Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 21:23, 25 kwi 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
yolka napisał(a)

U mojej Suzan wydawało się, że będą pąki liściowe, ale po podsypaniu nawozem rozwinęły się kwiaty z opóźnieniem 2 tygodni do pozostałych kwiatów na tym krzewie.Może więc podsyp troche nawozu


Tia, Florowit do kwitnących
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:27, 25 kwi 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Marzena2007 napisał(a)
Aby mieć takie widoki z tarasu musialabym wrócić na stare śmieci do Jeleniej Gory... Chyba na emeryturze.... Zazdroszczę takich krajobrazow. Moim marzeniem jest dom polożony na zboczu wzgórza, ah , pomarzyć można....

Jak klonik? Na dwoje babka wrózyla.... Czekam.....


Ja już jak na emeryturze........................mam dużo szczęścia od losu

Mam dla Ciebie coś ekstra.......................takie ekstremalne mieszkanko na wzgórzu.....................to Bonifacio na Korsyce...................patrz balkonik



Klonikiem się zajmij, tak jak Ci napisałam, on ma za mokro w korzeniach

Buziak
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:37, 25 kwi 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
EPODLAS napisał(a)
Agatko, ty na wiecznych wczasach jesteś, bo codziennie widzisz to po co ludzie jadą kilometrami. A bratki masz piękne, to najbardziej sprawdzone wiosenne kwiatki


Ja zapracowana od wiosny do jesieni Bożenko..........mam ogród taki jaki mam dla wymagających i dopiero zimą znajduję czas na prawdziwe wczasy i to takie też ekstremalne...............bratki mam zawsze od marca do zimnej zośki

Buziaki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:01, 25 kwi 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Mala_Mi napisał(a)
To mój wilczomlecz nie jest purpurea... inne ma kwiatki Dalej nie wiem co mam
WIdoki nawet po burzy zachwycają ...... u nas burze wczoraj i dziś...
Mój wiąz ruszył z listkami i bez nawożenia i bez innych zabiegów, chyba trochę ciepełka go zmobilizowało


Wilczka pokaż, zdiagnozujemy, czy to przypadkiem nie jakiś przybysz z kosmosu ..........jak chcesz to ci podhoduję, a jak będziesz w Pisarzowicach 17 maja to ci przywiozę.................mam jeszcze jedno dziecię, ale tylko jak będziesz.........będzie Twój

Mój wiąz ruszył, ale dzięki Tobie, twój alarm mnie obudził, dał mi sygnał, w końcu to drzewo.......to soliter w moim ogrodzie i to nie jedyny, wiąz ruszył dzięki Tobie............za to Ci buziak i drugi buziak za to, bo wisienka też już zasilona i w welonie ochronnym i następne buziaki za następne zapomniane

Potrzebne są te alarmy.....dzięki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:13, 25 kwi 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
gierczusia napisał(a)


To u Ciebie zakochałam sie w Amanogawie .. I to mnie trzyma i trzyma

A to co napisała Tusiala to dokładnie to co mam na myśli .. Niby wiem , ale nie wiem

Ściskam


Szukaj wisienki, byleby miała jeden pieniek, i przeganiaj koty, bo moje koty ją tak zdrapały, że chyba je pozabijAM
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:26, 25 kwi 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Maria667 napisał(a)
Agatko!
Próbuję jakoś poukładać sobie Twój ogród, ale nie mogę. Wrzucić jakąś perspektywę......jeśli możesz.
Piękne widoczki. Klony palmowe zachwycające. Rozumiem, że Ci nie przemarzają? Zawsze się tego obawiałam, ale jeden rośnie mi już 2 lata i jest ok. Ostatnio stałam się szczęśliwą posiadaczką jeszcze dwóch. Ale kiedy one będą takie jak Twoje....!?
No właśnie, ile lat u ciebie rosną?
Pozdrawiam.


Marysiu, nie ogarnę całości, ja mam lęk wysokości na dach nie wylęgnę................klony rosną od kilku lat, może 7 - miu, oczka wodne są źródłem życia dla klonów

Buziaki ślę
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:29, 25 kwi 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Agatko słoneczko pozdrowienia zostawiam Jutro jadę z dziewczynami na zakupki aż usiedzieć nie mogę


No to Wam zazdroszczę...............odbijemy sobie podwójnie w Pisarzowicach, już się nie mogę doczekać

Całuski
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
makkasia 22:29, 25 kwi 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Agania napisał(a)


Ja już jak na emeryturze........................mam dużo szczęścia od losu

Mam dla Ciebie coś ekstra.......................takie ekstremalne mieszkanko na wzgórzu.....................to Bonifacio na Korsyce...................patrz balkonik



Choć u nas pięknie i wiosna to ja chcę na waaaakaaacje !!!

____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Agania 22:34, 25 kwi 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
EPODLAS napisał(a)
To uśmiechy z twojego ogrodu bardzo optymistyczne, bo ogród piękny. A oczko wodne - nie mogłam oczu oderwać.


Bożenko, Tobie tego życzę, bo wszystko co Ciebie otacza jest piękne i żeby szczęście w zdrowiu i w życiu nas i naszych najbliższych nie opuszczało
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:37, 25 kwi 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
paulina_weron_niemiec napisał(a)
witam i podziwiam a jak tam kaczeńce? przetrwały?


Dotarły szczęśliwie i szybko, odebrałam i od razu sprawdziłam, zabezpieczyłaś po mistrzowsku

buziam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies