Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

Dorota123 19:51, 25 sty 2015


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Wiesz Mario czasem na zdjęciach wyglądamy lepiej, a czasem gorzej. To był ten lepszy dzień.
Dziękuję za życzenia.

Dzięki Ewo.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
grazyna 09:30, 27 sty 2015


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Dorota123 napisał(a)
Witaj Grażynko w moim małym ogródeczku, za życzenia bardzo dziękuję, za pochwały również. Cieszę się, że do mnie trafiłaś, w ten sposób poznam i ja Twój ogródek i Ciebie. Zaczęłam przeglądać Twój wątek, chyba nie byłam w nim nigdy, ale już mi się podoba.



Dorotko, szkoda czasu na oglądanie starych stron, niebawem wiosna i nowa odsłony będą. Ja też cieszę się bardzo, że do Ciebie trafiłam
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
Nallar 13:20, 28 sty 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
U Grażynki wyczytałam że odmłodniałaś o 6 kilogramów, gratulacje
Chyba tak jak obiecywałaś włożyłaś kilka do paczuszki którą mi wysłałaś bo ja postarzałam się o dwa z czego bardzo się cieszę. Tylko jak to utrzymać żeby znowu nie "wypięknieć"?
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
laurowisnia 13:36, 28 sty 2015


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Dorotko, kukam do Ciebie, dawno nie byłam, poczytałam o planach, z tymi kolorami zawsze problem przy przeróbkach, cóż ja w tamtym roku zlikwidowałam jednego berberysa bo nie chciał się dopasować do reszty.
Na wiosnę czekam niecierpliwie, myślę czy aby coś nie posiać już, pozdrawiam serdecznie.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
Dorota123 18:29, 28 sty 2015


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Pamiętam Ewo, jak pisałaś, że Tobie trudno przytyć - szczęściara. Przed świętami zrobiłam sobie "odpust" no i po nowym roku 2kg w górę, stwierdziłam, że chyba waga się popsuła-niestety jest dobra. 1 kg już opanowałam, a drugi porządnie się do mnie przyczepił, dam mu radę. Kiedyś gdzieś przeczytałam , że organizm ludzki rośnie do 20 roku życia, ale brzuch i tyłek chyba o tym nie wiedzą
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 18:38, 28 sty 2015


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Agatko ja już nie wytrzymałam , coś posiałam, wzeszło tylko nie wiem co bo nie podpisałam. Teraz posiałam ostróżki jakiś mix , bo chciałabym błękitne i białe, te podpisałam na łyżeczce plastikowej i wbiłam w doniczkę. Czytałam też, że trawy jednoroczne trzeba wysiać w lutym, a ja nigdzie stipy nie mogę kupić. W naszym rejonie jest kiepskie zaopatrzenie w ogrodniczych sklepach. Czasem jak o coś pytam, to mam wrażenie, że pierwszy raz słyszą taką nazwę, a tu na O jest już powszechnie znana roślina.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
laurowisnia 12:15, 29 sty 2015


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Też mi się tak zdarzyło, czekać na pierwsze właściwe liście coby się dowiedzieć co skiełkowało.
Ja dziś coś posieję z kwiatów doniczkowych, zgodnie z kalendarzem księżycowym - dobry dzień na siew kwiatów. Stipę mogę Ci przesłać, ale nie będzie tego dużo, bo moje stipy się nie postarały, za mało słońca może miały i były ograniczone doniczką. Napiszę pw.
Nasion w sklepie również nie spotkałam.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
Dorota123 12:48, 29 sty 2015


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208


Posprzątałam dekoracje świąteczne, a żeby nie było pusto, to zaraz zrobiłam następne. Z tego ujęcia w lustrze odbija się druga komoda.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 12:59, 29 sty 2015


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Natomiast w drugą stronę w lustrze pokazuje się piec tak zwany antyk.
Nazwę taką dostał jak znajoma pokazywała w Hiszpanii zdjęcia zrobione w naszym domu, zaczęli się obcokrajowcy dopytywać co to jest? Tłumaczyła im , że to taki piec do ogrzewania, a oni na to to po co temu zegarowi taka duża szafa.( na piecu zawiesiłam zegarek, żeby z łóżka widać było , która godzina) Znajoma nie wiedziała jak im wytłumaczyć więc powiedziała, bo to taki antyk, no i zrozumieli.

____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Kacha123 13:06, 29 sty 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Ładne dekoracje. Pozdrawiam
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies