Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

malgorzata_s... 20:27, 30 sty 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Kasik napisał(a)


Gosia - musiałabyś widzieć minę mojej Mamy -jak Tato wkroczył z nim do restauracji, w której organizowaliśmy uroczystość.
Róż jest 50, a bukiet był taki ciężki, że Tatuś ledwie go niósł, Ale dał radę.



Kasiu piękna rocznica u rodziców To cudowne patrzeć na takie chwile ja zawsze ryczę wtedy
Buziol.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Kasik 20:29, 30 sty 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Bogdzia napisał(a)
Kasiu dzieki za zaproszenie ale na razie nie zanosi sie bym jechała w Wasze strony , jeśli kiedyś sie zdarzy bedę pamiętała o zaproszeniu.A może wybierzecie sie do mnie na 24 maja lub tydzień poźniej w zależnosci od długości zimy, bedzie sporo osób z Ogrodowiska.


Strasznie się cieszę, że bierzesz pod uwagę moją osobę, Jest to dla mnie bardzo miłe. Bardzo bym chciała zobaczyć twój ogród na żywo. Wstępnie opowiedzieliśmy się na spotkanie w Pisarzowicach na 17 maja. Tylko wiesz jak to w życiu. ono pisze swoje scenariusze i nie wiem jak będzie w maju. Będziemy w kontakcie

A zaproszenie do nas uważam za otwarte
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 20:34, 30 sty 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Kasiu piękna rocznica u rodziców To cudowne patrzeć na takie chwile ja zawsze ryczę wtedy
Buziol.


Gosiu - jak oglądam zdjęcia z tej imprezy, to na każdym prawie buczę,
Byłam organizatorem, chciałam by wszystko pięknie zagrało i dlatego każda chwila była dla mnie podniosłą i bardzo ważną. Wszyscy się bawili a ja do końca w nerwach i chyba dlatego takie moje reakcje.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
malgorzata_s... 20:36, 30 sty 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
No to z tym buczeniem to mamy podobnie
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Kasik 20:37, 30 sty 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
bartek_luberda napisał(a)
Pelargonie masz szalone takie dorodne piękne


Bardzo dziękuję, dbam o nie bardzo. Te czerwone zawsze takie, a już kolor różowy takiego szalonego efektu nie daje.

Dzięki za odwiedziny.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 20:39, 30 sty 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Alisonek napisał(a)
No moja się zimuje, najpierw opadły jej wszystkie liście, ale teraz widzę że pojawiają się młode. Zobaczymy jak będzie dalej


Życzę Ci Alisonku, by Twoja była piękna i bujna. Ja po tych doświadczeniach zrezygnowałam i przestawiam się na powojniki.

Buziaki
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Aneczka 21:15, 30 sty 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 851
A powiedz Kasiu, czy ty swoje pelargonie dokarmiasz codziennie przy podlewaniu że takie piękne masz, bo ja nigdy takich nie mam.
____________________
Ania - Aneczkowe marzenia
Kasik 22:00, 30 sty 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Aneczka napisał(a)
A powiedz Kasiu, czy ty swoje pelargonie dokarmiasz codziennie przy podlewaniu że takie piękne masz, bo ja nigdy takich nie mam.


Aneczko - jak bym to miała robić, to bym zbankrutowała.
Sadzę je do ziemi przeznaczonej dla pelargonii z zawartością składników odżywczych. Po posadzeniu nie zasilam wcale, po miesiącu zaczynam raz na tydzień dosypywać lub dolewać jakiegoś dokarmiacza do pelargonii.
Ale tak jak już pisałam- czerwone lepiej się zagęszczają i zwisają niż różowe. Poza tym kupuję sadzonki w ogrodnictwie -zdrowe i zwracam uwagę by nie miały takich jasnych gałązek. Te z jasnymi gałązkami rosną tworząc taki gesty kożuch i mniej się zwieszają.

Wyznaję jedną zasadę, ka\zda z roślin dostaje u mnie dostosowana ziemię. I to dotyczy wszystkich roślin. Piszesz, ze u Ciebie jest piasek i na nim nie wszystko urośnie. Jeśli przyszykujesz stanowisko z ziemia odpowiednia dla danej rośliny, to na pewno będzie i u Ciebie rosłą. U mnie jest dużo gliny i tez muszę się namęczyć, ale kopie duże dołki, robię warstwę drenażową z drobnych kamyczków- jeśli potrzeba - i daje odpowiednie podłoże.

Się rozpisałam ...

____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 22:01, 30 sty 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Kindzia napisał(a)
To, że będzie cudnie, to ja zupełnie nie mam żadnych wątpliwości, żeby jasność była

Buziolek


Jasność jest.
Przecież my serducho wkładamy.

Buziak
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 22:03, 30 sty 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Nikita napisał(a)
Zaglądam, pozdrawiam i melduję ….50 dni do wiosny… czas rozpocząć odliczanie….


Melduje, że odliczanie rozpoczęte.
Pozdrawiamy również.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies