Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Minimalizm z odrobiną romantyczności

Pokaż wątki Pokaż posty

Minimalizm z odrobiną romantyczności

polinka 08:26, 22 kwi 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Aga kostrzewa jak dla mnie jest rewelacyjna. Kupowałam w tamtym roku małe kępki, w tym roku piękne poduchy już są A jak zacznie łysieć to będę dzielić ale w swoim ogrodzie muszę ją mieć
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
aga_szsz 08:49, 22 kwi 2014


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 2924
polinka napisał(a)
Aga kostrzewa jak dla mnie jest rewelacyjna. Kupowałam w tamtym roku małe kępki, w tym roku piękne poduchy już są A jak zacznie łysieć to będę dzielić ale w swoim ogrodzie muszę ją mieć


Właśnie widziałam u Ciebie te ładne poduchy, ona jest na słoneczne, czy raczej cieniste miejsce??
____________________
Minimalizm z odrobiną romantyczności
polinka 08:52, 22 kwi 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Miałam na słonecznej ( słońce od rana do ok.15), teraz przesadziłam na troszkę cienistą i zobaczę jak będzie się tam sprawować Kostrzewa nie lubi wody, ja w tamtym roku może z dwa razy ją podlewałam.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
aga_szsz 08:56, 22 kwi 2014


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 2924
polinka napisał(a)
Miałam na słonecznej ( słońce od rana do ok.15), teraz przesadziłam na troszkę cienistą i zobaczę jak będzie się tam sprawować Kostrzewa nie lubi wody, ja w tamtym roku może z dwa razy ją podlewałam.


Dobrze wiedzieć, bo miałam zamiar posadzić ją z lawendą, ciekawa jestem jak ta z podlewaniem??? Jak wymaga dużo wilgoci, to d.
____________________
Minimalizm z odrobiną romantyczności
polinka 09:01, 22 kwi 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Lawenda też lubi sucho więc idealnie. Kostrzewę dasz z przodu lawendy?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
aga_szsz 09:12, 22 kwi 2014


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 2924
O to fajnie, że dwa suchotniki
Lawenda jest chyba wyższa od kostrzewy, więc będzie raczej z tyłu, albo pomieszam. Konkretnej koncepcji jeszcze brak, bo i rabata też nie wydzielona...
____________________
Minimalizm z odrobiną romantyczności
aga_szsz 09:18, 22 kwi 2014


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 2924
Qurczę, cały czas kombinuję z tym nieszczęsnym oczkiem, jak je przerobić w prostokąty i chyba bez murowania sie nie obejdzie
Załatwiłam już kilka szt. pięknych, granitowych ,podłużnych 1-1,5 m słupków na obłożenie brzegów, szukam jeszcze granitu, może być kostka, nie macie jakiś namiarów na tanią???
____________________
Minimalizm z odrobiną romantyczności
polinka 10:21, 22 kwi 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Ja mam tanią kostkę ale transport pewnie będzie droższy niż materiał A nie masz u siebie jakiegoś kamieniarza?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 10:23, 22 kwi 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Kostrzewa fajnie wygląda taka w ''kupie'', wtedy tworzy ładne poduchy. Wrzuć zdjęcia tego oczka, zrobimy burzę mózgów
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
aga_szsz 10:27, 22 kwi 2014


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 2924
polinka napisał(a)
Ja mam tanią kostkę ale transport pewnie będzie droższy niż materiał A nie masz u siebie jakiegoś kamieniarza?


No właśnie, ten transport...
Ale masz ją u siebie, czy w okolicy do kupienia? Napisz mi na pryw. po ile, co i jak dokładnie
____________________
Minimalizm z odrobiną romantyczności
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies