Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

iwonaal 18:10, 23 wrz 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Super spotkanie.
____________________
Zakochana w ogrodach
bql3 22:54, 23 wrz 2014


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1274
Witam Cię Agato,
fajnie że "wpadłaś" do mego Chashitsu i jak sama widzisz u mnie w malutkim ogrodzie gdzie by się człowiek nie obrócił to już jest poza nim. A z tą iluminacją herbaciarni to mi się przypomniała historia:
otóż cały dzień walczyłem i gdy nastał już wieczór a ja już zmontowałem te oświetlenie z tymi kabelkami oraz to wszystko spiąłem i odpaliłem światło ...Wow no to sam byłem z siebie dumny skończonej pracy aż tu nagle patrzę i zdębiałem bo koło mnie pojawiła moja "połowa"... w szlafroku oraz sąsiadka w pidżamie - przyszły zobaczyć co się dzieje. I tylko słyszałem " Aale czad z tym światłem!"
Te słowa uznania oraz że kobitki w pidżamach z domu wyskoczyły były dla mnie dowodem uznania i utwierdziły słuszność realizacji pomysłu.
A propos - twój ogród też niczego sobie a te widoki z Twego ogrodu to mogę Ci tylko pozazdrościć. Ten klon na Twej rabacie to też masz boski.
pozdrawiam
Jan
____________________
Chashitsu - herbaciarnia japońska,ogród trójkątny
Napia 23:07, 23 wrz 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Agania napisał(a)


I przed tobą też Agnieszko, trzeba tylko umieć sie zorganizować, moja nie tylko ogrodowiskowa kumpela, ta czarnula o długich nogach, mnie wszędzie wyciąga i ośmiela i dobrze mi to robi, bo mnie ciężko gdzieś wyrwać



____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
elzbieta_g 12:49, 24 wrz 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Agania napisał(a)


My takie wiewiórki ogrodowiskowe z Gośkiem jesteśmy

a jakie sympatyczne z was wiewiórki strasznie podoba mi się wasz kolorek włosków świetne zdjęcia ze spotkania, no i samo spotkanie
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Agania 18:20, 24 wrz 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
iwonaal napisał(a)
Super spotkanie.

i Super było
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:23, 24 wrz 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
bql3 napisał(a)
Witam Cię Agato,
fajnie że "wpadłaś" do mego Chashitsu i jak sama widzisz u mnie w malutkim ogrodzie gdzie by się człowiek nie obrócił to już jest poza nim. A z tą iluminacją herbaciarni to mi się przypomniała historia:
otóż cały dzień walczyłem i gdy nastał już wieczór a ja już zmontowałem te oświetlenie z tymi kabelkami oraz to wszystko spiąłem i odpaliłem światło ...Wow no to sam byłem z siebie dumny skończonej pracy aż tu nagle patrzę i zdębiałem bo koło mnie pojawiła moja "połowa"... w szlafroku oraz sąsiadka w pidżamie - przyszły zobaczyć co się dzieje. I tylko słyszałem " Aale czad z tym światłem!"
Te słowa uznania oraz że kobitki w pidżamach z domu wyskoczyły były dla mnie dowodem uznania i utwierdziły słuszność realizacji pomysłu.
A propos - twój ogród też niczego sobie a te widoki z Twego ogrodu to mogę Ci tylko pozazdrościć. Ten klon na Twej rabacie to też masz boski.
pozdrawiam
Jan
`

Jak widzisz u mnie dużo większy ogród, jakbym miała tak efektowne oświetlenie to
u mnie też byłoby Pidżama Show

Ja czasami u siebie łapię ciekawe oświetlenie....jak zachody słońca, np. wczorajsza zapowiedź dzisiejszej pogody

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Urszulla 18:27, 24 wrz 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
opowieść pidżamowa świetna a zachody słońca trzeba łapać póki są piękne
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Agania 18:29, 24 wrz 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
elzbieta_g napisał(a)

a jakie sympatyczne z was wiewiórki strasznie podoba mi się wasz kolorek włosków świetne zdjęcia ze spotkania, no i samo spotkanie


Eluniu, spotkania na żywo są zawsze przemiłe, wiewiórki jak ich nie kochać....oglądać będziemy niedługo slot z Wojsławic.....nasi spotykaja się w sobotę, chyba, że jedziesz
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:30, 24 wrz 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Urszulla napisał(a)
opowieść pidżamowa świetna a zachody słońca trzeba łapać póki są piękne


Ula, no tak, wczoraj to zachód na ostatnią chwilkę zdążyłam zatrzymać
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:37, 24 wrz 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Dzisiejszy dzień w końcu słoneczny, lokalnie w Małopolsce były nawet przygruntowe przymrozki, na szczęście nie u nas

Dzisiaj ogród w słońcu





____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies