Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

Gardener27 20:44, 15 kwi 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Kurczę przeglądałem gazetki z biedronki i nigdzie się nie natknąłem na hortensje To będą małe sadzonki czy już kwitnące krzewy i w jakiej cenie ?
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
iwonaal 21:00, 15 kwi 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Przemku widziałeś moją z B.? Po 20 zeta.
____________________
Zakochana w ogrodach
renatamama3 21:43, 15 kwi 2014


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Gardener27 napisał(a)
Kurczę przeglądałem gazetki z biedronki i nigdzie się nie natknąłem na hortensje To będą małe sadzonki czy już kwitnące krzewy i w jakiej cenie ?


Przemku kwitnące ,średniej wielkości za 19,99 .U mnie przyszły chyba dzisiaj bo jeszcze wózku zafoliowane .
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Gardener27 22:12, 15 kwi 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Obowiązkowo się jutro wybiorę bo chcę takie dwie na święta do donic przy drzwiach wejściowych W domu pędzę od stycznia ale gdzie im tak do kwiatów Dopiero liście mają
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Maria667 22:38, 15 kwi 2014


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Gardener27 napisał(a)
Widziałem fotki u dziewczyn Każdego z nas interesują inne rośliny i dobrze bo forum robi się monotematyczne jeśli chodzi o dobór roślin a ogrody są jak klony do złudzenia podobne do siebie Mnie osobiście targi nie przypadły do gustu i więcej się na nie nie wybiorę Podobną ofertę mam pod nosem na giełdzie kwiatowej w Krakowie największej w Małopolsce która jest czynna sześć dni w tygodniu Byłem, zobaczyłem mam swoje zdanie na ten temat Pozdrawiam!


Masz na myśli giełdę na Balickiej? Ale tam trzeba jechać wcześnie rano, tak?
Boże, muszę czytać z większą uwagą, bo w pierwszym momencie myślałam, że pisząc o klonach masz na myśli drzewa ...
Zdziwiło mnie, ze wszystkie ogrody są podobne do klonów .... Która to godzina, bo coś z kojarzeniem u mnie niezbyt dobrze... Pozdrawiam
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
Gardener27 16:42, 16 kwi 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Tak mówię o giełdzie kwiatowej w Krakowie na ul Balickiej Mają zawsze ciekawą ofertę i każdy dla siebie coś znajdzie W handlu ,,ranek panek,, najciekawsza oferta w nocy a nad ranem promocyjne ceny
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
admete 20:20, 16 kwi 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Witam się serdecznie .
Wracam właśnie od Danusi i jeszcze przed chwilą nie mogłam przeżyć mojego niedopatrzenia na targach, ale po 5 stronach Twojego wątku mój żal zamienia się w zachwyt nad tym na to co stworzyłeś, mało tego piszesz że będą duże zmiany i jeszcze lepsze efekty.

Wszystko masz tak cudnie dopracowane, zadbane, rośliny pięknie się odwdzięczają za pracę i serce jakie oddajesz w ogród. Podziwiam!!!!!

Zaznaczam wątek i będę podglądać i uczyć się .

Wracam do czytania i jakże ciekawego oglądania!!!!

Pozdrawiam Aga

____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Gardener27 20:39, 16 kwi 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Witaj Aga !

Miło mi że podoba Ci się mój ogród Cały czas coś poprawiam i stąd te zmiany Wraz ze zmianą moich upodobań zmienia się mój ogród Na wiosnę padły mi Hakuro i trzeba będzie je czymś zastąpić Warzywnik przeszedł modernizację ale na zdjęcia jeszcze za wcześnie Cały czas jest coś co wymaga uwagi ale sprawia mi to wielką frajdę
Pozdrawiam serdecznie!
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gocha 20:41, 16 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Witam i zaznaczam Twój wątek żeby śledzić co tworzysz w swoim ogrodzie. Pozdrawiam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gardener27 21:30, 16 kwi 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
iwonaal napisał(a)
Przemku widziałeś moją z B.? Po 20 zeta.


Iwonka mówisz o hortensji? Przeglądałem i nie widziałem
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies