Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 15:12, 05 lip 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)



WOW jak z okładki OGRODY - cudnie!

Tia okładka wakacyjna...słońce dopieka, zimne piwko ożywia

Teraz bardziej dziko i naturalistycznie...szczeć pospolita...jak pospolite ruszenie ruszyła, a werbenka ją nieśmiało goni
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
malgorzata_s... 15:26, 05 lip 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Aguś u mnie żar leje się z nieba jak i u ciebie i chyba nawet piwem się upiję bo straty mam w ogrodzie Klon ten który na jesień raził pomarańczem wszystkie liście ma suche. Berberys, trawnik i jednoroczne na rabatach spalone Oj trudne to ogrodniczkowanie. Buziaki zostawiam i idę na piwo.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Dorota123 20:23, 05 lip 2015


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Pięknie w ogrodzie, u mnie też gorąco 35 stopni w cieniu. podlewam do granic możliwości mojej studni.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
AgnieszkaW 20:35, 05 lip 2015

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Agatko, cudny, letni klimat gorącego południa Europy- super Cmokam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
szemusia 10:28, 06 lip 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Agania napisał(a)

Tia okładka wakacyjna...słońce dopieka, zimne piwko ożywia



Ha, takie chwile są bezcenne
Zimne piwko, wygodny leżaczek i piękny ogród
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
BASIA8 11:48, 06 lip 2015


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630

grzybiebie też pokazują kwiat za kwiatem

Aganiu pięknie jest u Ciebie W wolnej chwili zapraszam do Naszej doliny - udało mi się nowe zdjęcia zapodać zobaczysz jak ogródeczek powoli się zmienia
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Agania 14:00, 06 lip 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Aguś u mnie żar leje się z nieba jak i u ciebie i chyba nawet piwem się upiję bo straty mam w ogrodzie Klon ten który na jesień raził pomarańczem wszystkie liście ma suche. Berberys, trawnik i jednoroczne na rabatach spalone Oj trudne to ogrodniczkowanie. Buziaki zostawiam i idę na piwo.

Ojoj Gosia szkoda wielka, ale takie smutne chwile szybko mijają...ja teraz czekam na deszcz, a raczej się o niego modlę
W tym roku mało mam kwiatków, tylko te co się same sieją i na szczęście tolerują taką suszę

oprócz monardy, ona mi sie nie wysiewa
Frecuzik kwtnący latem...tamaryszek Tamarix gallica

i niezawodne latem rudebekie


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 14:02, 06 lip 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Dorota123 napisał(a)
Pięknie w ogrodzie, u mnie też gorąco 35 stopni w cieniu. podlewam do granic możliwości mojej studni.

W mojej studni już widać dno....wodociąg został deszczówki nie ma
Stipa sobie powiewa i wszystko olewa
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 14:09, 06 lip 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
AgnieszkaW napisał(a)
Agatko, cudny, letni klimat gorącego południa Europy- super Cmokam

Ja źle znoszę upały, ale jak dobrze, że jest basen i roślinność dookoła

na tarasie też za gorąco, a koneweczką podlewam sobie teraz nóżki

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 14:16, 06 lip 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
szemusia napisał(a)


Ha, takie chwile są bezcenne
Zimne piwko, wygodny leżaczek i piękny ogród

A ja z tego szczęścia latam za bielinkiem kapustnikiem, żeby mieć cudną letnią fotkę, a on ni jak nie chce usiąść na żadnym kwiatku
Ciekawa jestem czy przywieje jakąś burzę, bo dzisiaj wiaterek po ogrodzie grasuje...i motyla mi porywa


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies