Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

Dorota123 20:12, 21 sty 2015


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Kacha123 napisał(a)
Dorotko wszystkiego najlepszego z okazji "babciowania"!

O jak miło! Byłam u naszego Szkraba, ponieważ on jeszcze jest przeziębiony. Z dnia na dzień coraz fajniejszy, a w maju będzie miał roczek i to ja mu zrobię z tej okazji imprezkę.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Kacha123 20:15, 21 sty 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Mój młodszy syn jest z maja - takie bardzo żywotne i gadatliwe dziecię
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
grazyna 20:28, 21 sty 2015


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Dorotko, uwierzysz, że nie byłam jeszcze u Ciebie A masz piękny ogród, fantastycznie wszystko Ci rośnie, kwitło cudownie. Wybacz, że dopiero teraz zajrzałam.
Ale wiem, że w Nowy Rok miałaś urodziny - 150 kolejnych życzę
A dzisiaj po raz pierwszy masz święto Babci,choć wnuczek o tym nie wie jeszcze

Pozdrawiam wrócę jeszcze do Ciebie
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
Dorota123 20:56, 21 sty 2015


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Witaj Grażynko w moim małym ogródeczku, za życzenia bardzo dziękuję, za pochwały również. Cieszę się, że do mnie trafiłaś, w ten sposób poznam i ja Twój ogródek i Ciebie. Zaczęłam przeglądać Twój wątek, chyba nie byłam w nim nigdy, ale już mi się podoba.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
ewsyg 17:18, 23 sty 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Dorota123 napisał(a)
Iwonko, prawie zdrowa już jestem. Dekoracji jeszcze nie zmieniałam, ale już się przygotowuję do zmiany. Przyniosłam gałązki brzozowe, ale zapomniałam o mchu, a dziś u nas leje deszcz, więc do lasu nie pójdę.

Naoglądałam się zdjęć w Wilczej Górze i chodzi mi po głowie zmiana w ogródku. Zwróciłaś uwagę, że u Niej w trawniku jest pełno wysepek z roślinami, poprzecinane są ścieżkami trawiastymi, co tworzy wiele pięknych i tajemniczych zakątków. Bardzo mi się podoba ogród w Wilczej G.


Dorotko, Magda też ma takie rabatki

http://www.ogrodowisko.pl/watek/906-wichrowe-wzgorze?page=26

zajrzyj sobie

____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
malgorzata_s... 17:20, 23 sty 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Pozdrówka przesyłam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Nallar 02:22, 24 sty 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Czytałam o otwarciu sezonu.....
U mnie ze sprzątaniem trzeba poczekać, jest tak mokro że wszystko się klei do rąk. Ciekawa jestem czy Twoja sąsiadka pozazdrościła i też wyruszyła z grabkami?
Pogoda w tym roku zrobiła ogromne zamieszanie w niektórych wątkach czytam już o zrobionych zakupach, o cebulowych które wychodzą z ziemi a w niektórych dziewczyny wstawiają zdjęcia z zasypanym śniegiem ogrodem. Wygląda na to że zimą mamy wiosnę, gorzej będzie jeśli wiosną przyjdzie zima. Oby tak się nie stało.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Dorota123 22:30, 24 sty 2015


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Ewo z piaskowni dziękuję za namiary na wichrowe wzgórze.

Małgosiu fajnie, że odwiedziłaś mnie.

Ewo- Nallar to rozpoczęcie sezonu to taki zwiastun. Zimno u nas się zrobiło, wilgotno, kiepska pogoda. Sąsiadki w ogródku nie widziałam, ja tylko w sobotę mogę poszaleć z grabkami , a sąsiadka jest bardziej czasowa, to może coś robić jak ja jestem w pracy.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
ewsyg 22:35, 24 sty 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Jak znajdę coś podobnego to Ci podeśle
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Maria667 19:00, 25 sty 2015


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Witaj Dorotko!
Spóźnione życzenia urodzinowe! Patrząc na zdjęcie tej młodej laski na avatarku trudno uwierzyć, że masz już wnuka Gratulacje i pozdrawiam serdeczie!
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies