Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 22:43, 23 sie 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Marzena2007 napisał(a)
Pooglądałam sobie fotki. Ciekawa jestem nowych rabat.
Dzisiaj stwierdzilam że rh u mnie nie będzie tylko azalie... Rh zdychaja , azalie szaleją


Madżen, ja też mam same przykre doświadczenia z rodkami, glina i słońce to nie dla nich, w tym roku dużo się dzieje w naszym ogrodzie, ale to zasługa orodowiska ...sama jestem ciekawa nowych rabat i musze zakupić Byrgundy Ice, bo wieeeesz, że zakochałam się w niej u Ciebie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:57, 23 sie 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Justyna napisał(a)
Aganiu, cudne kadry ważki na mchu. Okolice tarasu i oczka, to moje ulubione fragmenty Twojego ogrodu. Są niezwykle malownicze. Wypatrzyłam cyprysika nutkajskiego, duży egzemplarz, lubię ich pokrój. Oglądając Twoją hortensję chocolate przypomniałam sobie, ze tez taką posadziłam jesienią. Niestety, nie ma jej, nie przetrwała zimy, a dziwne, bo przecież łagodna była.
Fiolety koło baniek to heliotropy? Śliczną masz biżuterię ogrodową A te duże wiklinowe, to nowe? Co w nich będzie?
Okrywasz zimą swoje wrzosowisko? To pierwszy sezon mojego i zbieram porady dot. zimowej ochrony.
Serdecznie


Justynko tarasik dopieszczam ogrodową biżu....w dużych wiklinach czy coś będzie, są same w sobie piękne, ale nadszedł czas na kompozycje w donicach i u mnie....w tym roku już jednak jest za późno, ale wiosną coś posadzę
Fiolet to heliotrop...trafiony zatopiony
Asperka Chocolate, szkoda wielka,że Ci nie przezimowała przed moją druga zima, w sumie zimować będzie po raz pierwszy 5, jeszcze jedna Chocolate
i 4 macrophylle.
Mam taka zieloną siatkę cieniówkę, młode wrzosy właśnie nią nakrywałam, ale teraz nie okrywam i zimują bez problemu, ale u mnie zimą jest prawie zawsze o 2 stopnie mniejszy mróz, mieszkamy na górce i zjawisko innwesji zimą powoduje , że u nas mniejszy mróz, radzę ci jednak okrycie wrzosowiska
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 23:04, 23 sie 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Oj działasz siostra ostro Praca wre i stronki pędzą
Spóźnione gratki na pół tysiączka


Siostra Ty to nigdy nie ominiesz takiej okazji, żeby z gratulkami zdążyć.....jak Ty to robisz kofana...pracuje się haha........Gosia..chłopków wynajęłam ze wsi, bo eM ma kolano, a ja mam kręgosłup prawie na szpitalnym

Jeżówka w jodełce to taki mój ulubiony duecik
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
malgorzata_s... 23:07, 23 sie 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Ojoj Dalej kręgosłup boli? No to faktycznie sami nie dacie rady. Buziaki i kurujcie się kochani
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
renatamama3 23:13, 23 sie 2014


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Do tej wikliny teraz to traw i wrzosy i będzie cudo.pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
paniprzyroda 11:39, 24 sie 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Śliczne widoczki tarasowe obejrzałam wczoraj, ale już nie miałam siły pisać I Biżu... lubię
____________________
Dwa ogrody
ana_art 15:24, 24 sie 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
a co Ty chcesz zmieniać jak masz tak pięknie?
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Agania 15:46, 24 sie 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
ana_art napisał(a)
a co Ty chcesz zmieniać jak masz tak pięknie?


Ann, potrzebuję tulipków, mój ogród tak nie do końca jest ogrodem naturalistycznym, bo chce cebulowe nie wiem jak sobie z tym poradzić? ...na temat cebulowych nie mam żadnej wiedzy, będąc w twoim ogrodzie tulipanki tylko mam na myśli, bo nowe horti z patyczków ukorzenionych wiosną już rosną
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
gierczusia 15:56, 24 sie 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Agania napisał(a)


...Gosia..chłopków wynajęłam ze wsi, bo eM ma kolano, a ja mam kręgosłup prawie na szpitalnym



Hmmmm ... Chłopom to sie poleca okład z młodych piersi ,ale co kobitkommmmm???...,
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 15:58, 24 sie 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Noo i buziole i gratulację na połowę tałzena ... Samych radości ogrodowych życzę i żadnych trosk i coby ten kręgosłup siem popraawił



____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies