Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Napia 23:15, 15 wrz 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Wiosną będzie przepięknie
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Gabriela 23:21, 15 wrz 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Zapewniłaś mi bardzo dużo czytania i oglądania. Im bliżej jesieni, tym Twój ogród wydaje mi się piękniejszy.
Hortensje kosmate w takiej ilości utworzą pewnie jeden wielki liliowo kwitnący krzew, będzie fantastycznie.
Jakoś trudno mi uwierzyć, że nie miałaś cebulowych, więc chyba teraz nadrabiasz?. Będą tu i ówdzie, czy w masie? W którym miejscu?
Ja jak co roku - dużo żółtych narcyzów, takich najzwyklejszych i trochę czosnków w ramach uzupełnienia. Tulipany są jednorazowe, kiedyś darzyłam je wielkim uwielbieniem, ale po zjedzeniu przez nornice 200 sztuk, dałam sobie spokój:0.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
BASIA8 07:18, 16 wrz 2014


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630




Zakupy duuuuuuuuże - będzie pięknie na wiosne - lubię takie widoki. Pamiętam jak w tamtym roku pokazała swoje zakupa Gosia z Ciociogrodu - normalnie szoku doznałam. Czekamy na zdjęcia z lotu ptaka U Nas wszystko dobrze - Miki rośnie pięknie - jest teraz na etapie siedzenia. Pozdrawiam i miłego tygodnia życzę

____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
07_Rene 12:55, 16 wrz 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Agania napisał(a)


Ach te nasze przeczucia i intuicje jeden raz zawodzą , drugi raz ratują..czy ty miałaś przygody z dronem, że wiesz, że fotek nie pokażę?... to pokaż tę siatkę, albo puść mi linka sprawdzę co lepsze i dziękuję za każdą myśl za pomyślne efekty na wiosnę


To Ty pisałaś, że fotek nie pokażesz jak cebulowe będą brzydko wyglądać więc się śmieje z Twojej przebiegłości. Z dronem faktycznie miałam przygodę. U nas na razie nie ma co focić chyba że kukurydzę Lot zakończył się awarią sprzętu niestety.

Siatka wygląda tak
Oczka są co 1 cm. Można łatwo ją dopasować do dołka. No i tanio wychodzi, bo metr bieżący kosztuje 4zł z groszami. Są jeszcze inne wysokości siatek, bo to chyba takie zwykłe do ochrony małych drzewek są.

____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Milka 13:00, 16 wrz 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Agania napisał(a)


To jeszcze na zachętę


Imponujące
przez pierwsze 2 lata na O., posadziłam 1500 tys., a teraz stale coś dosadzam stare odmiany rosną co rok, nowe róznie, więc dosadzam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
ewsyg 17:59, 16 wrz 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Widzę, że z cebulami zaszalałaś. Ja też troszkę kupiłam. Zamawiałaś jeszcze liliowce. Ja dokupiłam teraz parę i mam już 40.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
renatamama3 20:01, 16 wrz 2014


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Ale będzie szał wiosną ,Masz już plan jak je połączyć i z czym .
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Kondzio 21:04, 16 wrz 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Ale co sie stało jakiej potrzebujesz pomocy z różami
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Agania 21:30, 16 wrz 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Poszukuję
swojej ulubionej róży i spytałam o Twoją, czy to ta na awatarku?...to jak ona się nazywa...zdradzisz?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:37, 16 wrz 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Kondzio napisał(a)
Ale co sie stało jakiej potrzebujesz pomocy z różami
odpowiedziałam post wyżejo stronkę wyżej
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies