Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Między pasjami

Pokaż wątki Pokaż posty

Między pasjami

jola54 08:48, 18 sty 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Super!...ja też myślałam o jakiejś przeźroczystej skarbonce......pozdrawiam....
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
bartek_luberda 14:28, 18 sty 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
2 dni bez papierosa i już hortensja taka jak u mnie na zdjęciu z córką Pozdrawiam 4 dni to już klon szczepiony po roku ogród bajka
____________________
Ogródeczek
jola54 16:29, 19 sty 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Dzisiaj u mnie jak na Syberii:, zamieć, mróz -9 i teraz marznący deszcz ze śniegiem

to zdjęcie w kuchni od wschodu

Zrobiłam dodatkową stołówkę (główna na balkonie) na parapecie w swoim pokoju od zachodu, gdzie jeszcze trochę widać co się dzieje na zewnątrz.
Odśnieżałam dzisiaj garaż i chodnik przy działce, który później posypałam piaskiem z piaskownicy, bo jutro dzieci bedą szły do szkoły. Przed chwilką wróciłam, - mam dość. pozdrawiam
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
eda 10:54, 20 sty 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Jolu zima już u ciebie to chyba się zaczyna pomału już wszędzie Śliczy gość Pozdrówka
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
BASIA8 13:26, 20 sty 2014


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Hej Jolu.
U Nas w Dolinie Muminków dziś jak w krainie lodu. Pada deszcz i wszystko zamarza, jest niezła ślizgawica. Śniegu jeszcze nie ma, ale pewnie przyleci.
Trzymaj się Jolu Cieplutko w ten zimny dzionek, bądż dzielna w walce z nałogiem - mnie od jutra przez kilka dni nie będzie na forum, ale postaram się jak najszybciej wrócić do Rodziny Ogrodowiskowej.
Buziaki
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
bartek_luberda 20:32, 20 sty 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
NA DOLNYM ŚLĄSKU NA PLUSIE TYLKO LEJE ZASIAŁEM PELARGONIE RÓŻOWE POZDRAWIAM
____________________
Ogródeczek
jola54 00:13, 21 sty 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Witajcie kochani! ...Eda, Basiu, Bartku. Zima jakaś zaspana, ale się przywlokła. U mnie we czwartek, ma być -28.....koszmar! Dzisiaj opatuliłam moje świąteczne choinki (dwa świereczki) steropianem i siedzą w pudełkach na balkonie.(same donice) , bo po gałazkach skaczą sikorki i myślą że są w lesie. Jeśli chodzi o moje palenie, to trzymam się, chociaż jest mi trudno i przeliczam pieniążki na zakup roślin do ogródka. Ja też juz niedługo bedę wysiewać lawendę, - na razie mrożą się nasionka w zamrażalniku. A tych Twoich pelargonii trochę zazdroszczę, ale chyba nie umiałabym tak od podstaw je wychodować.Kupiłam nasiona bazylii i rozmarynu, ale jeszcze chyba nie czas.Poczytam o pelargoniach, zawsze kupowałam gotowe, i inne roślinki też, ale bedzie trzeba nauczyć sięwychodować samemu niektóre rośliny, nie tylko warzywa, bo te akurat umiem. Pozdrawiam buziaki!
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
bartek_luberda 09:54, 21 sty 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Witam pelargonie wysiewam do małej doniczki potem pikuję bardzo prosta sprawa A co z lawendą bo wczoraj czytałem w sklepie na opakowaniu że trzeba trzymać zasiane w lodówce 2 tygodnie A jeśli chodzi o pelargonie to za 20 szt nasionek płacę 5zł a potem za 1 szt trzeba tyle zapłacić Pozdrawiam

____________________
Ogródeczek
bartek_luberda 19:26, 25 sty 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Jolu nie zamarzłaś Cisza u Ciebie
____________________
Ogródeczek
jola54 19:09, 26 sty 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Witaj Bartku!

Zamarzłam. Zasypany i zawiany garaż,działka -,no koszmar!. Dokarmiam ptaki, w wolnym czasie maluję, robię na drutach skarpetki (dlatego by mieć zajete rece...nie palę! ), czytam i odliczam dni do wiosny jak wszyscy tutaj. pozdrawiam serdecznie.....i dziękuję za pamięć.

____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies