Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

barbara_kraj... 22:55, 22 gru 2014


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
U nas do niedzieli był kiermasz 'gwiazdkowy', ale ja się dopiero dziś o nim w TV dowiedziałam. Pokazywali śliczne, ręcznie wykonywane bombki.
W ostatnim odcinku 'Mai w ogrodzie' był krótki instruktaż wykonania tych z koronką.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Nikita 19:54, 23 gru 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Mariolko, macham świątecznie.

____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
paniprzyroda 14:38, 25 gru 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Życzenia dla Wszystkich zaglądających złożyłam w stosownym wątku, spóźnione nieco, ale szczere
Karola, macham świątecznie
Sebek, dziękuję
Nikita, Tobie również życzę najlepszego
Basiu, lubię takie robótki, tylko wymagają czasu To dla Ciebie inne bombki, z naklejaną koronką i ręcznym zdobieniem na wzór koronki, takie tam wprawki, teraz będę mieć troszkę czasu, to coś jeszcze podłubię




dekoracji mało zrobiłam, bo miejsca brak, ale coś nowego i tak jest


energetycznie, czerwono jak zawsze w kuchni, serducha z czerwoną wstążką wiszą w oknach




wrócę wieczorem, za chwilę mam gości
____________________
Dwa ogrody
yolka 10:16, 26 gru 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Twoje dekoracje świateczne pełne energii, a koronkowe bombki cudne. ja pokazałam kilka ponad 50 letnich, strzegę ich jak skarbu. U mnie popruszyło, jest mróz i słońce. Pozdrawiam świątecznie
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Mala_Mi 15:12, 26 gru 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Buuuuuuu mama tak daleko a chętnie bym sie dołączyła do ekipy.....
I mam coś z faceta.... choinka musi być kolorowa
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Agania 17:27, 26 gru 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Mariola, pięknie i energetycznie. ....dekoracji wcale nie mało u mnie też już zima zawitała
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Milka 17:44, 26 gru 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Mariola bombki cudowne
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Bogdzia 20:20, 26 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mało dekoracji? Mariolka przeciez już wczesniej pokazywałas i teraz tez , wszystkie piękne.Buziaki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
paniprzyroda 23:04, 26 gru 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
yolka, u nas pogoda dziś była podobna, zrobiłam kilka fotek między jednym a drugim wyjazdem. Stare bombki mają wartość sentymentalną i to jest najważniejsze
Mala Mi szkoda, że tak daleko mamy do siebie z Łodzi do mnie jeszcze godzinka drogi, przydałoby się wypośrodkować miejsce spotkania na trasie Łódź - Rzeszów - Wieliczka
Agania u mnie zima leciutka i kolorowa nie tylko w domu

ognik

trzmielina, chyba taka sama, jaką Dzidka ostatnio pokazywała


kalina
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 23:30, 26 gru 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Irenko, cieszę się, że bombki się podobają, ja jestem ciekawa, lubię próbować/uczyć się każdej nowej metody, czy to jest decoupage, decoupatch, origami, guilling, filcowanie czy chociażby robienie biżuterii i wykorzystuję je dla potrzeb własnych jak i w pracy zawodowej. Nie we wszystkim trzeba być mistrzem, ale umieć warto Wiele z Was pokazywało własnoręcznie wykonane ozdoby i to jest fajne, że nam się chce bo ogrodniczki/ogrodnicy to kreatywne ludziska
Bogdziu, jeszcze coś by się znalazło

i magii śniegowej ciąg dalszy
owocki berberysu również jeszcze wiszą



____________________
Dwa ogrody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies