Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 08:17, 27 sie 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Urszulla napisał(a)
Serby fajnie wymyśliłaś, a nowa rabatka to nowe wyzwanie na pochmurne dni
Oglądam widoki tarasowe. Heliotrop tak jak piszesz jest strzałem w 10. Zakochałam się w nim w zeszłym roku, ale ciągle nie trafiam na sadzonki wiosną. W przyszłym roku muszę go mieć nawet spod ziemi
I róże przed domem pięknie kwitną


Będą dwie nowe rabaty, serbusiowa i azaliowa
Heliotrop ma wyjątkowo mocny i nasycony kolor, warto go poszukać i pozyskać dla tego fioletu i zapachu
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 08:21, 27 sie 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Aniulka napisał(a)


Aganiu dla mnie masz idealnie.Niesamowite widoki.Uwielbiam tego typu ogrody.Takie zakamarki,ścieżki,nasadzenia..a kanki,wiklina,garneczki bliskie memu sercu
Aganiu kuruj się,mężuś też,oj się przytrafiło Wam i to obojgu.Ech te nasze ogródki,nie raz jeszcze kostki będą bolały ale człowiek ledwo wydobrzeje zaraz leci z powrotem...wiem to po sobie
Udanego popołudnia dla Was


Aniulka, tak poczułam spacerując po Twoim ogrodzie, że też poczułam taką potrzebę do przydaśków ogrodowych

Tak to już jest z nami ogrodnikami, że przy ogrodzie zapominamy o zdrowiu, albo o chorobie

Sadzeniu wrzosików to już lekka praca i przyjemna
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 08:25, 27 sie 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
zawitka napisał(a)
Agatko piękne widoczki u Ciebie spacer mi się udał >Jutro wysyłam cebulki mam spakowane Pozdrówka


Czekam Halinko, dzisiaj powinny już być.....ja też spaceruję po Twoim ogrodzie, bo pogoda nas nie rozpieszcza
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 08:27, 27 sie 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Bogdzia napisał(a)


Czy to klon już sie tak jesiennie wybarwił? Moje na razie ani myślą a ponieważ często pada to nie wiem czy wogóle sie wybarwią bo najładniejsze są w suche lata.Pozdrówka i życzenia zdrówka oraz gratulacje na pół tysiączka.


Klony na pewno się wybarwią, jedne wcześniej drugie później, czekamy jeszcze na wrześniowe babie lato

pozdrawiam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 08:30, 27 sie 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
renatamama3 napisał(a)


Też ,muszę dokupić wrzosów ,bo kilka mi wypadło ,chyba wybiorę się na giełdę.


Posadziłam już 16 krzaczków, po karczowaniu ogników zrobiły się puste placki, posadziłam tam już 16 nowych krzaczków i dokupiłam jeszcze 5 wrzosów, bo mi brakło

Czy Ty wiesz Reniu, kiedy jest giełda na Klimeckiego?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 08:32, 27 sie 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
WilczaGora napisał(a)
spieszę donieść, że tarasowe widoczki są KATALOGOWE
dobrane dodatki, galanteria ogrodowa, biżuteria kwiatowa ...jakże piękne to widoczki

Wilcza się zachwyca


Cieszę się, że się u mnie zachwycasz....ja u Ciebie też, tylko słonka nam brakuje

Buziaki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 08:33, 27 sie 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
zawitka napisał(a)
Agatko wysłane


Jeszcze nie ma.....po pracy może już bedą na mnie czekać
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 08:35, 27 sie 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
ewsyg napisał(a)
Są ogrody, na które można patrzeć i patrzeć i.... nigdy się nie nudzą. Agata Twój ogród do nich należy


Włożona praca pięknem się odpłaca, Ewuś jak mi miło

Buziaczki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:46, 27 sie 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
07_Rene napisał(a)
Witaj Agani
Masz bardzo piękny ogród. Bardzo podobają mi się takie gęsto obsadzone ogrody. No i te wykończenia z kamienia... Przeglądałam Twój wątek szukając zwisających iglaków. Obecnie rozważam zakup świerka "Inversa". Czy masz go w ogrodzie?
Wypatrzyłam coś interesującego na trzecim zdjęciu Twojej wizytówki za klonem palmowym, ale nie jestem pewna czy to inwersa, czy coś innego. W ogóle dziwna sprawa, bo na innych zdjęciach nie widzę tego iglaka.


To jest właśnie świerk Inversa


jak porobię świeże foty zwisłych iglakowych, tych pendulowatych to wstawię, bo ciężko znaleźć w całym wątku...napisałam u ciebie obszerniej o tych odmianach
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
07_Rene 20:58, 27 sie 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Ja to mam jednak dobre oko Jeżeli to invesa to jestem zdecydowana kupić ją do siebie. Nawet już rozpytywałam w szkółce, ale na razie mają albo malutkie, albo taka dużą sztukę za 900zł. Pięknie u Ciebie wygląda, choć faktycznie trochę ginie w gęstwinie.
Widziałam kilka stron wcześniej Twoje przymiarki do nowej rabaty z azaliami. Rozłożyłaś guano, a widzę, że masz już tam nasadzenia. Nie spali roślinek? Pytam, bo jestem na etapie przekopywania rabaty pod róże z obornikiem końskim, trochę już zleżałym, takim ze spodu pryzmy. Ale róże miałam sadzić dopiero na wiosnę. Chyba, że zdąży mi się to przerobić do października? To mój pierwszy raz z obornikiem Nie mam doświadczenia.
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies