Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Łowieckiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Łowieckiej

Mirka 06:53, 05 sie 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
inag napisał(a)
Ta część podczas "remontu"
Takie maluszki to i u mnie po podziale są no ale przecież rosną. To jest świeża rabata ?Jakie masz brzozy posadzone?Ilona czy 8 brzóz na rabacie to nie za dużo tak się cicho zastanawiam bo potem będzie ciężko je usunąć. Jak myślisz? A i co tam jeszcze posadzisz☺
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
kitek81 08:23, 05 sie 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
też jestem ciekawa, jaka to odmiana brzozy? ja bym może jakąś niską, ale nie płaczącą u siebie widziała, bo te brzozowe zagajniki mi się podobają, chociaż brzozy u sąsiada takiej zwykłej nie lubię !
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Tarnina 09:24, 05 sie 2015


Dołączył: 28 sty 2014
Posty: 646
A mnie... jako że jestem na etapie domków dla dzieci, bardzo interesuje to białe cudeńko na drugim planie... idelanie pasuje do brzóz...
____________________
Chatka Baby Jagi Mój Blog http://domekbabyjagi.blogspot.com/
inag 21:42, 05 sie 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Mirka napisał(a)
Takie maluszki to i u mnie po podziale są no ale przecież rosną. To jest świeża rabata ?Jakie masz brzozy posadzone?Ilona czy 8 brzóz na rabacie to nie za dużo tak się cicho zastanawiam bo potem będzie ciężko je usunąć. Jak myślisz? A i co tam jeszcze posadzisz☺


Tak. Ta rabata jest świeżuteńka. Tego co tam wcześniej rosło nigdy nie odważyłam się pokazać.. Na te brzozy polowałam ponad rok bo u mnie ich nigdzie nie ma. To są doorenbosy. Specjalnie ich szukałam bo nie rosną tak wysokie jak te zwykłe i są bardziej ażurowe. Mirka, ich tam nie jest 8 ale 4. Tak się może wydawać bo są dwupniowe. Czytałam na O. że Danusia radziła zachować odstęp okoł 2 metrów i tak mniej więcej jest więc mam nadzieję, że będzie ok. A w razie czego mam dobry sekator do prześwietlania
Właśnie nie wiem co tam jeszcze dosadzę. Planowałam, turzycę ice dance ale nawigatorka mnie oświeciła, że ona za wysoka jest do tych host...
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 21:44, 05 sie 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
kitek81 napisał(a)
też jestem ciekawa, jaka to odmiana brzozy? ja bym może jakąś niską, ale nie płaczącą u siebie widziała, bo te brzozowe zagajniki mi się podobają, chociaż brzozy u sąsiada takiej zwykłej nie lubię !


Doorenbosy Kasia. Całkiem niskiej niepłaczącej to nie znam... Doorenbosy nie są właśnie tak wysokie jak te zwykłe..
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 21:48, 05 sie 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Tarnina napisał(a)
A mnie... jako że jestem na etapie domków dla dzieci, bardzo interesuje to białe cudeńko na drugim planie... idelanie pasuje do brzóz...


To nic specjalnego. W zasadzie zwykły domek dla dzieci tylko pomalowany na biało i skrócony o ściankę wspinaczkową i jedną huśtawkę ze standardowego wzoru. Jak będziesz chciała to zrobię Ci dokładniejsze zdjęcia ale dopiero pojutrze bo zrobiliśmy sobie mały wypad nad morze i nie ma mnie w domu..
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
agata19762 22:24, 05 sie 2015


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
zatem odpoczywaj Ilonko
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Mirka 22:30, 05 sie 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Wypoczywaj dużo słońca i miejsca na plaży ☺
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
inag 23:08, 05 sie 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Dzięki dziewczyny. To tylko dwa dni i jutro już wracamy
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Mirka 23:12, 05 sie 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Wracaj wracaj bo kret u Ciebie buszuje widziałam go☺
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies