Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?

lindsay80 19:55, 26 lut 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
o jak pięknie, dzieli nas nie tak wiele km, a jednak róznice w temp muszą być spore, bo u mnie jeszcze żaden krokus nie zakwitł, a u Ciebie już tak kolorowo
Widzę, że wracasz, z chęcią będę do ciebie zaglądać
____________________
Tu ma być ogród :)
leon60 19:56, 26 lut 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Miło Cię znów widzieć
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Kamajla 22:03, 26 lut 2015


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
Malgosik napisał(a)
no piękna wiosna!


jak zawsze


as226 napisał(a)


Kamila wiosna na całego Fajnie, że dodałaś zdjęcia

pozdrawiam



i znowu życie będzie piękniejsze i łatwiejsze

lindsay80 napisał(a)
o jak pięknie, dzieli nas nie tak wiele km, a jednak róznice w temp muszą być spore, bo u mnie jeszcze żaden krokus nie zakwitł, a u Ciebie już tak kolorowo
Widzę, że wracasz, z chęcią będę do ciebie zaglądać


wiesz, to chyba zależy w jakim miejscu są posadzone. Słońce jeszcze nisko i na razie wychodzą u mnie tam, gdzie słońce jest od dobrych kilka godzin. Tam, gdzie płot przesłania przez pierwsze godziny, jeszcze się nie pokazują.

Mam nadzieję, że będę już w miarę systematycznie tu zaglądać. Zima poszła precz, choroby mam nadzieję, że też już na wykończeniu, także jest szansa


leon60 napisał(a)
Miło Cię znów widzieć


i Ciebie
byłam u Ciebie poczytałam trochę, ale jeszcze nie nadrobiłam



____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Loosiuu 14:25, 03 mar 2015


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Wiosna się budzi
Wpadłem, bo przeczytałem o platanie u Zielonej
Alpen's Globe raczej kulkuje się sam i zagęści się w tym roku, ale fotka byłaby dobra
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
kasia_w 21:00, 04 mar 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Witaj Kamilo
pewnie sąsiadko...
Przeglądnęłam Twój wątek i zazdroszczę oczywiście danusiowego projektu...ja działałam bez projektu i teraz bym wszystko zmieniała, ale sama wiesz jak to jest jak się ma pracę dom dzieci i sto róznych rzeczy na głowie.Może się uda w tym sezonie a może nie. Nie chcę tu czarnowidzieć- ale mnie niestety szmaragdy na glinie nie udały się- choć o dziwo u sąsiadów rosną, ale może tu u mnie jakis dłó glinaniany wyjątkowy? Albo moje talenta ogrodnicze dały się im we znaki Bedę zaglądac regularnie co u ciebie i tzrymać kciuki za sprawną tealizację prjektu. Jeśli miałabyś chwilę napisz mi proszę na priva dokąd jeżdziłaś po ambrowca i te spore kulki bukszpanowe. Dzięks, pozdrawiam serdecznie
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
jazzy 21:10, 04 mar 2015


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Kamajla 14:09, 05 mar 2015


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
Loosiuu napisał(a)
Wiosna się budzi
Wpadłem, bo przeczytałem o platanie u Zielonej
Alpen's Globe raczej kulkuje się sam i zagęści się w tym roku, ale fotka byłaby dobra


Budzi się jak nic

Fotki już mam, chyba zbyt surowo go oceniłam średnica korony ok. 1,3m





i gałązkizbliżenie

co myślicie? ciąć? ile?
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Kamajla 14:14, 05 mar 2015


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
kasia_w napisał(a)
Witaj Kamilo
pewnie sąsiadko...
Przeglądnęłam Twój wątek i zazdroszczę oczywiście danusiowego projektu...ja działałam bez projektu i teraz bym wszystko zmieniała, ale sama wiesz jak to jest jak się ma pracę dom dzieci i sto róznych rzeczy na głowie.Może się uda w tym sezonie a może nie. Nie chcę tu czarnowidzieć- ale mnie niestety szmaragdy na glinie nie udały się- choć o dziwo u sąsiadów rosną, ale może tu u mnie jakis dłó glinaniany wyjątkowy? Albo moje talenta ogrodnicze dały się im we znaki Bedę zaglądac regularnie co u ciebie i tzrymać kciuki za sprawną tealizację prjektu. Jeśli miałabyś chwilę napisz mi proszę na priva dokąd jeżdziłaś po ambrowca i te spore kulki bukszpanowe. Dzięks, pozdrawiam serdecznie


Witaj Kasiu

sama sobie zazdroszczę a tak na serio, to właśnie dlatego zdecydowałam się na projekt, wiedziałam, że sama z podobnych względów o których piszesz tego nie ogarnę...
Szmaragdy na razie przeniosę w inne miejsce, a teren na tej rabacie postaram się na jesień lepiej przygotować. Zobaczymy...

Za chwilę puszczam na pw namiary.

Odpozdrawiam
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Kamajla 14:14, 05 mar 2015


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
jazzy napisał(a)


____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Kamajla 14:16, 05 mar 2015


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
przy okazji zdjęcie tulipanowca - piszą, że nie tniemy, ale wiem, że Danusia i owszem ruszać, czy pozwolić matce naturze na całkowitą swobodę?

____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies