Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pszczelarnia 14:48, 26 sty 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Agania napisał(a)


Czassss pędzi, a ja chcę za dużo od siebie, ale zbliżająca się wiosna mnie napędza.....teraz remont, żeby wiosna należała do ogrodu i był czas na przygotowania weselne.....jeszcze tylko nasionka i buksy...te z OBI.....były bardzo na ostro wystrzyżone, drogie i tak jak mówisz swoje musiały odchorować targane na żywca i w pośpiechu, jeden stożek u mnie padł.

Pomidorki u mnie będą w donicach...mam tylko te koktailowe, już zamówiłam mini szklarenki na wysiew


brzmi świetnie i mobilizująco, to i ja podziałam domowo.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
yolka 14:51, 26 sty 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Ja wysiewałam prosto do doniczek po 3 nasiona, jak wszystkie wzeszły to reszte przesadzałam. Nie stosowałam okryć foliowych, a co tam dopiero szklarenki. Ładnie wzeszły, nic sie nie znarnowały, a jak smakowały
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Iwk4 17:02, 26 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Agania napisał(a)



Białe na białym iskrzącym. Śliczności
____________________
Ogródek Iwony II
Agania 19:57, 26 sty 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Kociambry niezbyt szczęśliwe na tym śniegu Buziaczki


Są spragnione słońca i wiosny, a my jak koty za wiosną tęsknimy
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 19:59, 26 sty 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
lilia napisał(a)
Witaj Aganiu, oprócz wspaniałego i tajemniczego ogrodu masz śliczne koty. Wpadły mi w oko, bo sama mam piątkę kociastych


Witam Cię Lileczko...dziękuję Ci za tak miłe przywitanie, jak ty radzisz sobie z tą mrauczącą piąteczką
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:07, 26 sty 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
AgnieszkaW napisał(a)
Agatko, cudniste i przesłodkie masz te koty, a Alaska to taka dystyngowana biała dama


Alaska fatycznie jest damcią, a przytym jest pieszczoszką, lubiącą noszenie i tulanie na rączkach..... i potrafi spać w różnych dziwnych pozycjach

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
malgorzata_s 20:34, 26 sty 2015


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Witam Agatko, wspaniałe zdjęcia, pełny koci relaks i mój gdy na nie patrzę. Pozdrawiam
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
Agania 20:46, 26 sty 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Pszczelarnia napisał(a)


brzmi świetnie i mobilizująco, to i ja podziałam domowo.


Gabriela mnie zachęciła i Tomek z Radkowa, zobaczyłam w odcinku z Mają w ogrodzie, u nich cebulę, kula która kwitnie w latem, bije na głowę Eweresta.... i to samo zdrowie.....nabyłam jej nasionka




____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:49, 26 sty 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
yolka napisał(a)
Ja wysiewałam prosto do doniczek po 3 nasiona, jak wszystkie wzeszły to reszte przesadzałam. Nie stosowałam okryć foliowych, a co tam dopiero szklarenki. Ładnie wzeszły, nic sie nie znarnowały, a jak smakowały

Dziękuję Joluś za wskazówki, wysiewałaś po raz pierwszy
Przygotowuję się Jolu...na szał koktailowych....wysiew, a później do donic i mam nadzieję, że na taras

Pomodoro...pomodorino
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 20:54, 26 sty 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Iwk4 napisał(a)

Białe na białym iskrzącym. Śliczności



Iwonko mam piękne sople z dachu sterczące, ale nie mam jak sfocić, bo wieczorkiem wracam do domciu, może tobie się znowu uda sopelkowo uchwycić
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies