Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

renatamama3 19:48, 20 wrz 2014


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
A ,Mi udało się dzisiaj kupić te najciemniejsze czosnki w Lidlu ,ale aż w Chełmku .
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
MagdalenaK8 20:25, 20 wrz 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Teraz piszę po nadrobieniu, wesoło u Ciebie oj wesoło. Tak trzymać...szalejesz cebulkowo wiosny u Ciebie nie mogę się doczekać...a zapytam jeszcze skąd Ty masz tyle siły?
Pozdrawiam
____________________
Ogród i nie tylko...
Ewa_w_ogrodzie 20:47, 20 wrz 2014


Dołączył: 20 lip 2014
Posty: 636
A ja dzisiaj dorwałam czosnki do ręki w biedronce a raczej czosnek bo okazało się ze pakowane po 1 sztuce i się wycofałam bo ile tych torebek musialabym kupic żeby cos bylo widac. Za to z zapowiadanego deszczu nic a nic się nie sprawdziło i w końcu posadzilismy dzisiaj cisy i brzozy, nich sobie rosną i robią tło dla przyszłorocznych nasadzen. Ale się cieszę
____________________
Pozdrawiam Ewa nasz ogród wspaniała przygoda czy czarna magia
Gardener27 15:21, 21 wrz 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
marta_d napisał(a)


hehe ale Ty bajerant jesteś heheh zimę lubię pod warunkiem, że jest śnieżna a jak nie to precz


Kto ?......że niby ja ? ....nic mi o tym nie wiadomo

Ja za zimą nie przepadam bo u mnie są ekstremalne warunki zwłaszcza na drogach
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 15:23, 21 wrz 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
MagdalenaK8 napisał(a)

Padłam... próbuję się pozbierać ale na to spotkanie to ja na pewno dojadę...oj dojadę.


..... ale z Ciebie detektyw ....He he he
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 15:26, 21 wrz 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
renatamama3 napisał(a)
A ,Mi udało się dzisiaj kupić te najciemniejsze czosnki w Lidlu ,ale aż w Chełmku .


Trzeba było powiedzieć to bym Ci kupił bo jeszcze dzisiaj byłem w L i je widziałem Obiecałem sobie że już z zakupami cebulowych koniec w tym roku a przyjechałem z reklamówką krokusów i szafirków przed chwilą do domu

Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 15:33, 21 wrz 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
MagdalenaK8 napisał(a)
Teraz piszę po nadrobieniu, wesoło u Ciebie oj wesoło. Tak trzymać...szalejesz cebulkowo wiosny u Ciebie nie mogę się doczekać...a zapytam jeszcze skąd Ty masz tyle siły?
Pozdrawiam


Madziu ja wesoły człowiek z natury jestem Lubię trochę pobajerować pośmiać się i o wszystkim można ze mną porozmawiać

Ja też wiosny nie mogę się doczekać właśnie przez te cebulowe Skąd biorę siły na wszystko ? .... jakoś tak już mam że mnie nawet najdrobniejsze rzeczy cieszą i power jest

____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 15:38, 21 wrz 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Ewa_w_ogrodzie napisał(a)
A ja dzisiaj dorwałam czosnki do ręki w biedronce a raczej czosnek bo okazało się ze pakowane po 1 sztuce i się wycofałam bo ile tych torebek musialabym kupic żeby cos bylo widac. Za to z zapowiadanego deszczu nic a nic się nie sprawdziło i w końcu posadzilismy dzisiaj cisy i brzozy, nich sobie rosną i robią tło dla przyszłorocznych nasadzen. Ale się cieszę


Pewnie wpadły Ci Gladoatory w ręce bo pakowane były pojedynczo Też sobie je kupiłem ale ostatnie 3 sztuki Więcej nigdzie nie udało mi się spotkać Spróbuj jeszcze poszukać w Lidlu tam dużo większy wybór czosnków
U mnie wczoraj lało do samego wieczoru i popsuło mi ogrodowe plany ale deszcz też potrzebny bo było już sucho Lecę do ciebie zobaczyć te nowe nasadzenia
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
marta_d 16:00, 21 wrz 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
MagdalenaK8 napisał(a)

Padłam... próbuję się pozbierać ale na to spotkanie to ja na pewno dojadę...oj dojadę.


hehe już widzę to spotkanko oczyma wyobraźni
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Gardener27 16:23, 21 wrz 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
marta_d napisał(a)


hehe już widzę to spotkanko oczyma wyobraźni


Ja już nic nie mówię ..... takiego spotkania to jeszcze nie było
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies