Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

paniprzyroda 01:00, 19 paź 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Ilość klonów zdumiewa ale kolor dają niesamowity. Polecisz jakiegoś - niewielki, na glinę i wiatr, powinien przebarwiać się na czerwono Zupę z dyni lubię, lecz na słodko Pozdrawiam już niedzielnie
____________________
Dwa ogrody
elzbieta_g 17:14, 19 paź 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Agatko jak ja uwielbiam Twoje pismo obrazkowe....na więcej nie mam ostatnio czasu
pozdrawiam
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Urszulla 19:31, 19 paź 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21811
A mi się podobają Dollary posadzone w zimozielonym kąciku i stokrotka z kocanką dla mnie miodzio do powtórzenia i skopiowania, tylko napisz czy na południową czy półcienistą stronę
wszyscy częstują się makowicie wyglądającą zupką a ja zjem pestki z Twojej dyni
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Napia 20:14, 19 paź 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Agania napisał(a)


Typowo jesienna aura Agnieszko....rano są mgły potem był deszcz


w taką pogodę dopieszczam rodzinkę i dom


Nawet przy takiej pogodzie ogród może wyglądać ślicznie
Rodzinkę i dom mus dopieszczać
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Madzenka 21:56, 19 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Super fotki jesienno-latająco-kulinarne
Ah te klony... Masz shirasawę? Moj już lysy to normalne?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Donia72 14:58, 20 paź 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Pozdrawiam w ten jesienny dzień
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Agania 07:16, 21 paź 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Ivvvona napisał(a)
Piękne widoczki, nacieszyłam oczy, a klony wyglądają zjawiskowo. Pozdrawiam


Widoczki coraz bardziej za mgłą, niektóre klony jeszcze się nie przebarwiły...czekam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 07:43, 21 paź 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
AgnieszkaW napisał(a)
Agatko, wpadłam do Ciebie na chwilę, a siedzę i siedzę, tak mnie zauroczyłaś jesiennymi fotkami. Nawet pyszną zupą z dyni się poczęstowałam


Jesień też może zauroczyć, jest suchy październik i nie mogę nic złego powiedzieć, bo słońca też dużo, jestem z pracami już na finiszu właściwie to jesteśmy, bardzo mnie to szczególnie cieszy, bo eM i syn są bardzo zaangażowani, rabata azaliowa jest już obsadzona, jeszcze tylko ściółkaowanie zostało.......ja już wysiadłam, ból w stawie barkowym, znowu jestem na silnych lekach, ale już tak nie boli
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 07:46, 21 paź 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Mala_Mi napisał(a)
Latający eMuś

Zupy z dyni nie lubię, ale wizualnie mi się spodobała


Ja też wolę ciasto dyniowe, ale zupa wyszła dobra i już jej nie ma
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 07:58, 21 paź 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
paniprzyroda napisał(a)
Ilość klonów zdumiewa ale kolor dają niesamowity. Polecisz jakiegoś - niewielki, na glinę i wiatr, powinien przebarwiać się na czerwono Zupę z dyni lubię, lecz na słodko Pozdrawiam już niedzielnie


Mariolu, klony rosną u mnie na glinie wymieszanej z torfem i kompostem, wiatr działa na większość roślin nie korzystnie, klony lubią zacisznie, słonecznie i wigotność w powietrzu, więc sadzone są najczęściej nad oczkami wodnymi.

Mogę ci polecić klona japońskiego Filigree Lace, ma kształt parasolki, korona nie przekracza po 10 latach 60x60cm, jest bordowy i faktycznie wygląda jak filigranowa koronka...u mnie rośnie zdrowo i cieszy

Jak wygląda w maju, to ten karzełek w samym środeczku
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies