Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

Margarete 00:40, 27 gru 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
O to u ciebie porządnie popadało - u nas to jak byś ciastka cukrem pudrem posypała - niewiele, ale za to słonce dzis wyszło - od razu chce sie zyc
Bombki sliczne, szczególnie te z koronka i z koronkowym malunkiem.nauczysz mnie tkich robić ? wianków sie nauczyła robic dzieki ogrodowisku to i bombek sie naucze....chyba
CZekam na termin "szkolenia", chatę mam wolną więc zapraszam do mnie, powinnam byc juz po remoncie a poza tym do mnie bliżej by miała i Gabriela i Basia i Yolka i Renatamama, ( zapraszam wszystkie !) nie mówiąc juz o naszych łódzkich dziewczynach.......w ubiegłym lutym miło nam było spotkac sie u mnie z okazji turystyczno-wspomnieniowych fotek z wojazy Gabi, Karoliny, Anity wiec tym razem może to byc spotkanie z kursem połączone
Pomyśl ! Dogadamy sie co i jak..........

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Donia72 11:39, 27 gru 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Ale śniegu jest u Ciebie
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
monteverde 12:11, 27 gru 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
paniprzyroda napisał(a)
yolka, u nas pogoda dziś była podobna, zrobiłam kilka fotek między jednym a drugim wyjazdem. Stare bombki mają wartość sentymentalną i to jest najważniejsze
Mala Mi szkoda, że tak daleko mamy do siebie z Łodzi do mnie jeszcze godzinka drogi, przydałoby się wypośrodkować miejsce spotkania na trasie Łódź - Rzeszów - Wieliczka
Agania u mnie zima leciutka i kolorowa nie tylko w domu

ognik

trzmielina, chyba taka sama, jaką Dzidka ostatnio pokazywała


kalina

Ale pokarmu dla ptaszków pozdrawiam po świątecznie
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Donia72 12:31, 27 gru 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Taak, ptaszki bedą miały radochę
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Milka 12:58, 27 gru 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
No to jest i zima, ależ śnieżnie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Dzidka 13:48, 27 gru 2014


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
paniprzyroda napisał(a)

trzmielina, chyba taka sama, jaką Dzidka ostatnio pokazywała




Taka sama Euonymus fortunei var.radicans.
____________________
Dzidka - To właśnie tu
Gabriela 23:04, 27 gru 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Że też jak kupowałam sobie rok temu trzemieliny, to żadna nie chce być aż tak ładna.
Pisałam już wszędzie, że jestem zauroczona tymi koronkowymi bombkami.
Widziałam, że ustaliłaś trasę: Łódź - Wieliczka - Rzeszów, więc muszę napisać, że to właśnie Wieliczka jest w środku.
I Margarete tak miło zaprasza. Oj, dawniej baby skubały razem pierze, to czemu teraz nie mają razem bombek robić. I przecież wcale nie musi to być przed samymi świętami, jak jest ciemno i zimno. Pytanie tylko, czy te materiały do bombek można po zimie gdzieś kupić, bo pewnie raczej coś na jajka będą sprzedawali.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
GorAna 21:02, 28 gru 2014


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Pozdrawiam poświątecznie.....piękna śnieżna pierzynka
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Bogdzia 22:07, 28 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
A dlaczego Ty z takich dorodnych owoców berberysu nie zrobiłas nalewki? Jeszcze sie nadają takie przemrozone.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Pszczelarnia 14:38, 29 gru 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Gabriela napisał(a)
Że też jak kupowałam sobie rok temu trzemieliny, to żadna nie chce być aż tak ładna.
Pisałam już wszędzie, że jestem zauroczona tymi koronkowymi bombkami.
Widziałam, że ustaliłaś trasę: Łódź - Wieliczka - Rzeszów, więc muszę napisać, że to właśnie Wieliczka jest w środku.
I Margarete tak miło zaprasza. Oj, dawniej baby skubały razem pierze, to czemu teraz nie mają razem bombek robić. I przecież wcale nie musi to być przed samymi świętami, jak jest ciemno i zimno. Pytanie tylko, czy te materiały do bombek można po zimie gdzieś kupić, bo pewnie raczej coś na jajka będą sprzedawali.


Proponuję nie izolować pozostałych krain geograficznych . Od razu wybrać się w podróż szerszą - dłuższą.
I ja mam takie koronkowe bombki, Gwiazdor przyniósł. Pokażę.




____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies