Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

Gardener27 21:53, 01 lut 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Ewa777 napisał(a)
Obejrzałam Twoje zakupy Zaszalałeś
Boję się tylko, że mogę wyrzucić swoje siewki myśląc, że to chwasty


Ewo dlatego u mnie na rabatach nie ma żadnych siewek bo ja z uporem maniaka pielę co tydzień jak pogoda pozwoli i wszystko co by się nawet chciało nasiać nie ma szans
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Juzia 21:59, 01 lut 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38804
Gardener27 napisał(a)


Tu będzie kłopot bo ja z drzew jestem cienki jak dupka węża Mało ich u mnie i nawet trochę się ich boję a zwłaszcza ich śmiecenia
Gdzie ta różanka ? to tam co sadziłaś róże The fairy na jesień ? zupełnie się nie orientuję



Nieee.... planuję nową
Uwierzysz???
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 22:01, 01 lut 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38804
A w ogóle to jak drzewa śmiecą??? W sensie, że liście jesienią gubią?
Oj Przemko... zgubią, zgrabisz albo skosisz i czysto! A za to jakie ładne są!!! i szeleszczą

Co pasuje do róż?
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Ewa777 22:12, 01 lut 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
To gdzie siejesz swoje nasionka?
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Gardener27 22:31, 01 lut 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Juzia_G napisał(a)



Nieee.... planuję nową
Uwierzysz???


Jestem w szoku Nowa różanka ? a jeszcze nie tak dawno nie miałaś ani jednej róży Gdzie ma powstać ta rabata ?
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Juzia 22:33, 01 lut 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38804
Między dwoma nowymi kółkami. Tam jest teraz pustka, więc czystka kartka do malowania
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Gardener27 22:35, 01 lut 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Juzia_G napisał(a)
A w ogóle to jak drzewa śmiecą??? W sensie, że liście jesienią gubią?
Oj Przemko... zgubią, zgrabisz albo skosisz i czysto! A za to jakie ładne są!!! i szeleszczą

Co pasuje do róż?


Tak o te liście jesienne mi się rozchodzi żeby to było takie proste z ich grabieniem Jak zaśmiecą rabatę na której rosną inne rośliny to trzeba się nieźle nagimnastykować by je powyciągać A jak masz wysypane żwirkiem to nawet nie chcę myśleć Owszem drzewa są piękne i długowieczne ale ich za dużo nie chcę Trawy sobie posadź to Ci będą szeleścić

Nie wiem jakie drzewa mogą pasować do róż A w ogóle jakieś mogą ? Na myśl przychodzą mi tylko brzozy ale z tego co pamiętam już masz Muszę pomyśleć ...
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 22:36, 01 lut 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Juzia_G napisał(a)
Między dwoma nowymi kółkami. Tam jest teraz pustka, więc czystka kartka do malowania


Muszę lecieć do Ciebie i to zobaczyć Jakbyś tam była i pokazała palcem byłoby to prostsze
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Juzia 22:41, 01 lut 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38804
Osz Ty

Nie wiem czy w ogole jest tam jakieś zdjęcie tego miejsca.... bo to lewa strona ogrodu. Tam nic jeszcze nie robione było.

No właśnie brzoza... może jeszcze jedna?
Bo ta śliwa to chyba nie bardzo do róż?
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Gardener27 22:44, 01 lut 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Ewa777 napisał(a)
To gdzie siejesz swoje nasionka?


Ewo ja pomidory i roślin które wymagają wczesnego siewu sieję (masło maślane )w domu na parapecie Później pikuję i w miarę możliwości hartuję na balkonie jeśli pogoda pozwala Te które można posiać później sieję dopiero w tunelu foliowym Wysoka temp i duża wilgotność ( jakiej nie ma w domu )sprzyja szybkim wschodom Werbenę patagońską siałem dopiero w maju/czerwcu i na jesień pięknie mi zakwitła W tamtym roku siałem też kapustne w marcu/kwietniu w inspektach na dnie których był kurzy obornik od sąsiadki dzięki czemu były podgrzewanie od dołu i pomimo przymrozków nic im się nie stało
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies