Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

jolanka 15:59, 13 maj 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Donice masz nieziemskie Muszę polatać po bazarkach bo zazdroszczę
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Pszczelarnia 16:07, 13 maj 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Pani Przyrodo,
żebym nie zapomniała moich wynurzeń. Mam 3 'Betty' i jakże się cieszę, bo Twoja piękna.

Ogórki siałaś modelowo "na Stanisława" - jak mówi mój Ojciec.

Kamasje piękne i już wiem, że kupię i tam, gdzie Ty. Bałam się czy dadzą radę z wilgocią ale chyba dadzą. To leichtinii?

Donice piękne - z takiego koloru mam tylko 2 szt.

A ja przy cebulowych jeszcze nic nie robiłam a trzeba by, jak piszesz.








____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
paniprzyroda 08:56, 14 maj 2016

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Na wpisy odpowiem wieczorkiem, teraz kilka zaległych zdjęć z tygodnia i zmykam do pracy

orliki z siewu, czekałam na nie dwa lata, bo po wysiewie były tycie w pierwszym roku, w drugim je przesadziłam na miejsce stałe, nabierały masy, a w tym roku tuz przed kwitnięciem przesadziłam znów oprócz różowych przeważa granat granat


stareńki powojnik botaniczny puszczony po pniu ściętej czereśni zaanektował magnolię


pierwszy pączek na róży konfiturowej


zaczęły lilaki, to zewnętrzna strona ogrodu, przed żywopłotem, nad rowem

pojedynczy biały, silnie pachnący przeniesiony z domu rodzinnego
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 09:16, 14 maj 2016

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826


____________________
Dwa ogrody
Zeta 10:20, 14 maj 2016


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Piekne te donice.....ostatnio podobajà mi sie niebieskie dodatki do ogrodu ...np tajemnicze niebieskie drzwi w żywopłocie
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
paniprzyroda 23:15, 19 maj 2016

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Czy Wam też tak szybko czas ucieka? Zdjęcia z ubiegłego tygodnia już nieaktualne, bo majowy busz zmienia się błyskawicznie.
Spotkanie też już historyczne



____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 23:31, 19 maj 2016

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Lilaki pachniały niesamowicie, piwonie nie, sprawdziłam



ciekawa plecionka


znalazłam też wystawę malarską

____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 00:16, 20 maj 2016

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
bodziszki zaczęły pokazywać kwiaty, ich przegląd robiłam w ub. roku, tutaj tylko niektóre, nieustannie je mnożę są doskonałą alternatywą dla niskich traw


między bukszpanami zamiast ubiegłorocznej stipy

pomiędzy dereniami i ciemiernikami a różami

____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 00:22, 20 maj 2016

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Mała Mi, Pszczelarnio, Zeto niebieskie donice to sympatyczny gadżet ogrodowy, skrzyneczki też mogą być bedą jeszcze inne błękity w ogrodzie, ale dopiero w wakacje znajdę na nie czas
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 00:39, 20 maj 2016

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Anabell - Haniu, na tej poszerzanej rabacie posadziłam kamasje jesienią, nawet ich nie widać. Muszą się rozrosnąć, w przyszłym roku będą już bardziej okazałe. Z za późno przesadzanych czosnków zakwitł tylko jeden a ogólnie misz masz tu jest, wypadły mi wszystkie trawy sadzone jesienią

07_Rene dziś podlewałam gnojówkami, a ten śliczny żywokost z paroma innymi wylądował w wiaderku, rośnie tu od lat, z jego korzenia robiłam maść i nalewkę do smarowania a on i tak odbija. Trzeba się dobrze zastanowić, zanim pewne pożyteczne rośliny wprowadzi się do ogrodu
____________________
Dwa ogrody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies