Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Jagodaa 21:18, 04 wrz 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Agata, tak sobie pomyślałam, że niedługo Twoje klony zaczną się przebarwiać .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Agania 08:00, 05 wrz 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Mariusz napisał(a)
Pospacerowałem , piękny ogród, oczko wodne zachwycające.
Odnośnie wpisu u kasik, normalne zjawisko, często grążele, ale i naturalne lilie wodne (białe czy północne) słabną w koszach, ale często też szleją.
Pozdrawiam i miłego wieczoru.


U mnie lilie wodne właśnie szaleją...rozłosły się aż za bardzo

wczesną wiosną

teraz

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 08:04, 05 wrz 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Urszulla napisał(a)
cudne zdjęcia zwłaszcza jak zimno i siąpi za oknem to przypominają o lecie, a wrzosowiska o jesiennych wycieczkach

donice imponujące.


Będziemy wracać do tych chwil, ale o wiośnie sobie przypomniała
krzewuszka cudowna

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 08:11, 05 wrz 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Aguś spacerem obejrzałam Cudowności Ja ostatnio nieczasowa po urlopie Pokochałam jeżówki wiesz, od Pszczółki dostałam wielką sadzonę i teraz muszę mieć więcej Buziam


He,he wirusy atakują...... Gosia nie dziwię Ci się, że pokochałaś jeżówki one długo kwitną i uśmiechają się do nas



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 08:17, 05 wrz 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
WilczaGora napisał(a)
przedwczoraj pokazałaś tak przepiękny ogród i tak urzekające zakątki, że jak czytam, że coś zaniedbałaś .... to wiem, że to nie o ogrodzie ....

macham....


Mam zaległości, ale żeby nie było azaliowa ruszyła na całego
wysypany na glinę, torf i piasek...a na drugim zdjęciu wszystko już przekopane i wysiałam gorczycę


Szykuje się też nowa część do zagospodarowania, ale to już w przyszłym roku

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 08:27, 05 wrz 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Marzena2007 napisał(a)
Bylam, zobaczyłam, zmykam


Gdzie uciekłaś Marzenka.....zabiegana dziewczyna z Ciebie

Trawy we wczorajszym popołudniowym słońcu tak mi się spodobały, że poleciałam po aparat


patrząc w niebo na czuby giganteusa

Arundo donax variegata
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Kondzio 08:39, 05 wrz 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
No no jakie zmiany kawał roboty zrobione
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
laurowisnia 09:24, 05 wrz 2014


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Piszesz o zaniedbaniach, a tu takie fajne kawałki rabat, śliczne te liściory lilii wodnych i napisz mi gdzie można nabyć tą odmianę.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
Agania 10:47, 05 wrz 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gardener27 napisał(a)
Witam

Agatko za każdym razem jak jestem u Ciebie zachwycam się różnorodnością faktur użytych roslin w Twoim ogrodzie który posiada indywidualny klimat

Powierzchnia jest ogromna a i teren bardzo ciekawie położony co stanowi kolejny atut Ciekawie piszesz i robisz piekne zdjęcia które mobilizuja mnie do intensywniejszej pracy by było co roku lepiej i ładniej

Pozdrawiam



Mam dobry wpływ na Ciebie.....tak jak my tu wszyscy w naszej ogrodowiskowej rodzinie, dziękuję za miłe słowa, takie słowa też mobilizują i jeszcze dzisiaj piątek i piękna słoneczna pogoda, oj poużywam sobie w ogrodzie, będę dalej tańczyć z łopatą

W ogrodzie pojawiły się pierwsze koraliki)



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:06, 05 wrz 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
jagoda99 napisał(a)
Agatko no i gdzie ten chaos jest pieknie
pozdrawiam


Wiesz latam po ogrodzie i mam jeszcze pełno takich nieokreślonych miejsc i nie mam na pomysłu, wsadzam, przesadzam, kombinuję i brakuje mi weny szukam w głowie rozwiązań, jest ich pełno w waszych ogrodach, ale nie mogę ich przerzucić do mnie, nie zawsze pasują, ale ogólnie ogród się zmienia i z drugiej strony też mnie to cieszy

Hibiskus Variegata bardzo mnie zadziwia, to chyba jedyny okaz, który nie rozwija kwiatów, tylko zachowuje pąki


Następny dziwak w moich kompozycjach
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies