Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

paniprzyroda 11:52, 30 gru 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Małgosiu, bardzo miło nas zapraszasz, mam nadzieję, że do spotkania dojdzie Najbardziej optymalny termin to 8 luty, w ostateczności 15 luty. Zostawiam wobec tego Tobie organizację taktyczną spotkania, terytorialną przede wszystkim. Ja zajmę się przygotowaniem materiałów Pozostałe kwestie uzgodnimy na pw.
Na pewno nauczysz się ozdabiać bombki, postaram się coś pokazać , byle tylko czasu nam wystarczyło Zaczniemy jednak od decoupage klasycznego na jajku, tak jak obiecałam
Donia, śniegu nie jest dużo, zostały sie tylko takie czapeczki na roślinach jak pokazywałam na fotkach. Mróz za to trzyma
Aniu Monte, ptaki szybko rozprawią się z owockami, przy takim mrozie, pomimo rozwieszonych kubeczków z jedzeniem wojny się toczą, najbardziej rozrabia dzięcioł
Milka, śniegu mogłoby więcej napadać, nie wiem, jak sobie poradzą nowe bylinki, nie okrywałam ich w ogóle
Dzidko, pięknie dziękuję, miałam poszukać nazwy u Ciebie Tę trzmielinę mam już ponad 15 lat, tylko jest intensywnie cięta
Gabriela, miło mi, że bombki Ci się podobają Można je robić o każdej porze roku, materiały kupujemy w sklepach internetowych, a wakacje są przecież długie
Wstawiam kilka zdjęć specjalnie dla Ciebie, gipiura i nic więcej, tu brokat niepotrzebny
GorAna pozdrawiam
Bogdziu, wystarczy, ze musiałam zgospodarować owoce derenia
Pszczelarnio, pałeczkę organizacyjną przekazuję Małgosi, jeśli nadal podtrzyma swoją propozycję Podróż szersza i dłuższa tylko w wakacje Bombkę zaraz obejrzę

Wybaczcie, że nie zostawiam wpisów u Was, chociaż czasem zajrzę w przerwie między farbą a lakierem, koralikami a nożyczkami musiałybyście widzieć, jak wykorzystuję wolny czas, wyciągnęłam wszystkie, no prawie wszystkie gadżety i przydasie i szaleję Plany ogrodnicze zrobiłam w grudniu, teraz czas na inne przyjemności







____________________
Dwa ogrody
Pszczelarnia 11:57, 30 gru 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Cudowne bombki. Brak słów uznania. Kleiłaś na szklanych bombkach?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
JoannA 12:00, 30 gru 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Mariolko
Twoje bombki są tak śliczne, że aż oczu oderwać od nich nie mogę. Chyba je odgapię od Ciebie
śnieżek i czerwone owocki w ogrodzie miodzio
Pozdrowienia poświąteczne zostawiam a na Nowy Rok spełnienia wszystkich marzeń.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
paniprzyroda 12:02, 30 gru 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Pisałyśmy jednocześnie Tak, to szklane bombki, ale można również na akrylowych. Jak ktoś chce spróbować, to nic trudnego, może być nawet zwykła plastikowa bombka, koronka i klej, najlepiej magic, bo nie zostawia śladów po wyschnięciu plus dodatki wg. uznania. Każda zrobi, jeśli się takie takie ozdoby podobają
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 12:04, 30 gru 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Joasiu, dziękuję Odgapiać trzeba, a nawet mus, jak się podoba Ważne, klej magic z aplikatorem, można precyzyjnie przyklejać wycięte motywy
____________________
Dwa ogrody
JoannA 12:07, 30 gru 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
paniprzyroda napisał(a)
Joasiu, dziękuję Odgapiać trzeba, a nawet mus, jak się podoba Ważne, klej magic z aplikatorem, można precyzyjnie przyklejać wycięte motywy

Mariolu,
a ten klej magic z aplikatorem to gdzie można dostać? Ja już zaczynam zbierać materiały na takie bombki, jeszcze parę zimowych dni zostało do wiosny, wieczory długie to coś jeszcze podłubię
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
iwonadm 12:14, 30 gru 2014


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
piękne bombki jak zdobyć takie piękne koronki?
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
paniprzyroda 12:20, 30 gru 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Joasiu, klej do kupienia w każdym papierniczym, u nas nawet w pasmanterii, tam również reszta gadżetów Ja też wykorzystuję resztki materiałów, fragmenty starej biżuterii i wszystko, co wyobraźnia podpowie, pełna swoboda Można też korzystać ze sklepów, w których są elementy do tworzenia biżuterii, ale cenowo to troszkę drożej wychodzi.
Dla Ciebie

____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 12:22, 30 gru 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Iwonko, w pasmanteriach, w sklepach z firanami, z materiałami, w szafie babuni
____________________
Dwa ogrody
JoannA 12:26, 30 gru 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Dziękuję Mariolu.
Ta też jet śliczna, a wykorzystanie fragmentów starej biżuterii to świetny pomysł. Nieraz się zastanawiałam co z takimi skarbami zrobić.
pozdrawiam
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies