Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Łowieckiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Łowieckiej

inag 14:34, 28 lip 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Tess napisał(a)
Zgapiłam to połączenie.
. Mam nadzieję, że będziesz zadowolona! ta rabata wzdłuż ścieżki jest stale dokańczana i na razie to jedyne miejsce w moim ogrodzie, w którym była tylko raz jedna konkretna zmiana. Inne ryłam non stop
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 14:39, 28 lip 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Mirka napisał(a)
Hej Ilonko rano wchodzę na O a u ciebie 15postow no myślę kawkę wypije w pieknym ogrodzie a tu co samo pitu pitu.Poczytałam jednak o nowej rabacie i na fotki czekam.Widziałaś werbenę. U mnie ciut niższa od twojej
No pitu pitu... Masz racje, ale wiesz ile się dowiedziałam dzięki temu nowa rabata jeszcze w planach bo trawek mi brakuje. Muszę M do centrum ogrodn. wyciągnąć i nie wiem jak on się do tego odniesie Werbenę oczywiście widziałam. Jestem u Ciebie na bierząco
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Mirka 14:47, 28 lip 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Też się podszkoliłam (z tym pitu pitu to żart był).Co do zakupów to czytałam (znów czytałam)że em trochę złamany ogrodowo do pomocy się rwie na pewno da się urobić tylko odpowiednio zagadaj
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Mirka 14:54, 28 lip 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
A tę rabatę co Tesia zgapiła mam zapisaną do kopiowanie u mnie kulki rosną trawka od ciebie też i Żurawki mam tylko bardziej bordowe .Ziemia sie urabia wiosną będę przesadzać .Ja bym w tą rabatę ze 3werbenki dała.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
inag 15:04, 28 lip 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Myślisz? A nie będą za wysokie? Planowałam na wiosnę wciepać tam tulipany..
Co do żurawek to zaraz pokażę Ci Rio, które polecał mi Łukasz. Piękna czerwień...
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 15:08, 28 lip 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Zdjęcia sprzed chwili:

Z bliska: (Zdjęcie nie oddaje ich rzeczywistej czerwieni)
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Tess 15:09, 28 lip 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12099
inag napisał(a)
Myślisz? A nie będą za wysokie?

Moim zdaniem będą. I kolor werbeny zniweczy ten subtelną, spokojną "ton w ton" kolorystykę tej rabaty.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
inag 15:13, 28 lip 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Mirka, zmobilizowałaś mnie do wyjścia z aparatem
Babcine jeżówki

Popmponella non stop w kwiatach. Szkoda tylko, że ma taki luźny pokrój i gałązki się uginają pod ciężarem kwiatów

Teraz widać, że polar bear są późniejsze od vanillek
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 15:17, 28 lip 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Przemalowana huśtawka: (Pomyślałam sobie, że powinna pasować do placu zabaw i jednocześnie biała rozjaśni ten zakątek)
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 15:22, 28 lip 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357

Tutaj widać kontynuację tej ścieżki. Wymyśliłam kostkę z trzmieliny - choć kostki to to na pewno na razie nie przypomina... a dalej są znów te trawki z kulkami tyle że czerwonymi z berberysa bagatelle.
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies