w ogrodzie, stipy przycięte
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 17:36, 01 mar 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Anda napisał(a)
Aganiu, pozdrawiam Zwiastuny wiosny już są, to i lepsze czasy też nastaną.

Ewa dziękuję u mnie wolniej ta wiosna przychodzi, cieszą wszystkie miłe, drobne niespodzianki

Popatrz epimedium u mnie nadal ładne
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 17:42, 01 mar 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
BASIA8 napisał(a)


Aganiu centrum ogrodnicze Pracuś jest na ulicy Brzozowa 4a w miejscowości Schodnia. Jadąc od Opola w Stronę Ozimka. Numer drogi jak dobrze pamiętam 46.
Mam nadzieję że złe wiatry od Was szybko odejdą.
Buziaki Kochana.

Baś dziękuję...będziemy odwiedzać
i jak tu wykorzystać ten rozbity wazon, poznajecie kłosy?

Mój szyszkowy wianek nawet wytrzymuje już drugi rok i się nie rozsypał
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 17:54, 01 mar 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Iwonka napisał(a)

Cudne te zwiastuny, jak one cieszą na przedwiośniu Poidełko słitaśne
Żółty oczar jest jednak spektakularny. Mam czerwony i to już nie to
Pierwiosnki to moje niezrealizowane marzenie. Zawsze sobie myślałam, że w większym ogrodzie to łanów potrzeba. Zmieniam zdanie. Nawet taka malutka kępa cieszy. Trzeba ją znaleźć, pochylić się i cieszyć. Przedwiosenny rytuał, małe drobiazgi...

Czerwony oczar Iwonko musi mieć słońce, ja bardzo bym chciała mieć czerwony, tylko gdzie to wszystko posadzić, żółty kolor na przedwiośniu zawsze ładny
Poidełko upolowane, dziękuję
Iwonko przebiśniegi koniecznie musisz mieć, mogę Ci kępkę podrzucić jak przekwitną,
Ja dzielę co roku, a przywiozłam od mamy
Mam tych kępeczek coraz więcej są przemiłymi białymi akcentami o tej porze


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:00, 01 mar 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
April napisał(a)
Piszesz że twój oczar nadal kwitnie a mój dopiero zaczął. Też mam żółtego, Westerstede. Ale już się zakochałam i planuję jeszcze pomarańczowego Jelena i czerwonego. Tak się zaczyna kolekcjonerstwo

Chwyciłaś bakcyla he, he...ja na razie nie kupuję, nie poluję...
Pomyślałam tylko, że miałabym miejsce przyszłościowo, tylko potrzeba wykarczować jałowce, teraz pukam się w głowę po co ja to posadziłam, ale chyba wszyscy takie błędy popełnialiśmy

Ach wiosna jeszcze przed chwilą była tu tafla lodu


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:15, 01 mar 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
TAR napisał(a)
moje oczary dopiero ruszaja, nawet nie ma co focic
ale sa juz przebisniegi, ranniki i wczoraj pojawil sie pierwszy żółty krokus na tarasowej. weekendowe prace w ogrodzie przyplacilam mega zakwasami ale swiadomosc, ze wiekszosc prac porzadkowych jest wykonana przynosi mi ulge. teraz powoli porobie opryski i rozrzuce nawoz pod hortensje i iglaki. i pokorzystam sobie na spokojnie z przedwiosennego ogrodu, wczoraj na hustawce słoneczko tak pieknie mnie grzalo, znalezlismy chwilke pomiedzy pracami by wypic kawke na dworze. i znowu naszlo nas ze chyba nie chcemy sprzedawac tego naszego domu i miejsca gdzie spokoj odzyskalismy po bardzo trudnym okresie.

Mój oczar jest The beściak
Ja chcę takie zakwasy Tarcia
Dobrze, że piszesz u mnie...nawozy do rozsypania, mam promanal, mus przygotować oprysk, tylko u nas zimno się zrobiło, weendowo wymroziło mi dooopkę

Mam nadzieję na lepsze, cieplejsze prognozy
Zazdroszczę kawki, już na huśtawce, amory wiosenne u Was, super, cudowne są takie wspomnienia, zasiedliliście się i serducha mocniej biją
Dom i ogród macie przepiękny, bezobsługowość to doświadczenie i mistrzostwo

Moja córcia chyba znalazła działkę na budowę domu, może w końcu kupią, ja im nie zazdroszczę przedsięwzięcia, ale mieć i tworzyć swoje gniazdko to super sprawa
Jak już kupią to pokażę jej ogród TAR
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
MiluniaB 18:20, 01 mar 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Mam tych kępeczek coraz więcej są przemiłymi białymi akcentami o tej porze



Muszę zacytować ponieważ bardzoooooooo lubię przebiśniegi, których niestety w ogrodzie nie mam.
Nie dosyć, że są piękne to jeszcze pięknie je przedstawiasz na zdjęciu - brawo Ty
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies