Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

vita 21:06, 01 lut 2015


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4130
Gardener27 napisał(a)


Kucharz ze mnie kiepski ale uwielbiam buszować w księgarniach Podoba mi się zapach nowych książek zwłaszcza tych o tematyce ogrodniczej


Zapach książek, zwłaszcza nowych, też pobudza moje zmysły. Wielka szkoda, że tych ogrodniczych tytułów u nas tak mało.
Umiesz zrobić omlet z ziołami?
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Gardener27 21:22, 01 lut 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
vita napisał(a)


Zapach książek, zwłaszcza nowych, też pobudza moje zmysły. Wielka szkoda, że tych ogrodniczych tytułów u nas tak mało.
Umiesz zrobić omlet z ziołami?


Niestety muszę się z Tobą zgodzić że nasze księgarnie w tematyce ogrodniczej kuleją Często trzeba zamawiać wybrane tytuły albo po prostu ich nie ma i są nieosiągalne
Omlet robię dosyć często Mam sprawdzony przepis ale nigdy nie dodawałem do niego ziół Co proponujesz ?

____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 21:33, 01 lut 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Juzia_G napisał(a)


No niestety... nie chciało się cebulek wykopać
Miał różowe kwiatki!


Leń jesteś ... wiesz Miał różowe kwiatki to dobre określenie bo już nigdy nie zakwitnie Skazałaś go śmierć ... niedobra ogrodniczka
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Juzia 21:36, 01 lut 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38804
Gardener27 napisał(a)


Leń jesteś ... wiesz Miał różowe kwiatki to dobre określenie bo już nigdy nie zakwitnie Skazałaś go śmierć ... niedobra ogrodniczka


Wiem

Niedobra? Użyźnił glebę przynajmniej, bo go nie wyjęłam
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
vita 21:38, 01 lut 2015


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4130
Gardener27 napisał(a)
Omlet robię dosyć często Mam sprawdzony przepis ale nigdy nie dodawałem do niego ziół Co proponujesz ?


W lutym nie poszalejesz, ale w kwietniu to liście krwawnika, szczawiu, czosnku niedźwiedziego (nie mów, że nie masz!)Jak robisz omlet to nie jest z Ciebie kiepski kucharz
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Gardener27 21:40, 01 lut 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Juzia_G napisał(a)


Wiem

Niedobra? Użyźnił glebę przynajmniej, bo go nie wyjęłam


Oj droczę się

Użyźnił to chyba trochę za dużo powiedziane On miał zaledwie 3 cm wysokości Hahahah
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Ewa777 21:40, 01 lut 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Obejrzałam Twoje zakupy Zaszalałeś
Boję się tylko, że mogę wyrzucić swoje siewki myśląc, że to chwasty
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Juzia 21:44, 01 lut 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38804
Gardener27 napisał(a)


Oj droczę się

Użyźnił to chyba trochę za dużo powiedziane On miał zaledwie 3 cm wysokości Hahahah


Oj tam

Lepiej mi podpowiedz jakie drzewo można upchnąć na różance.
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Gardener27 21:46, 01 lut 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
vita napisał(a)


W lutym nie poszalejesz, ale w kwietniu to liście krwawnika, szczawiu, czosnku niedźwiedziego (nie mów, że nie masz!)Jak robisz omlet to nie jest z Ciebie kiepski kucharz


Może i omlet umiem zrobić ale z resztą to u mnie kiepściutko Pewnie dlatego ze mnie taka chudzinka Poza szpinakiem za którym nie przepadam wymienione przez Ciebie rośliny posiadam ale nie wiedziałem że można je dodawać do takich dań Człowiek całe życie się uczy Ciekaw jestem tych smaków i jak tylko się flora obudzi do życia wypróbuję
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 21:51, 01 lut 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Juzia_G napisał(a)


Oj tam

Lepiej mi podpowiedz jakie drzewo można upchnąć na różance.


Tu będzie kłopot bo ja z drzew jestem cienki jak dupka węża Mało ich u mnie i nawet trochę się ich boję a zwłaszcza ich śmiecenia
Gdzie ta różanka ? to tam co sadziłaś róże The fairy na jesień ? zupełnie się nie orientuję
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies