Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Łowieckiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Łowieckiej

inag 15:26, 28 lip 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Z góry z domku małego: (Jak pięknie prezentują się wysikane przez psiaki plamy na trawie...)
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 15:26, 28 lip 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Koniec. Uciekam robić obiad bo za chwilę nie będę miała z kim jechać do tej szkółki jak mi M z głodu umrze...
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 15:28, 28 lip 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Tess napisał(a)

Moim zdaniem będą. I kolor werbeny zniweczy ten subtelną, spokojną "ton w ton" kolorystykę tej rabaty.


Też tak pomyślałam, że ta rabata jest bardzo niska jednak. Werbeny wysokie i będzie brakowało tam tego średniego piętra. No dobra uciekam na razie
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Mirka 15:31, 28 lip 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Nie ma to jak babcine wysiewy dorodne i to bardzo.Żurawka ognista ładna to ona na nową rabatę idzie ?Ja mam taką ciemną jak u ciebie pod tujami.pA werbenę czy tulipany jak ci nie podpasują zawsze możesz jak to Ania pisze wyciapać.Polarki cudne masz ale u mnie żaden patyk nie ma liści nie wyrzucam bo te które zostawiłam gołe w tym roku puściły listki i nawet jednym kwiatkiem zakwitły.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
inag 15:49, 28 lip 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Żurawki zostają tam gdzie są. Patrze na nie wprost z tarasu
Ja nie mam nigdzie żurawek pod tujami... jedyne czerwone pod tujami to klon palmowy. O to Ci chodzi?
O ile Cię to pocieszy to na 100 patyczków vanilek, które chciała babcia ukorzenił się 1! Zraziłam się do ukorzeniania przez to. Chodziłam i dmuchałam na nie. Dostały dobrej ziemi i klapa
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
nawigatorka 17:05, 28 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Ławka prezentuje się super.a Mały ma piękne widoczki. Jak będziesz kupowała Id to popatrz wdoniczce czy ładnie przerosnieta-mam widać już przyszłe odnogi. Może każda podziel na dwie a potem szybko będą już się.same rozrastać-one wypuszczają przyrosty nawet pół metra od matki
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Kuba 17:29, 28 lip 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Cudnie masz, zazdroszczę synkowi bardziej tego widoku niż placu zabaw
Jeżówki babcine w rzadko spotykanym kolorze, piękne
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
inag 18:34, 28 lip 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Kuba napisał(a)
Cudnie masz, zazdroszczę synkowi bardziej tego widoku niż placu zabaw
Jeżówki babcine w rzadko spotykanym kolorze, piękne


No coś Ty! Te jeżówki to te najczęściej spotykane, pospolite ale bardzo je lubię Zamówiłam sobie też i czekam na przesyłkę jeżówki mozarella. 7 sztuk chcę wcisnąć między miskanty apache. Chyba że będzie to dziadosko wyglądało to wtedy pójdą gdzie indziej
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 18:37, 28 lip 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
nawigatorka napisał(a)
Ławka prezentuje się super.a Mały ma piękne widoczki. Jak będziesz kupowała Id to popatrz wdoniczce czy ładnie przerosnieta-mam widać już przyszłe odnogi. Może każda podziel na dwie a potem szybko będą już się.same rozrastać-one wypuszczają przyrosty nawet pół metra od matki


Te ID chce dać w rzędzie pod a raczej przed rh. Tam aż tyle nie potrzebuję więc nie ma problemu. Tę drugą trawkę planuję pod brzozy bo pisałaś że ID są za wysokie a ja grzecznie posłuchałam Nie wiem tylko czy ona nie ma za dużo białego do host fire&ice..
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Karol99 19:56, 28 lip 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Piękna trawka, podziwiam.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies