Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

yolka 21:22, 02 sty 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
W 2017 życzę wszelkiego dobra, zdrowia przede wszystkim, realizacji planów i zamierzeń tych w ogrodzie i w domu, latem słońca i deszczu.
ps. muszę podzwonić i popytać o postęp robót bo termin tak jakoś przypada dziś już późno, więc jutro

edit. ozdoby na schodach prześliczne
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Kasya 21:38, 02 sty 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41852
piekne kwiaty...a po obejrzeniu tesknota coraz wieksza
wszystkiego dobrego w kolejnym sezonie
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Margarete 22:05, 02 sty 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
I ja z radością przeczytałam twój wpis u mnie i u ciebie oraz nacieszyłam oczy fotkami u ciebie. Ehh tęskni mi się za wiosną i latem, no i za takim ukwieconym ogrodem jak u ciebie
Jak to fajnie że wprowadzasz się do domu w którym ogród nuz jest wcześniej założony i to jaki ogród
Ciekawa jestem jak ci się mieszka, na pewno super
A piesek jak tam ?
Choinka piękna - na pewno większość ozdób sama robiłaś jak się domyślam
Buziaki!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
mira 22:43, 02 sty 2017


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041




Jak to dobrze że wracasz i tyle urokliwych fotek wstawiasz - czy ta cynia taki ma kolor jak na fotce - niesamowity

Pomyślności w Nowym Roku !
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Pszczelarnia 10:23, 03 sty 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
paniprzyroda napisał(a)
[b]



Jakże miło Cię widzieć! Czekam na gadżety ogrodowe (opis wystarczy).

Poniższe kolory bardzo do mnie przemawiają.Śliwkowy i biały.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
GorAna 17:43, 03 sty 2017


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Piękne energetyczne fotki bardzo dobre na zimowy czas
Dobrze, że jesteś
Oooo! zapomniałabym pochwalić pięknej choinki z cudnymi, (własnoręcznie wykonanymi jak mniemam) ozdobami
Wszystkiego dobrego w ogrodzie i nie tylko
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
sylwia_slomc... 17:46, 03 sty 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81915
jeżówki masz bajeczne żółta najbardziej wpadła mi w oko
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gabriela 17:55, 06 sty 2017


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
paniprzyroda napisał(a)


]


Cudne bombki masz. I chyba zrobiłaś takie jakie ja kupiłam w zeszłym roku? Mam na myśli te białe płaskie z różami.
Plany miałam ogromne, materiały, w tym podarowane serwetki przecież i ... nic z tego. Zabrakło mi czasu, więc dalej mam piękne pudło i plany. Miałam robić takie robione na stare, srebrne z patyną i serwetkowe, takie jak w 2015-tym też. Na razie mam środki produkcji.
Mam nadzieję że dobrze Ci się mieszka, chyba że nadal jeszcze system mieszany? Rabaty zachwycające, ogród się rozwija. Najlepszego w NR.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Tamaryszek 13:00, 11 sty 2017

Dołączył: 21 sie 2012
Posty: 430
Pomyślności w Nowym Roku! Zdrowia i radości z ogrodowania!
____________________
Pozdrawiam , Tamaryszek http://www.ogrodowisko.pl/watek/3042-wizytowka-moj-swiat
paniprzyroda 18:56, 11 sty 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Yolka - dzięki za życzeniawzajemnie
schody nadal tylko techniczne, wkurzały mnie swoją brzydotą, machnęłam im przecierkę, teraz mogę spokojnie czekać na właściwe
mróz nie sprzyja pracom na zewnątrz...
Kasya - również czekam na wiosnę, śniegu u nas tyle co kot napłakał, a póki co to tylko mogę się pocieszyć kwitnącymi w domu
Margarete w nowym domu fajnie, ale jeszcze brakuje tego i owego, musiałabym w totka wygrać, żeby wszystko skończyć póki co podział rodziny nastąpił
na razie oswajam przestrzeń po swojemu


i bombki zrobione ze specjalnym motywem do kredensu z tymiż skorupami, pasują?


dopiero na fotce widzę podniesione ledy, ups..

Miro, cynia ma dokładnie takie kolory, ciut ciemnieje przekwitając Pomyślności.
Ewo, szałwia z ta różą całkiem dobrze wyglądała gadżety to balia i wanienka, które natychmiast się przydały do nagrzewania wody, dwie donice zamówione jesienią przyjadą wiosną, mają śliczną kratkę, stara maszyna do szycia, jednak ograniczam się ze zbieractwem, bo nie będę miała gdzie tego upchnąć, część wikliny już wydałam; na razie latem zrobiłam totalną czystkę w domu, budynki gospodarcze zostawiam na przyszłe wakacje
____________________
Dwa ogrody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies