Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Łowieckiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Łowieckiej

babka 07:21, 21 maj 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
To jednak ja szalona byłam że na taki hardkor poszłam i dzieliłam na dwa źdźbła

Fajnie się prezentuje ta zieleń, puchaty dywanik będziesz miała aż miło Ile w sumie wyszło Ci tych sadzonek ??
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
leon60 08:44, 21 maj 2017


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Sesleriowe pole zachwyci już niedługo
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
lojalna_ 10:55, 21 maj 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Każda fota to magia u Ciebie ech jak ja lubię Twój ogród tylko mało mało ))))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
inag 13:12, 21 maj 2017


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
nawigatorka napisał(a)
bardzo Ci Ilono Dziekuje.eM już niecierpliwii sie bo chce zielony dach a nie ma a myslisz ze moznaby ja brutalnie corocznie ścinać np na wysokości słupów i wycinać cały dach do odrosniecia czy to zbyt brutalne? Dodam ze jak dla mnie ro ona kwitnąć nie musi
A jaka Twoja jest po tych 5 katach? Długa znaczy?
A pin masz goły? Czyścisz go czy Ci zarasta? Może jakas fotk by się znalazła wybacz natłok pytań ale jak się wkurzę to jeszcze w tygodniu skocze po te glicynie a nie chce znów tam pnącza wymieniac


Wg mnie takie radykalne cięcie na pewno by jej nie zabiło nie wiem tylko czy jest sens aż tak radykalnie działać. Ja robię tak, że wycinam wszystkie pędy od dołu żeby były właśnie gołe a zielenić ma się tylko góra która zakrywa po części miejsce na śmietnik. Niestety wciąż też z pnia coś odrasta więc to taka trochę syzyfowa praca. Z tych pędów na gorze zostawiam tylko te główne a poboczne traktuję sekatorem każdej wiosny. U mnie to się super sprawdza bo wisteria tak średnio (przynajmniej moja) się sama pnie. Musiałam na początku sama ją plątać żeby się trzymała tak jak chciałam i tam gdzie chciałam. teraz juz tych pędów nie dotykam o ona tylko wypuszcza z boków i zagęszcza to co jest na górze. (ale zagmatwałam. Nie wiem czy zrozumiałaś o co mi chodzi) Jestem teraz u rodziców. Jak przyjdę to spróbuje Ci pokazać na zdjęciach jak ja sobie z nią radzę)
Moja nie jest duża bo trzymam ją w ryzach. Gdyby nie cięcie to pewnie pokryłaby już sporą część działki.
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 13:15, 21 maj 2017


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
babka napisał(a)
To jednak ja szalona byłam że na taki hardkor poszłam i dzieliłam na dwa źdźbła

Fajnie się prezentuje ta zieleń, puchaty dywanik będziesz miała aż miło Ile w sumie wyszło Ci tych sadzonek ??

Ona szybko się rozrasta więc dobrze zrobiłaś. Przynajmniej zaoszczędziłaś. Przysłali mi 120 choć zamawiałam 130 sztuk i na kawałek zabrakło. Jutro też porozdzielam kilka większych karp z zeszłego roku zeby je zapełnić.
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 13:16, 21 maj 2017


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
leon60 napisał(a)
Sesleriowe pole zachwyci już niedługo

Ola, oby bo już im powiedziałam przy sadzeniu że marnie skończą jak będzie inaczej
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 13:17, 21 maj 2017


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
lojalna_ napisał(a)
Każda fota to magia u Ciebie ech jak ja lubię Twój ogród tylko mało mało ))))

Pamiętaj, że obiektyw aparatu ukrywa to czego pokazać nie chce
Dzięki!!!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
frezja 13:40, 21 maj 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
inag napisał(a)

Pamiętaj, że obiektyw aparatu ukrywa to czego pokazać nie chce
Dzięki!!!


Fajny obiektyw...i powiedz jeszcze, że wybiera miejsca godne uwagi ))
____________________
Ewa - Ogrodowy song
nawigatorka 17:01, 21 maj 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Dzieki kochana. Chetnie na obrazki popatrzę jak się da
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
inag 18:56, 21 maj 2017


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
frezja napisał(a)


Fajny obiektyw...i powiedz jeszcze, że wybiera miejsca godne uwagi ))

Mój taki magiczny
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies