Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Łowieckiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Łowieckiej

inag 13:05, 17 cze 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
nawigatorka napisał(a)
Ale ja mam nawadnianie rabat.sucho może nie jest ale podmokło tez nie.

Podmokło to i ja nie mam Mieszkam przy lesie sosnowym. Wkoło mnie jest wszędzie piach i palące słońce. Jak kopano nam studnię to pierwsza woda pojawiła się na chyba 12 metrach.. Wierzchnią warstwę ziemi wymieniliśmy ale to też nie jest ziemia pierwszych lotów Wody nie zatrzymuje wcale. Wszystko przez nią "przelatuje". Teraz byłabym mądrzejsza...
A jednak tatarak ma się doskonale, tylko codziennie jest mocno podlewany przez dwa zraszacze... On rośnie na ich granicy. Pole podlewania jednego się kończy a zaczyna drugiego. Na kilkadziesięt cm się pokrywają i właśnie przez przypadek tatarak rośnie w tym miejscu. Służy mu ono
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 13:12, 17 cze 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Mirka napisał(a)
Coż wkurzona na maksa jesteś ja też bym była.Popatrz u Finki dziewczyny są zadowolone z zakupów u niej ma piękne dorodne rośliny. Wysyłkowo też sprzedaje. Chyba zacznę hurtowo rozmnażać rosliny


Od Ciebie to bym kupowała w ciemno staranna kobieta jesteś!
Kiedyś o niej czytałam tutaj. A jak ją znaleźć???

____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
beta 13:19, 17 cze 2015


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
inag napisał(a)
Busz jeżówkowo różany:


cudny ten busz

a nowa rabata z szałwiami pięknie zestawiona...lubię tu zaglądać...niezmiennie się zachwycam tymi kamiennymi donicami..pięknie u ciebie Ilonko

a powiedz jeszcze ile ten ogród ma lat
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
kosolka 13:21, 17 cze 2015


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
O matko, jakie jeżówy!!!! Moje to karły
____________________
Ola Kosolkowa pasja
inag 14:06, 17 cze 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Ola, one dopiero w tym roku tak wystrzeliły w górę i w szerz. Nawet nie muszę tam plewić tak jest gęsto. Obrywam im też dolne liście żeby było jakieś miejsce dla róż maleńkich jeżówek nawyrywałam chyba kilkaset
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 14:13, 17 cze 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
beta napisał(a)


cudny ten busz

a nowa rabata z szałwiami pięknie zestawiona...lubię tu zaglądać...niezmiennie się zachwycam tymi kamiennymi donicami..pięknie u ciebie Ilonko

a powiedz jeszcze ile ten ogród ma lat


Dzìekuję Ci bardzo! Miło jak się komuś podoba
Jeszcze dużo pracy przede mną. Teraz na pierwszy ogień idzie altana (którą wstyd pokazać)
Przeprowadziliśmy się tutaj 30 grudnia 2011r. A pierwsze takie poważne prace rozpoczęliśmy w 2012r. Później, po zalogowaniu na Ogrodowisko to co można było zacząć od początku to zaczęliśmy m.in. altana to spuścizna czasów przed ogrodowiskowych
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Kuba 22:07, 20 cze 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
ciekawa jestem Twoich jeżówek teraz, kwitną?
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
nawigatorka 22:27, 20 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
My przeprowadziliśmy się 13 dni wcześniej
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
inag 22:33, 20 cze 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Kuba napisał(a)
ciekawa jestem Twoich jeżówek teraz, kwitną?


Jeszcze daleko W zeszłym roku już kwitły na całego.. Teraz zimno okrutnie i w nocy i w dzień Mają dopiero małe pączki.. Nawet róże nie otworzyły jednego kwiatka Co to za lato???
A u Ciebie?
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 22:34, 20 cze 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
nawigatorka napisał(a)
My przeprowadziliśmy się 13 dni wcześniej


Zapamiętam na pewno
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies