Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Łowieckiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Łowieckiej

inag 11:16, 07 sie 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Mirka napisał(a)
No coś Ty chciałam Cię rozweselić bo przecież nudy nad morzem tylko woda i woda i słonka brak☺☺☺


No to Ci się udało
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Mirka 11:19, 07 sie 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Jak tam krecik baluje
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
inag 11:20, 07 sie 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
kitek81 napisał(a)
A jak coś, to ja Twojego kreta zapraszam do stołu do mojego kreta! Mój dostał dziś przepyszniastą trutkę

Dzieki za odpowiedź w sprawie brzózek

Wypoczywaj i wracaj do nas po powrocie do domku


Kasia, ja zrobiłam rozeznanie i mi wszyscy mówią, że takie pyszności można zaserwować np nornicy ale nie kretom. Podobno one tylko dżdżownice i inne żyjątka jedzą więc tego nie ruszą nawet... Zobaczymy czy się u Ciebie sprawdzi (oby nie). Ja swojemu zamówiłam co innego, choć nie powiem - mam wyrzuty sumienia...
Jestem już w domu
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 11:21, 07 sie 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Mysza napisał(a)
Piękne te brzozy


____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 11:22, 07 sie 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
siakowa napisał(a)


ech...czasem warto poczekąć nawet rok


Ale wiesz, jak ktoś niecierpliwy tak jak ja to jest to nie lada wyzwanie...
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 11:25, 07 sie 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Iwk4 napisał(a)
Fajne te podwójne brzozy.
U mnie za such na brzozy. Beędę tu podziwiać.


U mnie też patelnia ale podlewam obficie i jakoś dają radę..Zapraszam!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 11:28, 07 sie 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Mirka napisał(a)
Jak tam krecik baluje


Jak przyjechaliśmy to się wściekłam! Nie dość, że pies wykopał dziurę w rabacie i się tam wylegiwał (!!!) to jeszcze z boku domu znów była zryta trawa! Mój krecik łazi pod samą darnią więc dokładnie widać jak wędruje... Menda mała!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
lindsay80 12:05, 07 sie 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Ilonka, nie ma co się denerwować, bo te szkodniki w każdym ogrodzie wcześniej czy później się zjawiają.
U mnie też jakieś ryjące przechodzą z sąsiedniej działki, na której jeszcze nikt nie mieszka.

A ta nowa rabata z brzozami za rok to już będzie fantastyczna, pięknie wszystko komponujesz!
____________________
Tu ma być ogród :)
Mirka 12:24, 07 sie 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Pewnie że trzeba im pozwolić żyć bo zjadają inne robactwo ale jak się ma taki trawnik jak Ilona to ręce opadają jak sie krecik pojawi.Ilonko współczuję walki bo to walka z wiatrakami.Ja jeszcze nie mam trawnika a za to kretowisko przy kretowisku.Aż boję się myśleć jak już będzie trawka.A siatka to spory wydatek
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
bdan 12:40, 07 sie 2015


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
inag napisał(a)


Jak przyjechaliśmy to się wściekłam! Nie dość, że pies wykopał dziurę w rabacie i się tam wylegiwał (!!!) to jeszcze z boku domu znów była zryta trawa! Mój krecik łazi pod samą darnią więc dokładnie widać jak wędruje... Menda mała!


Nie masz się co denerwować. U mnie z plag to na nowym trawniku (12 ar), który teraz i tak będzie spalony, praktycznie miejsce koło miejsca wyrosła chwastnica. Mąż na kolanach z widelcem w ręku walczył. Na rabatach nornice, nawałnice burzowe lustro przewróciły, na dodatek takie upały, że tylko czekać co po kolei padać będzie. Przy moim 22 ar ogrodzi nie jestem w stanie wszystkiego codziennie podlewać.



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies