Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Łowieckiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Łowieckiej

inag 22:33, 23 maj 2017


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Agi2006 napisał(a)
A ja myslalam ze wlasnie przy rozplenicach najwiecej roboty. Bo ciezko je podzielic,bo lysieja w srodku,bo lubia wymarzac w zimie... Ale i seslerie i rozplenice bardzo mi sie podobaja. Te drugie juz mam wiec pora na seslerie ...


Ja z nimi naprawdę nic nie robie oprócz związania ich jesienią w snopek i ścięcia piłą do żywopłotu wiosną Nawet nawozu nie dostają. Totalnie bezobsługowe. Czytałam u Ciebie że za trzy tygodnie masz je mieć u siebie?
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 22:38, 23 maj 2017


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
nawigatorka napisał(a)
u Ciebie nawet rozplenica się nie starzeje wiec nie ma obaw
Piwonie nie unia o orzeprowadzel wiec może faktycznie zostaw swoją droga mam duze piwoniowe wesele i szukam swojskich kwiatów w okolicy zamiast samej giełdy

Odpukać Oby tak dalej. Teraz w ciągu oststnich dwóch dni tak podrosła ze szok!
Wiem, że piwonie nie lubią zmieniać miejsca ale myślałam żeby może z jakąś wielką bryłą ziemi ją wziąć? Ty też mówisz, żeby jej nie ruszać?
U mnie co prawda jeden krzew ale kilkanaście pąków ma. Dla Twojego biznesu mogę je poświęcić
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 22:39, 23 maj 2017


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
ren133 napisał(a)


A pokażesz trochę frontu?

Jutro się postaram ale nic się tam nie zmieniło
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
polinka 12:15, 24 maj 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Moja LadyU też jakaś dziwna w tym roku. Szybko ruszyła a teraz jakby się zatrzymała i wydaje mi się, ze ona jednak na bardziej wilgotne miejsca.
U mnie rośnie na bardzo słonecznej rabacie i chyba ma tam za sucho. Wczoraj dostała konkretne dawki wody, dzisiaj deszcz trochę kropi, jutro pojadę sprawdzic czy dobre mam podejrzenia
A Ty Ilonko jakie masz spostrzeżenia o niej?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Agi2006 15:42, 24 maj 2017


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
"Czytałam u Ciebie że za trzy tygodnie masz je mieć u siebie?"


Na razie prowadze rozmowy e-meilowe z Finką, czy jednak jesienna czy heuflera. Za trzy tygodnie trawki byłyby gotowe do wysyłki.

____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
inag 23:11, 28 maj 2017


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
polinka napisał(a)
Moja LadyU też jakaś dziwna w tym roku. Szybko ruszyła a teraz jakby się zatrzymała i wydaje mi się, ze ona jednak na bardziej wilgotne miejsca.
U mnie rośnie na bardzo słonecznej rabacie i chyba ma tam za sucho. Wczoraj dostała konkretne dawki wody, dzisiaj deszcz trochę kropi, jutro pojadę sprawdzic czy dobre mam podejrzenia
A Ty Ilonko jakie masz spostrzeżenia o niej?


U mnie rośnie w miejscu gdzie mój eM przesadził z ilością zraszaczy i wody jej nie brakuje Właśnie mu mówiłam, że zastanawiam się czy nawet jednego nie usunąć. Na razie myślę, ze jej mizerny wzrost jest spowodowany tym, że sadzonki były malutkie i musiała się zaaklimatyzować. Zobaczymy jak będzie dalej. W ciągu ostatnich dwóch dni trochę podrosła, niedużo ale ważne że coś tam drgnęło.
Twoja ma sucho i słonecznie, moja mokro i troszeczkę cienia - to będziemy sprawdzać jakie ma rzeczywiste wymagania Bardzo mi na niej zależy więc chodzę wokół niej, dmucham i chucham żeby tylko rosła dobrze.

PS, I jak tam oględziny? Podrosła po tej dawce wody???
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 23:12, 28 maj 2017


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Agi2006 napisał(a)
"Czytałam u Ciebie że za trzy tygodnie masz je mieć u siebie?"


Na razie prowadze rozmowy e-meilowe z Finką, czy jednak jesienna czy heuflera. Za trzy tygodnie trawki byłyby gotowe do wysyłki.



Bardzo jestem ciekawa
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 23:16, 28 maj 2017


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
ren133 napisał(a)


A pokażesz trochę frontu?

Na froncie bez zmian


____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Agi2006 10:40, 29 maj 2017


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
I dobrze bo Twój front zmian nie potrzebuje A co to za trawki na drugim i trzecim zdjeciuU pod drzewkiem?
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
inag 21:42, 02 cze 2017


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
To właśnie sesleria jesienna
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies