Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowe rewolucje czas zacząć

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowe rewolucje czas zacząć

kaisog1 21:46, 25 kwi 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Hmmmm no strasznie to wygląda.... Sebek współczuję z całego serducha Miejmy nadzieje, że takich nawałnic nie będzie już więcej...
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Sebek 21:48, 25 kwi 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Dzięki, też mam nadzieję, że nigdy więcej czegoś takiego nie będzie. Choć ''cisza przed burzą" trwała dziś baardzo długo, ale nie dziwię się.
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Neska 22:18, 25 kwi 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 2377
O kurcze Sebek też współczuję.
Do nas koło 20.30 dotarły te chmury z południa. Pada i grzmi. Nie cierpię takiej pogody. Kilka lat temu u nas też przeszła nawałnica z gradem wielkości orzechów włoskich. Widziałam jak nadchodzi taka ściana gradu. Coś strasznego.
Zresztą trąba powietrzna też w mojej miejscowości gościła. Mam nadzieję, że więcej takich zniszczeń nie będę musiała oglądać. Cóż czasem natura pokazuje nam kto tu rządzi.
____________________
Pozdrawiam Kasia - Ogród na skraju sadu
Sebek 22:20, 25 kwi 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Nom...
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Neska 22:52, 25 kwi 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 2377
Sebek i jak pogoda bo u mnie już grzmoty ucichły. Na szczęście
____________________
Pozdrawiam Kasia - Ogród na skraju sadu
Sebek 22:54, 25 kwi 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Burza trwała długo, potem tylko bardzo mocno padał deszcz. Przed chwilą przestał i teraz nie pada, na szczęście
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 12:13, 26 kwi 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Heloooł wszystkim
Dziś trochę pracuję w ogrodzie no i kilka rzeczy zrobiłem. Posprzątałem po wczoraj jedną stronę domu, jeszcze została mi druga. Żurawki straciły dużo liści, ale nie są aż takie łyse. Raczej połamało mi pędy tulipanów, ale nie grzebałem przy nich zbytnio. Przed chwilą jeszcze przygotowałem teren pod hostowisko. Dwa razy go przekopałem i dwa razy zgrabiłem. Wygląda na razie tak

Host mam 7 - 3 stare mające już pędy i 4 nowe, które wyglądają już tak

Na razie jest ich za mało, lecz dziś jadę na zakupy ubraniowe, ale może uda mi się skoczyć do ogrodniczego
I jeszcze mam do Was pytanie. Z huśtawki nie chcemy mieć widoku na drogę i miały iść tam żurawki lub coś, ale czy dało by się tam dać jakąś wysoką trawę?. Słońce tutaj świeci koło 4 godzin. Chciałbym po prostu zasłonić tą huśtawkę, tylko czy ten miskant albo coś nie będzie zbyt ekspansywny? Mogę wkopać tam wielką donicę i może w niej będzie rosnąć. Proszę o rady
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
MarekW 22:23, 26 kwi 2011


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
A może jakieś pnącze na płot i też zasłoni i stworzy tło dla innych nasadzeń.
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
Neska 22:28, 26 kwi 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 2377
A ja właśnie dziś kupiłam hostę i 4 hortensje Podzieliłam też starą karpę hosty, bo już pusta w środku się robiła. Przeprowadziłam też reorganizację mojej starej rabaty Czuję teraz to w kościach.
____________________
Pozdrawiam Kasia - Ogród na skraju sadu
hanka_andrus 07:01, 27 kwi 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Sebku,właśnie czytam o Twoim ogrodzie.....zgroza,ale i tak cieszę się ,że nie miałeś powodzi,jak w Skierniewicach koło Łodzi.Popłynęło by Tobie z ogrodu większość nasadzeń.A tak ......będą roślinki regenerować się.Czego ci życzę.........
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies