Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Łowieckiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Łowieckiej

kitek81 21:53, 02 sie 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
inag napisał(a)


Cieszę się! U siebie będziesz miała podobne kolorki. Tam w środku też jest cyprysik groszkowy taki jak Ty kupiłaś.. Myślałam że one wolno rosną a już widzę, że sporo urósł od posadzenia.


Jutro chyba zacznę wyrywać darń już się nie mogę doczekać tej rabatki
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
inag 22:29, 02 sie 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
agata19762 napisał(a)


Coś taka zadowolona?
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 22:38, 02 sie 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
kitek81 napisał(a)


Jutro chyba zacznę wyrywać darń już się nie mogę doczekać tej rabatki


Już myślałam, że wyrywania darni (żartuję)
Też bym nie mogła się doczekać...
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
kitek81 22:47, 02 sie 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
inag napisał(a)


Już myślałam, że wyrywania darni (żartuję)
Też bym nie mogła się doczekać...


Haha
W sumie troche mnie to przeraża, bo sporo tego będzie do usumięcia! Ale damy radę bez jednego nie będzie drugiego i co najfajniejsze już mam pomysły na kolejne rabatki
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
babka 23:03, 02 sie 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
inag napisał(a)


Hm..więc ok, będę szczurem doświadczalnym Sama jestem ciekawa co z tego będzie...

Króliczek brzmi lepiej
A na jakiej wystawie masz tę huśtawkę? U mnie jest rzeczywiście z tym problem bo miejsce dla niej przeznaczone jest pod północną ścianą domu. Zima długo tam mieszka i wręcz mam wrażenie, że tam powstają takie zastoiny mrozu. Kamyki między berberysami po zimie są całe zielone, tak samo schody, opaska z betonu pod domem itd. Chcę jasne elementy zacząć wprowadzać bo te brazy mnie dołują ale szczerze powiem, ze się boję
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
lindsay80 23:14, 02 sie 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Biała huśtawka swietna!
I zurawki Rio też, przymierzam się do zakupu kilku odmian w takich ognistych kolorach i Rio też mam na liście.
A jaka to odmiana rozplenicy pod sosna?
____________________
Tu ma być ogród :)
agata19762 23:18, 02 sie 2015


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Kochana do Ciebie się uśmiecham !!!
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
inag 23:59, 02 sie 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
kitek81 napisał(a)


Haha
W sumie troche mnie to przeraża, bo sporo tego będzie do usumięcia! Ale damy radę bez jednego nie będzie drugiego i co najfajniejsze już mam pomysły na kolejne rabatki


Ty te pomysły produkujesz w tempie geometrycznym i to jeszcze wszystkie fajne... Ja jeszcze w tym roku też mam spory pas darni do zdarcia i aż mnie skręca jak sobie o tym pomyślę...
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 00:14, 03 sie 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
babka napisał(a)

Króliczek brzmi lepiej
A na jakiej wystawie masz tę huśtawkę? U mnie jest rzeczywiście z tym problem bo miejsce dla niej przeznaczone jest pod północną ścianą domu. Zima długo tam mieszka i wręcz mam wrażenie, że tam powstają takie zastoiny mrozu. Kamyki między berberysami po zimie są całe zielone, tak samo schody, opaska z betonu pod domem itd. Chcę jasne elementy zacząć wprowadzać bo te brazy mnie dołują ale szczerze powiem, ze się boję


Lubię wszystkie zwierzątka choć rzeczywiście króliczek brzmi lepiej
Z tą huśtawką to bardziej zachodnia strona. Nie lubiłam tej strony ogrodu od lasu bo była taka bura i ponura. Ciemna. I jeszcze te sosny..Dlatego postanowiłam to rozjaśnić bielą. Stąd pomysł na brzozy doorenbosy obok biały domek mojego małego i ta huśtawka. Muszę przyznać, że zaczyna mi się podobać choć jeszcze sporo brakuje. Teraz jest o wiele przytulniej. Liczę się jednak z tym, że mogą być problemy właśnie z zielenieniem ale ja tak mam że jak sama się nie przekonam... Muszę też poszukać jakiegoś dodatkowego impregnatu. Nie wiem nawet czy takie coś jest dostępne? Boję się trochę, że ten kolor się nie sprawdzi a z bieli nie zrezygnuję za nic w świecie! Metalowe huśtawki jakoś do mnie nie przemawiają i do niczego nie będzie mi taka pasowała. Będę walczyć!!!
U nas jest podobnie jak i u Ciebie. Mróz długo trzyma i czuć zimno jak wszędzie dookoła króluje wiosna.
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 00:19, 03 sie 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
lindsay80 napisał(a)
Biała huśtawka swietna!
I zurawki Rio też, przymierzam się do zakupu kilku odmian w takich ognistych kolorach i Rio też mam na liście.
A jaka to odmiana rozplenicy pod sosna?


Rio polecam gorąco!!! Jestem naprawdę wdzięczna Łukaszowi za doradzenie tej odmiany choć się bardzo wachałam bo wszędzie piszą, że kolor ma brzoskwiniowy. Mi zależało na ognistej czerwieni. Nie zawiodłam się. W dodatku liście są ogromne i pod spodem mają inny kolor. Jak powiewa wiatr i je odwraca to powstaje fajny efekt.
Rozplenica to popularna hammeln.
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies