Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » w Oborze też mogą być ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

w Oborze też mogą być ogrody

Alisonek 00:05, 20 maj 2016


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Asiu już namawiam Błażka żeby w niedzielę jechać do Juki i może jeszcze kilka miejsc odwiedzić i cosik kupić u Choduna szukam róż no i jeszcze jakiś clematis by się przydał, co roku kolekcja musi się powiększać

Gosiu berberys zapisany, ja mam jakiegoś purpurowego obok wiązu, ale nie wiem jaka to odmiana. no to czekam z żurawkami, a miałam nadzieję że będzie wielka hodowla ściskam i dziękuję :*
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Marlenaa 00:35, 20 maj 2016


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Alisonek napisał(a)

Fajnie że zaglądasz, chociaż u mnie mało sie dzieje w porównaniu do innych wątków, gdzie stron przybywa jak chwastów po deszczu


I całe szczęście, że za dużo się nie dzieje przynajmniej jakoś ogarniam Ja z tych rzadziej zaglądających i u siebie też nie wiele piszę.
Warzywnik masz mega wypasiony... A resztą się nie przejmuj, jak człowiek sam musi ogarnąć zieleń to tak jest. U mnie to samo. Robię i robię i końca nie widać. Powoli do przodu
____________________
krowy, staw i my
Alisonek 21:43, 20 maj 2016


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Marlenaa napisał(a)


I całe szczęście, że za dużo się nie dzieje przynajmniej jakoś ogarniam Ja z tych rzadziej zaglądających i u siebie też nie wiele piszę.
Warzywnik masz mega wypasiony... A resztą się nie przejmuj, jak człowiek sam musi ogarnąć zieleń to tak jest. U mnie to samo. Robię i robię i końca nie widać. Powoli do przodu

Też wczoraj w nocy do Ciebie zajrzałam, ale w końcu sen mnie zmorzył
dzięki że napisałaś. w jednym miejscu ogarnęłam to i z reszta się uda i tak samo będzie u ciebie.
Pozdrawiam
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Alisonek 22:19, 20 maj 2016


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Z dzisiejszych prac, poczyniłam małe zakupy. nie nie roślinek jeszcze nie
Kupiłam nowe nożyce do cięcia żywopłotów i do kulkowania ;D mnóstwo stalowych prętów na piękne podpory dla róż pnących oraz dalsze metry linii kroplującej do warzywnika Zdjęć niestety nie ma będą potem jak będzie efekt pracy
no i dalej czekamy na deszcz, bo u nas susza
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
wiunia 01:12, 21 maj 2016


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Alu ja dzisiaj kupiłam berberys aurea i takie czerwoniutkie rosnące już w kulkę oczywiście również do korekty - lutin rouge. Ma śliczny kolor nie jest taki barrrdzo ciemny jak pozostałe i dlatego mnie urzekł pozbywam się bergeni (bardzo się starałam ją polubić ale jokoś nie mogę się przekonać choć naewt ładnie kwitnie) i w jej miejsce posadzę te czerwone kulki w towarzystwie jakichś traw.
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
Alisonek 22:22, 21 maj 2016


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Co słychać w warzywniku? SUCHOOOOOOO praktycznie linie kroplujące ratują roślinki a reszta żyje dzięki zraszaczom
Nieśmiało z piachu wychodzą różne fasole oraz fasolnik chiński (2 pierwsze zdjęcia)

____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Alisonek 22:33, 21 maj 2016


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
kapustne ciągle dostają pić i są w świetnej kondycji

No i dzieło eMka, czyli ulga w podlewaniu

Sadzonki pomidoró w tym roku słabsze mi wyszły, nie dosyć że mniej to jeszcze wszystkie możliwe wielkości. te po lewej są niższe i mniejsze, po prawej prawie kwitnące
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Alisonek 22:40, 21 maj 2016


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Przed Państwem czoch nas czochami - Pan szczypior tani i efektowny
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Alisonek 22:49, 21 maj 2016


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Są i u mnie pierwsze clematisy

____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Alisonek 22:54, 21 maj 2016


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Niespodziewanie na ulicy zrobiło się kolorowo prawie bym przegapiła kwitnące kosaćce
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies