Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

Gardener27 21:31, 16 kwi 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Gocha napisał(a)
Witam i zaznaczam Twój wątek żeby śledzić co tworzysz w swoim ogrodzie. Pozdrawiam


Zapraszam serdecznie
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
admete 06:41, 17 kwi 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Gardener27 napisał(a)
Witaj Aga !

Miło mi że podoba Ci się mój ogród Cały czas coś poprawiam i stąd te zmiany Wraz ze zmianą moich upodobań zmienia się mój ogród Na wiosnę padły mi Hakuro i trzeba będzie je czymś zastąpić Warzywnik przeszedł modernizację ale na zdjęcia jeszcze za wcześnie Cały czas jest coś co wymaga uwagi ale sprawia mi to wielką frajdę
Pozdrawiam serdecznie!


Dobiegłam do końca .
Widać na każdym zdjęciu ile serca wkładasz w ogród.

Po wysianych warzywach i kwiatach też - ja też trochę wysiałam,ale ostatnio mi ręce opadły bo wszystko stoi w miejscu , albo po pikowaniu pomału pada . A Ty takie piękne prymule wyhodowałeś!!!!!

Wkleiłeś jedno zdjęcie z targów z prymulami - to stoisko właśnie kojarzę i chyba przy nim stałyśmy chwilę, ale oglądałyśmy białe i niebieskie - tam były te w których się zakochałam?


Fajne zakupy poczyniłeś w tym roku .

Czekam na odsłonę warzywnika bo czuję że to będzie wielkie wooooooooooow .

No i tulipany w donicach - no poezja!!!!
Ściągnę na za rok

Miłego dnia!!!
Słoneczko wychodzi powinno być wreszcie wiosenniej


ps piszesz o giełdzie u siebie - a tam nie widziałeś przypadkiem Danusiowych prymulek - przepraszam za monotematyczność, ale jak mi coś wlezie do głowy to wygonić ciężko




____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
iwonaal 08:21, 17 kwi 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
O Rh, a hortensje wczoraj były.
____________________
Zakochana w ogrodach
Gardener27 16:37, 17 kwi 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
iwonaal napisał(a)
O Rh, a hortensje wczoraj były.


Twojego rh widziałem jest piękny Byłem dzisiaj w Biedronie na zakupach i widziałem hori ale nie miałem czasu na oglądanie bo bardzo mi się spieszyło Może w sobotę się wybiorę bo zainteresowania nimi to nie było
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 17:06, 17 kwi 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
admete napisał(a)


Dobiegłam do końca .
Widać na każdym zdjęciu ile serca wkładasz w ogród.

Po wysianych warzywach i kwiatach też - ja też trochę wysiałam,ale ostatnio mi ręce opadły bo wszystko stoi w miejscu , albo po pikowaniu pomału pada . A Ty takie piękne prymule wyhodowałeś!!!!!

Wkleiłeś jedno zdjęcie z targów z prymulami - to stoisko właśnie kojarzę i chyba przy nim stałyśmy chwilę, ale oglądałyśmy białe i niebieskie - tam były te w których się zakochałam?


Fajne zakupy poczyniłeś w tym roku .

Czekam na odsłonę warzywnika bo czuję że to będzie wielkie wooooooooooow .

No i tulipany w donicach - no poezja!!!!
Ściągnę na za rok

Miłego dnia!!!
Słoneczko wychodzi powinno być wreszcie wiosenniej


ps piszesz o giełdzie u siebie - a tam nie widziałeś przypadkiem Danusiowych prymulek - przepraszam za monotematyczność, ale jak mi coś wlezie do głowy to wygonić ciężko



Hej Aguś!

Na giełdę kwiatową na razie się nie wybieram ale będę pamiętał o Tobie i jak mi wpadną w oko to Ci dam znać Swoją drogą mają bardzo ciekawy kwiat i dość nietypowy pokrój

Czytałem że Luki wybiera się do szkółki która była na targach z prymulami więc jesteś uratowana bo na pewno Ci pomorze

Niestety warzywnik nie będzie taki jakim sobie go wyobrażałem Miały być poletka z warzywami otoczone trawnikami ale za mało zostawiłem miejsca na to założenie Tunel foliowy na pomidory już rozłożony, większość warzyw już posiana, trawa na głównej alejce wysiana a reszta wyjdzie w praniu

Nie zniechęcaj się Siewki już tak mają że są bardzo kapryśne Są takie odmiany z którymi nie ma żadnych kłopotów i rosną jak chwasty a reszta wymaga odpowiednich zabiegów by cokolwiek wyrosło Ja osobiście uwielbiam żeniszka meksykańskiego ale wyhodowanie go od ziarenka graniczy z cudem a jak się uda to i tak kwitnie jesienią

Nieskromnie przyznam że tulipki w donicach w tym roku mi się udały i robią wrażenie

Pozdrawiam serdecznie i miłego popołudnia

____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Ewa4 17:40, 17 kwi 2014


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Byłam i pozdrawiam.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Gardener27 18:07, 17 kwi 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Ewa się śmiała jak jej zaproponowałem Hakuro obwiesić wydmuszkami a ja sobie tamaryszka przystroiłem świątecznie







Kolekcja Prymul




















____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
renatamama3 20:17, 17 kwi 2014


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Kupiłeś tą Horti ,u mnie tak ubrana będzie akacja ha ha.
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Ewa4 20:18, 17 kwi 2014


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Przemku tamaryszka to rozumiem bardzo ładnie Ci to wyszło ja o brzozie myślałam ale nie mam czasu na to .No a wiesz wierzba mnie rozbawila bo kojarzy mi się z tekstem o gruszkach na wierzbie hehe
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Ewa4 20:25, 17 kwi 2014


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
A jeszcze odnośnie prymulek są cudne najbardziej mi się podobają te niebieskie i żółte tz.5 i 6 zdjęcie. A wiesz może gdzie w necie można takie kupić bo ja jeszcze takich nie widziałam.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies