Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z tatarakiem w tle

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z tatarakiem w tle

iwonadm 09:18, 29 paź 2015


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
zamówiłam przez Ciebie 3 sztuki kimono
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
AnnaCh 12:11, 29 paź 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Kasiu, przejrzałam cały Twój wątek Oczywiście tylko pismo obrazkowe, bo czytać nie dałabym rady wszystkiego.
Jestem pod ogromnym wrażeniem zmian u Ciebie, pozwolisz, że będę zaglądała częściej?
A Twoje róże z liliowcami po prostu mnie urzekły To stella d'oro?
Pozdrawiam.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
ren133 15:13, 29 paź 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Kasiu
Podsyłam Ci linka w związku z rabatą z umbrami
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5397-typografia-ogrodu?page=538
Mi się bardzo podoba ta rabata u Asi ... ale ja nie mam już miejsca
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
iwonadm 18:07, 29 paź 2015


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Proszę zajrzyj do swojego wątku, w jaki sposób sadziłaś swoje kimono w jakiej rozstawie? kupiłam 3 krzaczki nie wiem jak gęsto mogę posadzić
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
katarzynkak 07:32, 02 lis 2015


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
iwonadm napisał(a)
zamówiłam przez Ciebie 3 sztuki kimono


Iwonko, oby dobrze u Ciebie rosły
Myślę, że będziesz zadowolona.
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
katarzynkak 07:33, 02 lis 2015


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
AnnaCh napisał(a)
Kasiu, przejrzałam cały Twój wątek Oczywiście tylko pismo obrazkowe, bo czytać nie dałabym rady wszystkiego.
Jestem pod ogromnym wrażeniem zmian u Ciebie, pozwolisz, że będę zaglądała częściej?
A Twoje róże z liliowcami po prostu mnie urzekły To stella d'oro?
Pozdrawiam.


Aniu dziękuje za odwiedziny i miłe słowa. Zapraszam częściej, ja też niebawem Ciebie odwiedzę
Liliowce-stella d'oro-bardzo jestem z nich zadowolona. Polecam takie zestawienie.
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
katarzynkak 07:34, 02 lis 2015


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
ren133 napisał(a)
Kasiu
Podsyłam Ci linka w związku z rabatą z umbrami
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5397-typografia-ogrodu?page=538
Mi się bardzo podoba ta rabata u Asi ... ale ja nie mam już miejsca


Renia dziekuje za linka i za pomysł na umbrową. Fajnie to wygląda-takie kostki, co s w stylu jaki mi zaproponowała Lena.

Dziekuje.
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
katarzynkak 07:34, 02 lis 2015


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
iwonadm napisał(a)
Proszę zajrzyj do swojego wątku, w jaki sposób sadziłaś swoje kimono w jakiej rozstawie? kupiłam 3 krzaczki nie wiem jak gęsto mogę posadzić


Iwonko sadziłam co 30 cm, ale widze, ze mogłam spokojnie co 45 sadzic i tez byłby szpaler róz.
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
mirkaka 09:20, 04 lis 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Byłam u Ciebie jakiś czas temu ale zapomniałam o tym wątku. Przyszłam ponownie bo u Iwonki pisałaś o Eden Rose, zaglądnęłam i wsiąkłam ponownie Kimono są imponujące, nabrałam na nie znów apetytu, czy możesz napisać gdzie można kupić te róże?
Edenkę też mam, ale moja słabo rosła więc dokupiłam w tym roku jeszcze jedną, może teraz będę miała burzę kwiatów?
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
katarzynkak 13:00, 04 lis 2015


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
mirkaka napisał(a)
Byłam u Ciebie jakiś czas temu ale zapomniałam o tym wątku. Przyszłam ponownie bo u Iwonki pisałaś o Eden Rose, zaglądnęłam i wsiąkłam ponownie Kimono są imponujące, nabrałam na nie znów apetytu, czy możesz napisać gdzie można kupić te róże?
Edenkę też mam, ale moja słabo rosła więc dokupiłam w tym roku jeszcze jedną, może teraz będę miała burzę kwiatów?


Mirko miło mi, że przypomniałaś sobie o moim wątku i odwiedziłas mnie
Tak róże kimono to odkrycie Są niesamowicie wytrzymałe, piekne i kwitną aż do mrozów. Ja swoje kupiłam u znajomego Pana, niestety już w tym roku nie ma-wszystko wyprzedał. Jeśli będziesz chciała, to odezwij sie do mnie wczesna wiosną-moze uda się załatwic.

Eden rose tez jest piekną różą, ale delikatną. Zauwazyłam, że bardziej lubią ją rózne robale, częściej choruje. Jednak warto to wszsytko znieść dla widoku tych ogronych kul kwiatowych

Pozdrawiam serdecznie.
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies