Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 20:55, 12 gru 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
bartek_luberda napisał(a)
Wczoraj i dziś cały dzień u mnie taki piękny szron był a teraz troszkę śnieg spadł Ależ widoczki bajkowe Pozdrawiam serdecznie


A fotki zrobiłaś, Beatko, u mnie nie ma śniegu, ani szronu, nie wiem jaką pogodę sobota przyniesie, teraz głowę urywa, tak wieje.

Pozdro
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:58, 12 gru 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
07_Rene napisał(a)
Nadrobiłam zaległości Dołączam się do zachwytów, bo naprawdę pięknie u Ciebie, bardzo klimatycznie. Jestem zachwycona!


To były piękne chwile Reniu, wiesz bardzo ulotne jednak, ale nie dla tych co lubią latać z obiektywem po ogrodzie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:00, 12 gru 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Iwk4 napisał(a)

Agata, fajnie uchwyciłaś temat. Podoba mi się.
Mam pomysł. Zrobię sobie album zimowych inspiracji z ogrodowiska. To bedzie pierwsze ujęcie


Oj... Iwonko...to mnie sympatycznie zaskoczyłaś

buziak
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:01, 12 gru 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
iwonaal napisał(a)
Prze....prze...pięknie. Dla mnie każda pora roku ma swój nie powtarzalny urok.


Ta Iwonko.......tak czy siak czekam na wiosnę
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:02, 12 gru 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
laurowisnia napisał(a)
Przyjemnie w ciepełku domowym obejrzeć tak nastrojowe i magiczne fotki.
Ja już dwa razy się wybierałam do Bolestraszyc, a jednak nie udało mi się tam dotrzeć. Czekam na trzecie podejście. Pozdrawiam.


To tak jak ja
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:08, 12 gru 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
makkasia napisał(a)
Ale foty piękne z tą szadzią choć zimy nie lubię to takie obrazki to miód na serce
ściskam


Szkoda, że to tak ulotna chwila, teraz u mnie gwiżdży, świszczy i okiennice wyrywa, aż sie bojam co będzie w nocy.......żeby tylko nas nie porwało.

buziak
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:08, 12 gru 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Orkan Aleksandra szaleje.....trzymajcie nas
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
viva 21:37, 12 gru 2014


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Aganiu, byłam tu u Ciebie ale nie miałam wtedy czasu na pisanie. Widziałam Twoją New Dawn na pergoli, teraz nie mogę znaleźć tego zdjęcia. Chcesz tam posadzić drugą pnącą ale moim zdaniem na taką już nie ma miejsca. N.Dawn jest bardzo duża, zarosła bok i górę pergoli, został Ci tylko drugi bok. A może wystarczy tam posadzić różę krzaczastą? Ja widziałabym tam tylko różę w kolorze N.Dawn tak aby tworzyły kolorystyczną całość. Co Ty na to?
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
nicol21 21:46, 12 gru 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10302
Kiedyś się naoglądałam a dziś zostawiam pozdrowienia
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Agania 22:29, 12 gru 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
viva napisał(a)
Aganiu, byłam tu u Ciebie ale nie miałam wtedy czasu na pisanie. Widziałam Twoją New Dawn na pergoli, teraz nie mogę znaleźć tego zdjęcia. Chcesz tam posadzić drugą pnącą ale moim zdaniem na taką już nie ma miejsca. N.Dawn jest bardzo duża, zarosła bok i górę pergoli, został Ci tylko drugi bok. A może wystarczy tam posadzić różę krzaczastą? Ja widziałabym tam tylko różę w kolorze N.Dawn tak aby tworzyły kolorystyczną całość. Co Ty na to?

Z New Down mam posadzoną Parade....bo druga strona była pusta.

Tą kolorystykę chcę utrzymać jeśli chodzi o pnące....stąd pytanie do ciebie, o twoją sprawdzoną i ukochaną odmianę...,przygotowuję nową pergolę w planach i twoja propzycja jest dla mnie spełnieniem marzeneń o różach na pergolach wyglądających jak New Down,a w Boby się zakochałam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies