Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

EPODLAS 17:42, 25 kwi 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
To uśmiechy z twojego ogrodu bardzo optymistyczne, bo ogród piękny. A oczko wodne - nie mogłam oczu oderwać.
____________________
Mój ogród
paulina_wero... 19:37, 25 kwi 2014


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
witam i podziwiam a jak tam kaczeńce? przetrwały?
____________________
Nieuporządkowana działeczka
kasiek 19:50, 25 kwi 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Juz myslałam że to bieżące foty i u Ciebie tyle lisci na drzewach
Piekne floksy, a klon - marzenie
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Agania 20:39, 25 kwi 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
ewsyg napisał(a)
Agatko, czy Gienia będzie miała kwiat żagielkowy, czy tulipanek?



Ciekawa jestem kompozycji w przedogródku


Powinna mieć kuleczkowy...................teraz poczekamy na kwitnienie do przyszłego roku..................nie wyszło jej to kwitnienie, ale Genie postara się na pewno
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:44, 25 kwi 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
ewsyg napisał(a)
Aguś, a dama jakie ma imię? Mam chyba tą samą. Przez dwa lata walczyłam z tarcznikami. Była cała oblepiona, ale wygrałam. W tym roku zakwitła jednym kwiatem



Satisfation...........to pokaż mi, zrobiłaś fotkę?..........musimy je porównać, deszcz szybko niszczył jej kwiaty, ale jak na świeżo posadzony patyk to niezłe kwiatuchy miała

Pozdrawiam Ewa
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:48, 25 kwi 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
agata19762 napisał(a)
Aga obejrzałam widoczki ...cudne są !!!!!!!!!!!

roślinki do przedogródka superaśne .......
spokojnej nocki


Aga, dzięki, przedogródek czeka, gorczycę posiałam na nim..................... już wschodzi, to wszystko po to, żeby wzbogacić i rozluźnić strukturę podłoża....mam glinową..........roślinki muszą jeszcze poczekać na wsadzenie, ale już niedługo
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:52, 25 kwi 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Tess napisał(a)


Niech zgadnę - robione w pozycji leżącej?

Rany, ale masz cudne widoki z tarasu... Nie wiedziałam.
Ja to bym chyba nic nie robiła, tylko widoki podziwiała. Gdybym takie miała.

Donica bardzo pomysłaowa, a bratki mnie zauroczyły. Choć co do zasady nie należą do moich ulubionych kwiatów.


Z kociej pozycji cykałam..............ja mam te widoki tylko z fotek...........obrobić ogrodu nie zdążam...........chciałabym być jak struś pędziwiatr................stąd i z powrotem, byle na leżaczek:
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:59, 25 kwi 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
laurowisnia napisał(a)
No przepięknie masz usytuowany taras, w poniedziałek wielkanocny zapewne podziwiałaś Tatry.
Aganiu zmuszona jestem wstawić fotkę z poprzedniego roku mojej Lennei, niestety nie ma jednego kwiatka w tym, te większe pączki to jednak liście, nie wiem co spowodowało brak kwitnienia. Mogę ją przenieś do siebie jak pooglądasz.


Zostaw ją u mnie to Ci na bank zakwitnie za rok............ta biel jest paskudna, ale bllleee, bllle co za biel.............biała..............wstrętnie biała, zimę przypominająca, wcale nie ładna lepiej ją wykop

buziak, teraz na pewno zakwitnie

P.S. Spóbuj nawozić florowitem do kwitnących i sprawdzaj czy zawiąże pąki kwiatowe, ale najlepiej stosuj się do wskazówek szefowej

http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/154-magnolie-w-ogrodzie
Peniwit, to jest to, ale przygotuj się na następny sezon
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:11, 25 kwi 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Tusiala napisał(a)
właśnie Tusiala pytała mnie co mam za tarasem, właśnie kryje się tam bylinówka z Amanogawą



I kociaczki się załapały
Nie wiem czy ja kiedyś "ogranę" Twój ogród. To miejsce wydaje mi się, że widzę po raz pierwszy. Ale u Ciebie często mam takie wrażenie. Tak szybko się u Ciebie wszystko zmienia. Może taki efekt jest dzięki zmianie kolorów na drzewach, krzewach i kwiatach? Lubię taką tajemniczość i czekam na nowe zakątki, które są mi jeszcze nie znane


U mnie misz, masz................ale nigdy się nie połapiesz.............co gdzie................. w sumie to mam 2 bylinówki, 2 wrzosowiska, 3 oczka, 2 skalniaki, 3 wyspy i 1 archipelag.........../rabaty usypane głównie ze względu na klony japońskie/ aleje i szpalery prowadzące do tych ogrodowych tajemnic...............ale mam wiosenne niedociągnięcia, zbieram wszelkie informacje na temat tulipanów, bo je uwielbiam..................ale ich nie mam, ale je pragnę, chcę najbardziej te z Biedronki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:21, 25 kwi 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Ivvvona napisał(a)


Owszem wodę mam, ale do jeziora to mu daleko - mam na myśli oczko wodne


Widok na jezioro masz super....... a oczko puszczam do Ciebie............kiedy pokażesz nowe foty z Twojego oczka, czekam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies