Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Urszulla 01:39, 02 maj 2023


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21884
Agania napisał(a)

Emerytura to życie na plusie
Pismo obrazkowe ubogie, dawniej na wszystko był czas a teraz ledwie nadążam
Byłaś u Kasi, szkoda że nie pisałaś, mogłyśmy się spotkać
Pozdrawiam


Nie pomyślałam bo miało być szybko. Ciebie zaplanowałam na wakacje bo do Agi też muszę wpaść. Wy blisko siebie... chyba????
Wreszcie dokończyłam oglądanie zdjęć, zawsze ładne kadry robisz. Klony podziwiam u Ciebie. Zresztą masz odpowiedni teren żeby drzewa mogły szaleć i swoje piękno pokazać. Nawet jak zima połamie to dla nich lepiej - trzeba przyciąć, a cięcie zawsze je odmładza
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Agania 19:49, 04 maj 2023


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Urszulla napisał(a)


Nie pomyślałam bo miało być szybko. Ciebie zaplanowałam na wakacje bo do Agi też muszę wpaść. Wy blisko siebie... chyba????
Wreszcie dokończyłam oglądanie zdjęć, zawsze ładne kadry robisz. Klony podziwiam u Ciebie. Zresztą masz odpowiedni teren żeby drzewa mogły szaleć i swoje piękno pokazać. Nawet jak zima połamie to dla nich lepiej - trzeba przyciąć, a cięcie zawsze je odmładza

Wpadaj kiedy chcesz

Cały ogród już wiosennej odsłonie
Klony szczególnie mnie zadawalają o tej porze roku
Mój ogród dla drzew stworzony, mimo wszystko za dużo cienia już mam, jak zima połamie to nie jest dobrze,
bo drzewko traci formę, a jak rozłupie w połowie to już dla drzewa jest tragedia,
szczególnie dla starego drzewa, bo traci fason i całe piękno, staje się badylem,
tak u mnie ma większość magnolii, klony są na szczęście niełamliwe


ta sosna oberwała, połamały się najstarsze gałęzie, a górne już się nie zejdą,
odradzam sadzienie kolumnowych sosen, to dla nich nie dobry czas

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:13, 04 maj 2023


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Wielka majówka pomału się kończy, dzisiaj słoneczko, umyliśmy nowym karcherem taras, jest
jak nowy
Mycie podjazdu bez efektu, jutro powtórzę sama, jak pyłki z brzozy tak niszczą kostkę to co ja mam zrobić?
Ja kończę zastrzyki z grupy witaminy B, bolesne są, ale może pomogą mi na neuralgie, które mi dokuczają
Szykuję się na kolejną terapię antybiotykową, borelioza nie odpuściła, FC też mnie męczy, łatwo nie mam,
wszystkie zespoły....jak zwał tak zwał mi dokuczają, ech.

Kizior był dzisiaj cały dzień na ogrodzie, bez szelek i smyczy...trochę ryzykowna swoboda,
ale czy kiedyś można zaufać, że sobie poradzi, to jak z dzieckiem w przedszkolu




____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:30, 04 maj 2023


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Posiałam maki, wzeszły, nie wiem jak je posadzić do osobnych doniczek są takie jeszcze cieniutkie
jak niteczki?

W ogrodzie późne prymule zakwitły

trzmielinki się otwarły

Żółte kosaćce Aurea są już tuż przed kwitnieniem

i ten akcent z magnolią dotykający tafli wody, teraz pokazuje mech porośnięty na kamieniach,
z liśćmi gałęzie zgrabnie ukrywają folię

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:45, 04 maj 2023


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Suzan się pyszni



Sen spędzający moje oczy, basen....zawód nie ma pomysłów, jest wykonawca od 15 maja może coś ruszy trzymajcie kciuki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
ewsyg 21:54, 12 maj 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654

Sen spędzający moje oczy, basen....zawód nie ma pomysłów, jest wykonawca od 15 maja może coś ruszy trzymajcie kciuki


Agatko, o co chodzi z tym basenem? Nie jesteś z niego zadowolona?
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 21:55, 12 maj 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654



Piękny jest ten klonik. Jaka to odmiana?
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Anda 09:28, 20 maj 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33623
Aganiu, współczuję chorób. Życzę Ci bardzo, abyś szybko wróciła do zdrowia. „Szlachetne zdrowie…” jak Mickiewicz pisał.

Kocurek mnie zachwyca jak zwykle
Ogród piękny, wiosenny.

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
iwonaal 16:14, 12 cze 2023


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Hej Agania, bardzo dawno mnie tu nie było. Pamiętam, że masz wiąz camperdownii. Mam problem. Może coś poradzisz. Iwona
____________________
Zakochana w ogrodach
Gosialuk 20:05, 12 cze 2023


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5301
Aganiu co tam u ciebie? Czekam na foteczki z twojego ogrodu.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies