Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

GorAna 20:48, 11 lip 2017


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
paniprzyroda napisał(a)





Mariolka, cudna ta Twoja Laguna, mojej kwiaty traciły turgor, a silne słonko przypaliło płatki. Prawie wszystkie już oberwałam. Daję jej jeszcze jeden rok.
Twoje rabaty są zachwycające
Zastanawiam się, jak robisz w nich porządki?....lewitując?
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
paniprzyroda 22:50, 11 lip 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Pszczelarnia napisał(a)
Mariolu, ja liliowce dzielę o każdej porze roku (jak tylko zauważe, że musze coś odseparować, namnożyć i zgrać kolorystycznie). Staram się jednak nie ciąć tylko podkopać z jednej strony i rwać, żeby karpa sama się rozsypała/podzieliła z całymi korzeniami. Rosną, choć oczywiście zbierają się troszkę.

Dzięki, jutro zatem będę dzielić liliowce
Z podziękowaniem moja czekoladka
____________________
Dwa ogrody
an_tre 22:56, 11 lip 2017


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Piękne słoneczne, kolorowe energetyczne fotki, jesteś mistrzynią ujęć, twoje duety ogrodowe zachwycają
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
paniprzyroda 22:57, 11 lip 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Bogdziu, doczytałam, dziękuję
i różyczka, a może różyca Olbrzymi kwiat, gdyby rosła jako soliter, to kaplica, a w buszu ujdą pojedyncze kwiaty
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 23:32, 11 lip 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
GorAniu, Laguna na tej fotce świeżo po czyszczeniu, to jej ostatnie kwiaty w tym tłoczeniu.
Rabaty gęste, to fakt, ale może jeszcze uda się na trawniku coś posadzić, tylko musiałabym to robić "incoguto", bo eM nie strawi

A poważnie to tak dzisiaj dostałam się na tę rabatę


chciałam tu upchnąć jeszcze trzy takie różyczki


____________________
Dwa ogrody
an_tre 23:40, 11 lip 2017


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Pomyliłam wątki i wpisałam się jak u siebie sorki
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
barbara_kraj... 00:16, 12 lip 2017


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
paniprzyroda napisał(a)



Ależ cudeńko! Jak ona się zwie?
Moja biała Splendide White marniutka, muszę ją czym prędzej przesadzić.
Uściski ślę.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
paniprzyroda 00:18, 12 lip 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
an_tre napisał(a)
Piękne słoneczne, kolorowe energetyczne fotki, jesteś mistrzynią ujęć, twoje duety ogrodowe zachwycają


An_tre
dla Ciebie rabata z innej strony, tu trudniej wejść

jeszcze Pomponella

jeżówki zaczęły


a to zakupiona w Pęchcinie Eden Rose... szkoda. Wygląda na sto procent na księżniczkę Monaco.
____________________
Dwa ogrody
iwonadm 05:37, 12 lip 2017


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
paniprzyroda napisał(a)


An_tre
dla Ciebie rabata z innej strony, tu trudniej wejść

jeszcze Pomponella

jeżówki zaczęły


a to zakupiona w Pęchcinie Eden Rose... szkoda. Wygląda na sto procent na księżniczkę Monaco.

Wpadam z rewizytą. Widzę, że tego lata u Ciebie na bogato. To lubię Ta rozyczka to Eden wiec się nie martw prince Monako jest podobny do double delight a propos są 2 edeny eden rose i eden rose 85 pod którą nazwą kupiłaś? Edenka różoweieje jak tylko poczuje zimno zalewa ją taki rumieniec.
Ja też zachorowała m na różyczkę na jesień kupuję nowe dostałam liste ze szkółki obok atakcyjne ceny i odmiany będą znów sadzić
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
Kasya 09:08, 12 lip 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41848
paniprzyroda napisał(a)

Dzięki, jutro zatem będę dzielić liliowce
Z podziękowaniem moja czekoladka


zabieram ta rozyczke chociaz nie wiem co to ...i liliowca tez

a pokaz krzaczek zoltej w calosci ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies