Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

Gardener27 17:21, 19 wrz 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
laurowisnia napisał(a)
Tylko zapalenie gardła, już jest ok.
Pisałeś, że masz bodziszka Rozanne, czy kupiłeś go w Krakowie?


Dużo osób teraz choruję W srodę byłem w przychodni to pękała w szwach od pacjentów

Cieszę się że powoli zdrówko wraca bo dużo pracy w ogrodzie

Geranium Rozanne nie kupowałem Parę lat temu wziąłem sobie z pracy i tak rośnie u mnie do dzisiaj
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 17:26, 19 wrz 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
marta_d napisał(a)
Witam po dłuższej nieobecności widzę nie próżnowałeś ja w plecy i z robotą i z forum.. kiedy ja to nadrobię ?! tak się właśnie kończą wyjazdy służbowe hehe muszę Cię zmartwić, ale nie znalazłam zdjęć sprzed 3 lat tych moich czosnków główkowatych, wielu wcześniejszych zdjęć też nie mogę się doszperać i coś mi się wydaje, że jak oddawałam komputer do formatowania, to nie zgrałam sobie na przenośny dysk fotek jedyne jakie mam to czosnki, ale przed kwitnieniem, same łodygi hehehe


Witam

Właśnie się zastanawiałem co sie z Tobą ostatnio dzieje bo coś cichutko się zrobiło Teraz już wiem że praca zawodowa pochłonęła Cię bez reszty Cieszę się że wróciłaś Czosnki główkowate zakupiłem w Lidlu całe 120 sztuk więc na wiosnę będzie na bogato Ze zdjęciami tak już jest jak przechowuje się na kompie Niewiele trzeba żeby wszystkie stracić bezpowrotnie

Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
marta_d 23:56, 19 wrz 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Ohhh jak milo, że ktoś tu sie nade mną zastanawia Hehe tydzień zlecial mi jak szalony dziś zakupilam mega pojemny dysk i już nic mi nie zginie nie mogę sie doczekać wiosny w Twoim ogrodzie, bo zapowiada sie zacnie
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Napia 00:50, 20 wrz 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Gardener27 napisał(a)


Witam

Właśnie się zastanawiałem co sie z Tobą ostatnio dzieje bo coś cichutko się zrobiło Teraz już wiem że praca zawodowa pochłonęła Cię bez reszty Cieszę się że wróciłaś Czosnki główkowate zakupiłem w Lidlu całe 120 sztuk więc na wiosnę będzie na bogato Ze zdjęciami tak już jest jak przechowuje się na kompie Niewiele trzeba żeby wszystkie stracić bezpowrotnie

Pozdrawiam


120 sztuk główkowatych. NieźleWiosną koniecznie będziesz musiał pokazać je na zdjęciach
Ja niestety naoglądałam się Twoich zdjęć z zakupami i złamałam się, będac przy okazji w B. i L. i tak kolejne tulipany trafią do mojego ogródka
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
iwonaal 00:57, 20 wrz 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Mus czekać, brak kasy.
____________________
Zakochana w ogrodach
Gardener27 11:08, 20 wrz 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
marta_d napisał(a)
Ohhh jak milo, że ktoś tu sie nade mną zastanawia Hehe tydzień zlecial mi jak szalony dziś zakupilam mega pojemny dysk i już nic mi nie zginie nie mogę sie doczekać wiosny w Twoim ogrodzie, bo zapowiada sie zacnie


Marta myślę o Tobie intensywnie

Nowy dysk ułatwi życie i zawsze zabezpieczy Twoje pliki przed ewentualną utratą Mi ten tydzień ciągnął się w nieskończoność bo miałem wielkie plany na weekend które zepsuła pogoda Też już się nie mogę doczekać wiosny i najchętniej przeskoczyłbym zimę bo nie lubię tej pory roku Brr
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 11:11, 20 wrz 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Napia napisał(a)


120 sztuk główkowatych. NieźleWiosną koniecznie będziesz musiał pokazać je na zdjęciach
Ja niestety naoglądałam się Twoich zdjęć z zakupami i złamałam się, będac przy okazji w B. i L. i tak kolejne tulipany trafią do mojego ogródka


Agnieszko zdjęcia oczywiście będą obowiązkowo ale dopiero na wiosnę Musisz uzbroić się w cierpliwość ale myślę że będzie pięknie

Nie załamuj się bo nie ma czym Moje zakupy w porównaniu z innymi nie były takie duże Jakbym miał całą górę pieniędzy to pewnie ogród wiosną tonąłby w kolorach cebulowych a tak sukcesywnie co roku dokupuję w niewielkich ilościach

Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 11:12, 20 wrz 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
iwonaal napisał(a)
Mus czekać, brak kasy.


Iwonko Ty już w tym roku tyle wydałaś na swój ogród że głowa mała Cebulki poczekają
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
marta_d 11:37, 20 wrz 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Gardener27 napisał(a)


Marta myślę o Tobie intensywnie

Nowy dysk ułatwi życie i zawsze zabezpieczy Twoje pliki przed ewentualną utratą Mi ten tydzień ciągnął się w nieskończoność bo miałem wielkie plany na weekend które zepsuła pogoda Też już się nie mogę doczekać wiosny i najchętniej przeskoczyłbym zimę bo nie lubię tej pory roku Brr


hehe ale Ty bajerant jesteś heheh zimę lubię pod warunkiem, że jest śnieżna a jak nie to precz
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
MagdalenaK8 19:24, 20 wrz 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
marta_d napisał(a)


mam zabrać flet ? hehehehehe

Padłam... próbuję się pozbierać ale na to spotkanie to ja na pewno dojadę...oj dojadę.
____________________
Ogród i nie tylko...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies