Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Iwk4 20:27, 07 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Agatko, fajne spotkanie z ptaszkami miałaś. Widoki cudne
____________________
Ogródek Iwony II
Dorota123 20:30, 07 gru 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Agatko ogrodem jak zwykle czarujesz, wygląda jak z bajki.
Zaglądałam do Ciebie co dzień w oczekiwaniu na foty kamienia, wczoraj pomyślałam, ze wyleciało Ci z głowy i zapomniałaś, bo był już szron, nowe fotki, a kamienia NIET. Piękną rzeźbę ma ten Twój głaz. Dziękuję.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Sebek 21:34, 07 gru 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Tylko natura umie stworzyć takie obrazki Po prostu Twój ogród mnie powalił dziś na kolana Cudnie!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Anita1978 22:55, 07 gru 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Ale piękne zimowo u ciebie! Ta szadź cudna - jak z rosyjskiej bajki ( w dzieciństwie sie oglądało o śnieżynce )
U ciebie o każdej porze roku pięknie jest. U mnie ja razie na plusie , mgła i mżawka....
____________________
ogródek Anity
waldek727 06:11, 08 gru 2014


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
No tak.
Niezależnie od tego kto jaki styl preferuje w swoim ogrodzie, to obrazami które maluje natura zachwycają się wszyscy. Zima w ogrodzie też może być romantyczna.
Obyśmy i my coraz częściej korzystali z barw jakie serwuje nam przyroda i na podstawie tej palety tworzyli tak piękne ogrody jak ten który Agatko serwujesz nam od dawna.
Witam się z Tobą w autorskim wątku i pozdrawiam.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Margarete 11:44, 08 gru 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Agania napisał(a)
Dla Dorotki123 zbliżenie głazika gnejsowego




Boskie widoki, jak u Królowej Sniegu z bajki......a ten głaz to już przecudniasty z tymi wrzosami szadzią...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Mariusz 08:48, 10 gru 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Agania napisał(a)


Plany są, zachęcasz bardzo, ale ja jestem uzależniona od organizatora wyprawy i nie wiem czy nam się uda być dłużej

Agatka jedziecie do Ani, a ja dobrze wiem jak czas na wyjazdach leci Będziecie mieli chwilę, przyjeżdżajcie Pozdrowienia i miłego dnia
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
anka_ 09:00, 10 gru 2014


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Agatko a co byś powiedziała, jakbym ja cię porwała do Bolestraszyc?
Do Mariusza na kawę.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Gabriela 09:13, 10 gru 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
A mnie ominął ten spektakl Królowej Śniegu. Prześlicznie wygląda taki ogród, mogłaby sobie taka zima zostać. Trawy, gałęzie robią niesamowite wrażenie.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Mala_Mi 09:17, 10 gru 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
kasiek napisał(a)


No a organizator jest uzależniony od męża i tez nie wie na razie jak sie dalej ten wyjazd rozwinie
Na razie pewność mozna mieć co do ogrodu Małej - bo to mam obiecane i błogosławieństwo połowicy - a co ro reszty wycieczki - no musze się jeszcze spooooro napracować by dostać pozwolenie na dalszą podróż , dobrze że jeszzce zima przed nami, może się uda
Swoją drogą mnie tez marzą się podróże po ogrodach, ale życie nie zawsze sprzyja wypadom - zwłaszcza w tak uzależnionej ode mnie rodzinie
Tak to jest w realu - jestem mocną osoba ale w domu mocniejszy nade mną


Kasiu i Agata - ja i Bolestraszyce to 2 dni wystarczą czyli weekend. Mogę was zawieźć ... to godzinka drogi ode mnie
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies