Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Łowieckiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Łowieckiej

lindsay80 14:15, 21 cze 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
inag napisał(a)


Dzięki! Spokój??? Chyba tylko na zdjęciach Przy moim dziecku, trzch kotach i dwóch psach, które są "wszędzie" co jak co ale spokoju nie ma
Powierzchnia z domem to 14 arów więc tak normalnie chyba... Jak u niektórych czytam o ogrodach 30 - 40 arowych albo i lepiej to wiem, że nie dałabym rady...


to ja też wiem coś o tym, zwierząt co prawda nie mam, ale moja córka nadrabia
Działki w takim razie mamy bardzo podobne wielkościowo bo u mnie 15 arów.

Rabata z szałwią i tatarakiem piękna.
____________________
Tu ma być ogród :)
inag 14:17, 21 cze 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
nawigatorka napisał(a)
o to tylko tak z góry chciałabym spojrzeć na kształt i nasadzenia. tylko nie biegnij specjalnie fotki robić.pozdrawiam

Dla Ciebie wszystko
Szczytu artyzmu to tam nie zobaczysz I kory muszę dokupić bo mi ostatnio zabrakło. Niby takie wielkie worki a jak się rozsypie...
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 14:19, 21 cze 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
lindsay80 napisał(a)


to ja też wiem coś o tym, zwierząt co prawda nie mam, ale moja córka nadrabia
Działki w takim razie mamy bardzo podobne wielkościowo bo u mnie 15 arów.

Rabata z szałwią i tatarakiem piękna.


Widziałam tę piękną baletnicę
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
lindsay80 14:23, 21 cze 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
inag napisał(a)


Widziałam tę piękną baletnicę


a białym kostiumie wygląda jak aniołek, ale w oczach chochliki i sto pomysłów na minutę, także siedzi w niej małe diablątko.
Na szczęście roślinki już lubi i kiedyś chyba będzie można liczyć na jej pomoc w ogródku.
____________________
Tu ma być ogród :)
inag 14:23, 21 cze 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
No jak juź się tak rozszalałam ze zdjęciami to pokażę również nasz nowy nabytek ogrodowy

____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
nawigatorka 14:24, 21 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Pieknie. Nawet róże dojrzałam a jaki kolor? jak podrośnie bedzie czadowo u mnie kora to zawsze deficytowy towar.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 14:25, 21 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
lindsay80 napisał(a)


a białym kostiumie wygląda jak aniołek, ale w oczach chochliki i sto pomysłów na minutę, także siedzi w niej małe diablątko.
Na szczęście roślinki już lubi i kiedyś chyba będzie można liczyć na jej pomoc w ogródku.

A mówiłaś, że spódniczka w pirackie czachy to nie dla niej bo Ona Księzniczka - a jednak
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 14:26, 21 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
inag napisał(a)
No jak juź się tak rozszalałam ze zdjęciami to pokażę również nasz nowy nabytek ogrodowy


willa normalnie. i jak miło, że biała.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
inag 14:27, 21 cze 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
lindsay80 napisał(a)


a białym kostiumie wygląda jak aniołek, ale w oczach chochliki i sto pomysłów na minutę, także siedzi w niej małe diablątko.
Na szczęście roślinki już lubi i kiedyś chyba będzie można liczyć na jej pomoc w ogródku.


Ja tam widzę w niej tylko aniołka! To zdjęcie w stroju baletnicy nadaje się do oprawienia i na ścianę
Mój mały bardzo lubi kulki bukszpanowe. Służą mu do chowania w środku zabawek, szyszek itd. Nawet nie wiesz co w nich można znaleźć... Jak coś w ogrodzie ginie od razu zaglądam do ich wnętrza
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 14:29, 21 cze 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
nawigatorka napisał(a)
Pieknie. Nawet róże dojrzałam a jaki kolor? jak podrośnie bedzie czadowo u mnie kora to zawsze deficytowy towar.


Róże to pomponelle, więc różowe ale marnie rosną. Może dlatego, że młode a może zimno? Nie wiem. Posadzone zostały starannie. Ziemia przygotowana.. Z tą korą też mam problem bo trochę jej potrzebuje a kupowana na worki drogo wychodzi...
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies