Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

Gardener27 21:04, 18 kwi 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Aga Trzymam kciuki za polowanie bo faktycznie się nakręciłaś na prymulę Ja lubię pozytywnie zakręconych ludzi

Na razie nic nie widać w warzywniku bo chowa się wszystko pod ziemią ale jak się już pokaże to zdjęcia będą obowiązkowo

Z dzwonkami nie miałem do czynienia ale lobelię uprawiałem i z tego co pamiętam rosły bardzo powoli Dopiero jak je wysadziłem do donic w ogrodzie i zasiliłem ruszyły

Mini szklarenka Chyba wiem o czym mówisz Jeszcze bym się wstrzymał bo w nocy mamy przymrozki a ta konstrukcja nie jest zbyt szczelna zwłaszcza że nie ma podłogi Jak się wyklaruje pogoda myślę że pod koniec kwietnia wynieś rośliny do niej ale na początku musisz je delikatnie zahartować żeby Ci nie chorowały i od razu nie padły Wietrz pomieszczenie w którym rosną ewentualnie wynoś na pole a chowaj na noc Ustaw szklarenkę w zacienionym miejscu a później przenieś do nasłonecznionego Wtedy powoli przyzwyczają się do nowych warunków i odwdzięczą się później


Pozdrawiam serdecznie !
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 21:18, 18 kwi 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
MagdalenaK8 napisał(a)
Przemuś przepięknie ubrałeś Hakuro u mnie tak ubrana sosna ....tymi Prymulkami to po prostu mi apetycik zaostrzyłeś....hi hi hi.
Pozdrawiam cieplutko


Madziu to Tamaryszek jest przystrojony Z Hakuro eksperymentowałem ale jakoś nie wyszło ;-(

Prymule jeszcze się rozkręcają Pozdrawiam serdecznie!
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 21:20, 18 kwi 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Ewa4 napisał(a)
Takie cudo piękne posadzilam w sobotę na skalniaku wiec na taki dywan to z dwa sezony trafi mi czekać.popatrzylam na prymulki i zmykam spać.


Ja to cudo wyhodowałem z nasionka i tak ładnie mi się rozrosło Na wiosnę cieszy oko swym żywym kolorek Pozdrawiam!
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 21:52, 18 kwi 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
MagdalenaK8 22:34, 18 kwi 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Oj ja pomyliłam Hakuro z Tamaryszkiem....;(
z okazji Świąt Wielkanocnych życzę ci spełnienia marzeń, cudowności, szczęścia, miłości, bogatego zająca i spełnienia marzeń....



Fajnie że jesteś...
____________________
Ogród i nie tylko...
Mathildis 22:34, 18 kwi 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Robertop 22:44, 18 kwi 2014


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Przemek, Życzę ...
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
dajana 23:24, 18 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Nadrobiłam zaległości i oniemiałam ,ale ty jesteś pracowity Przemku. Wszystkie kwiatuchy śliczne ,ale ten niebieski dywan chcę mieć u siebie Tylko nie wiem jak się zwą te niebieskie śliczności ,podasz nazwę?

Przy okazji i ja ci życzę fajnych i udanych Świąt .

____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Gardener27 23:32, 18 kwi 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
dajana napisał(a)
Nadrobiłam zaległości i oniemiałam ,ale ty jesteś pracowity Przemku. Wszystkie kwiatuchy śliczne ,ale ten niebieski dywan chcę mieć u siebie Tylko nie wiem jak się zwą te niebieskie śliczności ,podasz nazwę?


Witaj Dajano! W wolnych chwilach grzebię w ziemi i takie mam efekciki Niestety nie wiem co to za roślina i dlatego nazywam ją cudo Przy okazji może ktoś wie co to jest ? Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za życzenia
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 23:56, 18 kwi 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487











____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies