Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

Iwk4 23:18, 09 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Dorotko, wyzdrowiałaś już? Zdrówka ci życzę
i może robiłaś jakieś poświąteczne dekoracje? Ja bym już te świąteczne schowała.
____________________
Ogródek Iwony II
Dorota123 12:01, 10 sty 2015


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Iwonko, prawie zdrowa już jestem. Dekoracji jeszcze nie zmieniałam, ale już się przygotowuję do zmiany. Przyniosłam gałązki brzozowe, ale zapomniałam o mchu, a dziś u nas leje deszcz, więc do lasu nie pójdę.

Naoglądałam się zdjęć w Wilczej Górze i chodzi mi po głowie zmiana w ogródku. Zwróciłaś uwagę, że u Niej w trawniku jest pełno wysepek z roślinami, poprzecinane są ścieżkami trawiastymi, co tworzy wiele pięknych i tajemniczych zakątków. Bardzo mi się podoba ogród w Wilczej G.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Nallar 13:04, 12 sty 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Przeglądałam dziś raz jeszcze Twoje prace na 58 stronie wątku Nasze drugie hobby i wiesz, dopatrzyłam się że kiedy ja zupełnie niedawno testowałam metodę deku wykożystałam identyczne serwetki.

Napisz jakiego kleju używałaś i czy malowałaś jajka podkładem.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Dorota123 18:45, 12 sty 2015


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Ewo wydmuszki pomalowałam białą farbą akrylową. Serwetki kleiłam takim zwykłym klejem szkolnym w płynie. Trzeba uważać, żeby go nie było za dużo, bo wtedy niszczy się serwetka. Niczym nie lakierowałam i mimo, że mają już dwa sezony i czekają na kolejny na strychu domu, który jest kryty blachą mają się bobrze. Gorzej jest ze świeczkami, bo trudniej przykleić do wosku, ale też się trzymają do dziś.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Nallar 19:12, 12 sty 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Dorota123 napisał(a)
Ewo wydmuszki pomalowałam białą farbą akrylową. Serwetki kleiłam takim zwykłym klejem szkolnym w płynie. Trzeba uważać, żeby go nie było za dużo, bo wtedy niszczy się serwetka. Niczym nie lakierowałam i mimo, że mają już dwa sezony i czekają na kolejny na strychu domu, który jest kryty blachą mają się bobrze. Gorzej jest ze świeczkami, bo trudniej przykleić do wosku, ale też się trzymają do dziś.

Dorotko bardzo dziękuję.
Co za zbieg okoliczności że użyłyśmy tych samych serwetek. Tu możesz zobaczyć moją ozdóbkę
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Tess 19:41, 13 sty 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
To perowskia.
Wiele.
Masz autorkę, tam pytaj.
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1779-dla-odmiany-czas-na-zmiany?page=619
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Maria667 15:09, 16 sty 2015


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Oj, duże zaległości mam do nadrobienia... Nawet avatarek się zmienił!
Pozdrawiam serdecznie!
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
Dorota123 17:40, 16 sty 2015


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Teresko dziękuję za namiary.

Marysiu, jak miło, że wróciłaś bardzo długo Cię nie było. Czasem zaglądałam, ale głucha cisza była u Ciebie.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
lojalna_ 11:48, 19 sty 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Dorotku buziaczki sle tez tak niecierpliwie czekasz na ciepłe dni ? Wszedzie plany i radosc pozdrawiam
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Tess 13:43, 19 sty 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Dorotko, Beata napisała u mnie, że perowskiej jest tam 22 sztuki.
Zdrówka życzę
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies